Min. Waszczykowski do dymisji? "Jak expose mnie nie przekona, będę zbierał podpisy, pod wnioskiem o wotum nieufności"

- Mam nadzieję, że sejmowe wystąpienie min. Witolda Waszczykowskiego będzie lepsze od tego, co do tej pory pokazał - mówił w TOK FM Piotr Apel z Kukuz'15. Jak ocenił, nie pamięta, żeby któryś z poprzednich szefów polskiej dyplomacji tak źle rozpoczął urzędowanie, jak obecny minister. Apel nie wyklucza, że będzie domagał się dymisji min. Waszczykowskiego.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Jeśli dzisiejsze expose ministra mnie nie przekona, będę zbierać podpisy, pod wnioskiem o wotum nieufności dla szefa polskiej dyplomacji - zapowiedział w "Poranku Radia TOK FM".

Poseł Apel uważa, że do tej pory min. Witold Waszczykowski pokazał się "w złym świetle". - Nie wiem, czy minister spraw zagranicznych powinien chodzić do niemieckich mediów i żartować - mówił, wspominając słynny wywiad ministra dla "Bilda

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Min. Waszczykowski do dymisji? "Jak expose mnie nie przekona, będę zbierał podpisy, pod wnioskiem o wotum nieufności"
Zaloguj się
 • homo-homini-lupus

  Oceniono 20 razy 8

  "Jak expose mnie nie przekona, będę zbierał podpisy, pod wnioskiem o wotum nieufności" i powrót na to stanowisko największego tam szpadla w dziejach, totalnego błazna w kwestiach zagranicznych, dyplomayucznych i lingwistycznych: Grzesia Schetyny!

 • adamofsky

  Oceniono 11 razy 7

  "Mam nadzieję, że sejmowe wystąpienie min. Witolda Waszczykowskiego będzie lepsze od tego, co do tej pory pokazał". Nadzieją matką głupich.. Jakimż trzeba być naiwniakiem, żeby oczekiwać że pisiorowi nagle I.Q. w góre skoczy..

 • artymowska

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Pośle Apel gorsza od niego była Fotyga, ale ona też z pisu. Bywała kobieta w świecie. Razem z Macierewiczem oddawała śledztwo smoleńskie amerykanom. Oni nie chcieli z nimi rozmawiać. Bezczelni. Z Kukizem to ma Pan bardzo blisko do pisu. Kukiz jest trochę sekowany za podlizywanie się tym złamasom.

 • peter-321

  Oceniono 6 razy 4

  A Kukiz to jest klaun w najwiekszymm wydaniu za poselka pensje.

 • zelalem

  Oceniono 8 razy 4

  Cały rząd źle rozpoczął urzędowanie. Nie tylko Waszczykowski.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 6 razy 2

  Ciekawe kto się da na to nabrać ?... Brakuje natomiast stanowiska ministra (Naczelnika) w...p o d s t a w o w e j...sprawie: Jak Polska zamierza funkcjonować w ramach Unii Europejskiej...NIE PRZESTRZEGAJĄC PODSTAWOWYCH ZAPISÓW TRAKTATU AKCESYJNEGO... ?

 • ciemnyluddd

  Oceniono 6 razy 2

  Naczelnik przełączył... p r z e ł ą c z n i k:...Z pozycji "KŁY", do pozycji "ŁAGODNA TWARZ"...Kiedy już wszystkie najważniejsze ustawy... k a g a ń c oi w e.. uchwalone...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX