Paradowska o "dobrej zmianie" w stadninie: Zmiany kadrowe PiS są jak potop. Wylewają wszystkich jak leci

- Strzelili sobie gola zmianami w Janowie Podlaskim. Po pierwsze: okazało się, że nie ma posady, której PiS nie wyrwie. A po drugie: PiS potrafi wsadzić ludzi wszędzie kompletnie niekompetentnych - komentowała w TOK FM Janina Paradowska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Zmiany kadrowe przeprowadzane przez PiS mają charakter potężnego potopu. Wylewani są ludzie jak leci. Kroplą, która przelała wszystko, były zmiany w stadninach. No bo kto by pomyślał. Nie można żadnej posady przegapić i nie zmienić - mówiła w Poranku Radia TOK FM.

Zwolniono wieloletniego szefa stadnin znanych na całym świecie. Zastąpił go na stanowisku człowiek, który z końmi nie miał nic do czynienia. - Od kilku dni zajmuje nas los polskich arabów, 200 lat historii, polska specjalność, polska duma - mówiła Paradowska. Wspomniała, że w kilka dni pod protestem do premier Beaty Szydło podpisało się 15 tys. osób.

- Strzelono sobie gola - komentowała Paradowska. - Po pierwsze: okazało się, że naprawdę nie ma posady, której PiS nie wyrwie. A po drugie: PiS potrafi wsadzić ludzi kompletnie niekompetentnych - stwierdziła publicystka.

Kraśko o koniach

Wczoraj w TOK FM o "dobrej zmianie" w 200-letniej stadninie mówił Piotr Kraśko, wielki miłośnik koni. - Jestem instruktorem jeździectwa od 15 lat, a nie podjąłbym się opieki nad czyimś koniem przez jeden dzień! A mówimy o decyzji dotyczącej jednej z najsłynniejszych stadnin na świecie, gdzie wiedzę o tym, co robić, żeby konie były zdrowe i piękne, zdobywa się przez dziesiątki lat codziennej pracy. Szef takiej stadniny musi wiedzieć, która słoma jest dla koni dobra, czy koniowi po biegu podać wodę zimną, ciepłą czy letnią - mówił. 

O przywódcy PiS-u przeczytasz w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego. Portret niepolityczny" >>

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (326)
Paradowska o "dobrej zmianie" w stadninie: Zmiany kadrowe PiS są jak potop. Wylewają wszystkich jak leci
Zaloguj się
 • jkdino49

  Oceniono 116 razy 108

  Szanowny Panie Nadprezydenciepremierze Kaczyński,
  Uprzejmie proszę o pracę na stanowisku pilota samolotu pasażerskiego w spółce skarbu państwa PLL LOT. Już widzę, że będzie to moja pasja życiowa. Wcześniej też bardzo uwielbiałem samoloty pasażerskie, ale nigdy ich nie pilotowałem - aczkolwiek jeżeli chodzi o styczność z nimi to była ona równie bliska jak styczność członków podkomisji, mianowanych ostatnio przez pana Macierewicza: latałem wielokrotnie jako pasażer na trasach europejskich i transatlantyckich.

 • yacek67

  Oceniono 91 razy 83

  Potrzebna kasa, sprzedadzą wszystkie araby, to zawsze kilkadziesiąt milionów euro. Powiedzą, że Tusk zostawił staninę w opłakanym stani i że to ruina. Potem zaczną hodować koty.

 • kubadziu

  Oceniono 71 razy 65

  PiS-u trzymają się same miernoty i karierowicze bez reszty oddani Kaczyńskiemu, więc skąd mają tam brać ludzi kompetentnych?

 • ochujek

  Oceniono 55 razy 49

  PiS ma samych fachowców. Widać to po komisji smoleńskiej.

 • azteci

  Oceniono 57 razy 47

  Z wdzięczności nowy pan dyrektor stadniny taką kasztankę prezesowi Polski wyhoduje, że klękajcie narody ;- )

 • apep54

  Oceniono 45 razy 35

  Pisowcom wszystko co się kojarzy z arabami jest be. -Arabowie -bo islam, konie-bo araby, Arabski-bo Smoleńsk.....

 • korniczek13

  Oceniono 27 razy 27

  Szanowny panie Kaczyński, podłączając się pod aplikację pana jkdino49, uprzejmie proszę o stanowisko primabaleriny Teatru Wielkiego w Warszawie! Prośbę swą motywuję tym, że już jako dziecko chciałam zostać baletnicą i nawet oglądałam kiedyś różne Jeziora łabędzie. Co prawda ważę dziś tyle, że być może trzeba będzie wzmocnić scenę, figura też mi trochę szwankuje, ale wiem, że gdy idzie o ideę, takie drobiazgi nie mają znaczenia. A ja czuję że występy jako tancerka to będzie moje nowe hobby na długie lata. Nawet jak skończę setkę! Co prawda, jeszcze mi trochę brakuje do setki (ach ta zadyszka!), ale dzięki temu będę Panu życzyła długiego pożycia ze swoimi kolegami Plugawcami i Szubrawcami (Pan Oczywiście Jest Wielki, Mądry, Inteligentny, Przystojny, Szczupły, Młody, Czarujący, Elegancki ... i nie wiem co jeszcze by tu napisać, by otrzymać tę posadę). Obiecuję, ze sprawdzę się na stanowisku primabaleriny nie gorzej niż pana koledzy na obecnych, nowych stanowiskach... Z wiernopoddańczym poważaniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX