"Posady w LOT i KGHM dla prawnika min. Jackiewicza. Być może władze PiS nad tym się poważnie zastanowią"

Wg Janiny Paradowskiej, sprawa nominacji dla Dominika Hunka powinna mieć swój ciąg dalszy. Adwokat obecnego ministra skarbu dostał pracę w radach nadzorczych dwóch państwowych firm. - Sprawa ma nieprzyjemny aspekt, bo ten prawnik ratował ministra w sprawie, która miała bardzo tragiczny finał. W 2006r. w wyniku szarpaniny z Jackiewiczem zginął mężczyzna - przypomniała Paradowska w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak przypominała publicystka, Dawid Jackiewicz tłumaczył, że bronił swojej rodziny, która miała być zaatakowana przez pijanego mężczyznę.

- Prokuratura umorzyła sprawę. Ale jak przypomina "Super Express", "przez następne lata lokalna prasa przypominała politykowi o tragedii". "Oddział "Gazety Wyborczej" we Wrocławiu, akcentował, że sprawa śmierci nigdy nie została do końca wyjaśniona i powinien zająć się nią sąd. Takie stwierdzenia nie podobały się Jackiewiczowi i sprawa trafiła do sądu. A tam obecnego ministra reprezentował Dominik Hunek" - cytowała Paradowska.

Wg gospodyni "Poranka Radia TOK FM", nominacja dla prawnika powinna mieć swój dalszy ciąg. - Być może władze PiS nad tym się poważnie zastanowią.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (13)
"Posady w LOT i KGHM dla prawnika min. Jackiewicza. Być może władze PiS nad tym się poważnie zastanowią"
Zaloguj się
 • piszeconiemysle

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekawe kiedy Jackiewicz ponownie zabije?
  Wygląda na seryjnego :-)

 • krynolinka

  Oceniono 6 razy 6

  Sprawa nie trafiła do sądu. W tym czasie gdy Prokuratorem Generalnym był Ziobro

 • ciemnyluddd

  Oceniono 5 razy 3

  Eeee tam !...J e d n e g o... prawnuka dałoby się jeszcze...z a a k c e p t o w a ć...he, he, he...

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 1 raz -1

  rachela ty pomysl co bedzie jak pzu rzuci akcje agory na rynek :)

 • tadjan

  Oceniono 6 razy -2

  no, piękna żydóweczka zw. pierwszą damą też dała koleżance pracę w kancelarii kaczej pacynki.... tak to już jest u obszczymurków, wszystko odbywa się zgodnie hasłem Wolność, Równość i Braterstwo. Zapomnieli biedaki o drobiazgu, związanym z rewolucjami, w tym francuskiej: gilotynie.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 6 razy -6

  Czyżby Janeczka oglądała pornosy.......?. że tak nochal utkwiła w gazecie.

 • szpung

  Oceniono 15 razy -13

  Glosno mowi sie o premierostwie Ukrainy dla bylego pezetpeerowskiego aparatczyka. Jesli oferrta zostanie przyjeta zadam od mojego republikanskiego rzadu pozbawienie go obywatlstwa w trybie pilnym. Ukraina to zbyt wrazliwy kierunek i ja nie zycze sobie, aby nieunikniony wzrost nienawisci zwiazana z jego dzialalnoscia obciazala panstwo i natod Polski. Sprawa nie jest blaha i dosc pilna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX