"Ojczyznę dojną racz nam...". "To niedopuszczalne! Prezydent w dzieleniu Polaków prześcignął Kaczyńskiego"

- To niedopuszczalne, by prezydent RP używał takich sformułowań! - tak prezes PSL komentował słynne wystąpienie prezydenta. Andrzej Duda mówiąc o krytykach PiS, stwierdził: "Widzę na manifestacjach twarze tych, którzy ostatnio wiele stracili. Cóż... jak to się niektórzy śmieją: ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Przecież pan prezydent jest prezydentem wszystkich Polaków... Nie można tak destrukcyjnie działać na wspólnotę. A w kampanii wyborczej Andrzej Duda tak pięknie mówił o budowanie wspólnoty. I co z tego zostało? - pytał Władysław Kosiniak-Kamysz w TOK FM.

Jak podkreślił prezes PSL, prezydentowi nie wypada być radykalnym. - Ja śpiewałem, śpiewam i będę śpiewał: ojczyznę wolną pobłogosław Panie - deklarował Kosiniak-Kamysz.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (37)
"Ojczyznę dojną racz nam...". "To niedopuszczalne! Prezydent w dzieleniu Polaków prześcignął Kaczyńskiego"
Zaloguj się
 • kowalskyy49

  Oceniono 23 razy 19

  Mówiąc te słowa Duda postawił się poza gronem ludzi którym podaje się rękę. Wyjątkowo wstydliwy przypadek omyłki wyborczej.

 • piszeconiemysle

  Oceniono 16 razy 16

  Ciekawe jakie inne piosenki uczył prezes Andrzejka w szkolnej toalecie :-)

 • realizmforte2

  Oceniono 19 razy 13

  Przestańcie w kółko powtarzać, że prezydent Duda jest, powinien być prezydentem wszystkich Polaków ! To antypolski prezydent pispaństwa.

 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 10 razy 10

  Tym którzy tak chętnie tu kwiczą. KWIK DORYWAJĄCYCH SIĘ DO KORYTA BYWA BYWA WIELOKROĆ GŁOŚNIEJSZY OD KWIKU ODRYWANYCH. Acz

 • peter-321

  Oceniono 14 razy 10

  To jest prezydent z przypadku , bez kwalifkacji, z wygladu Maliniak, a w glowie vacum. Co na to jego tesc?

 • hastatrespasos

  Oceniono 9 razy 9

  Ojczyznę DOJNĄ od kilku miesięcy Bezprawie i Niestrawność buduje dla swoich nieugiętych fanów. Którzy tak jak herszt sPISku DUCKczyński nie powinni nigdy wychodzić poza cuchnące kaczymi odchodami gumno. A że belwederski 4-literowy rezydent prześcignął Kaczyńskiego w gadaniu bzdur, to u niego, i u nich wszystkich normalka. Każdy niepełnosprawny psychicznie (a tylko tacy idą na służbę do kaczora), musi stale rywalizować o jego względy. A prezes najwyżej ceni, daje najwięcej punktów tym, którzy właśnie bredzą jak najęci, rywalizujący o trofeum w konkursie kłamców i nienawistników. DUCKczyński kaczymi odchodami zasmrodził już całą Polskę, i tego gnoju nie da się szybko zlikwidować. Niech się rezydent i jego dobroczyńca z Nowogrodzkiej tym gnojem nasycą, ale wara im od NARODU!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 11 razy 9

  Kaczyński dobrze wiedział...k o g o...wysunął na stanowisko prezydenta... W analogicznej sytuacji kiedyś Piłsudski wysunął do podobnych zadań prezydenta Mościckiego... Ale przynajmniej kultury mu nie można było...o d m ó w i ć...

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 8

  ... pan prezydent raczył zapomnieć widocznie o swojej skromnej osobie a zwłaszcza o wykładach w Nowym Tomyślu :)

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 7 razy 7

  może pan sobie śpiewać co pan che panie Kosiniak-Kamysz, nie zmienia to faktu że już nawet dzieciaki w podstawówkach wiedza dobrze kto jest Dupa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX