Komentarze (101)
Szydło: nie przyjmiemy uchodźców. "Jestem zdumiony. Jest mi wstyd za nią i za Polskę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hens

  0

  Nienawidzę tej PISowskiej partyjki i normalnego inaczej prezesa, ale nie musimy sprowadzać sobie nieszczęścia. Belgowie Hiszpanie Portugalczycy Francuzi to kolonialiści.
  Ze względu na posiadania dwu lewych rąk potrzebowali zawsze emigrantów.
  Mówisz Masz...........z całym dobrodziejstwem kulturowym tego inwentarza,
  bo to nie ludzie, tylko islamskie bydło.
  Uciekali przed wojną ? Ciekawe czy zaczną formować we Francji Legiony ?

 • Hubert Wiśniewski

  Oceniono 2 razy 0

  Mnie jest wstyd za pana, pana środowisko, za to co zrobiły indiwudua takie jak pan, SLDowskie szuje i Palikoty z polską lewicą. To jest wasz wina, że PISowskie, katobolszewickie freak show jest teraz u władzy. Spieprzaj pan, i nie zawracaj gitary, g....o umieliście zrobić, a teraz chcecie ponownie wypłynąć. Dziękujemy, jest już na szczęście lewica - Razem.

 • andrzejt1950

  Oceniono 2 razy 0

  Pani broszka zachowuje się jak babcia klozetowa "Narobili kupy za dużo , nie będę sprzątała" Polityk który kieruje się emocjami , powinien być z mężem w domu,przy dzieciach.

 • asr1

  Oceniono 2 razy 0

  Co powie Franciszek widząc te miernoty w pierwszym rzędzie na ŚD Młodzieży a może ta świę...wa matrona się nie wybiera ??? czemu milczą faryzeusze mało wam srebrników ???

 • nedlog123

  Oceniono 4 razy 0

  Cytując klasyka: "Nadejszła wiekopomna chwila.."

  Pasztetowej udało się wyrzucić z gardzieli po raz pierwszy w życiu coś mądrego!

 • androsak

  Oceniono 6 razy 0

  pani Szydło nie widzi, nie słyszy, nie rozumie ! żadna niespodzianka .

 • wodnik55

  Oceniono 16 razy 0

  Jesteśmy Narodem nomadów, jesteśmy wszędzie, w każdym kraju świata, często dostawaliśmy pomoc, często jej nadużywaliśmy.
  Jesteśmy dziwnym tępym narodem, taki wrzód cywilizacji europejskiej biegamy z łapą po pomoc a jak trzeba pomóc innym to wychodzi ciemnota.
  Można wzywać do refleksji tylko po co? Ci z nas którzy myślą podobnie są w mniejszości i sie maskują.
  Ciężko to wszystko tłumaczyć znajomym obcokrajowcom, nie rozumieją i nie będą rozumieć to taka cholerna specyfika

 • putamadera

  Oceniono 12 razy 0

  Islam - religia miłości:
  I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!
  Koran 2:191
  Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.
  Koran 4:74
  Wszystkim obrońcom uchodźców polecam czytanie Koranu, może im się przydać.
  Przynajmniej będą wiedzieli co ich czeka. Inkwizycja to był pikuś.

 • 66kropek

  Oceniono 10 razy 0

  Jedź sobie człowieku do Brukseli , pójdziesz postawisz zniczyk i kwiatki . A potem idź do dzielnicy muzułmańskiej i przeproś za Beatę Szydło. Tylko osobiście!

 • rot.leszek

  Oceniono 12 razy 0

  Na szczescie Hartmann swoim blogiem
  uratowal honor Polski hehe))

 • Pius Jakub

  Oceniono 14 razy 0

  Dlaczego Ojczyzna Hartmana nie tylko nie chce przyjąć nachodźców, ale jeszcze buduje w obawie przed nimi mur i nazywa ich "dzikimi bestiami"? Na Boga, gdzie są Hejtstopy?!

 • melomanfirmowy

  Oceniono 1 raz -1

  Nie jestem zwolennikiem premier Szydło, ani partii PiS, lecz uważam podjętą decyzję za bardzo właściwą. Oby nie zmienili zdania.

 • rikol

  Oceniono 1 raz -1

  Co nas obchodzi, czego chcą terroryści? Trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem. Z uchodźcami na Europę idą islamiści i terroryści. Uchodźcy mają patologiczne podejście do kobiet, co widać było w Kolonii - pochodzą z krajów, gdzie kobieta jest warta mniej niż zwierzę hodowlane. Czy mało zboczeńców mamy w Europie, ze importujemy ich jeszcze więcej z krajów trzeciego świata?

  Większość uchodźców to nie są w ogóle uchodźcy, a nielegalni imigranci. W imię czego Europa ma ich przyjmować i utrzymywać? Życie w Europie to nie jest prawo człowieka. Europejczycy sami sobie wypracowali model społeczny, który jest przedmiotem zazdrości innych. Afrykańczycy czy muzułmanie mogą sobie też urządzić kraje tak samo jak Europejczycy, tylko ze do tego potrzebna jest wola polityczna, usunięcie islamu ze społeczeństwa, równouprawnienie kobiet (w tym antykoncepcja i dostępna aborcja), oraz edukacja, walka z korupcją. Do tego nie potrzeba wcale wielkich pieniędzy. Polska te wszystkie dobra już miała w latach 50., kilka lat po wojnie.

 • szpung

  Oceniono 5 razy -1

  Masakra wywołała liczne dyskusje, do których włączył się holenderski nauczyciel Ivar Mol. Mężczyzna opublikował na Twitterze wpis, który poruszył internautów. Spytał „Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci w klasie wciąż biją brawo po zamachach”. Tweet zaczął obiegać internet i rozpalać dyskusje, bowiem jasno wynikało z niego, że muzułmańscy uczniowie cieszą się z krwawej masakry urządzonej przez dżihadystów działających na rzecz Państwa Islamskiego. Wkrótce Mol opublikował kolejny wpis. Okazało się, że jego poprzednim tweetem zainteresowała się holenderska policja, która jasno dała mu do zrozumienia, że nie może publikować wpisów o podobnej treści. Do nauczyciela przyszło trzech funkcjonariuszy."

 • azteci

  Oceniono 3 razy -1

  Pan zdumiony może w ramach zdumienia przyjmie ze dwie rodziny?

 • nnn2nnn

  Oceniono 5 razy -1

  Jeśli pani Premier uważa, ze nie jest zapewnić Polakom bezpieczeństwa przy 7 tys uchodźców,nto jak chce to zrobić przy 2 mln pielgrzymów? To jest przyznanie sie do bezradności i do totalnego nieprzygotowania naszych służb

 • 66kropek

  Oceniono 9 razy -1

  Jedź sobie człowieku do Brukseli , pójdziesz postawisz zniczyk i kwiatki . A potem idź do dzielnicy muzułmańskiej i przeproś za Beatę Szydło. Tylko osobiście!

 • frikkoxxx

  Oceniono 9 razy -1

  PIS ma u mnie pierwszego plusa...., (choć nie sympatyzuję za nimi...) BRAWO

 • szpung

  Oceniono 9 razy -1

  Pomyslec ci wariaci 26 lat rzadzili panstwem

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 17 razy -1

  Nie jestem sympatykiem PiS ani p.Szydło, ale w tej sprawie Ją popieram. Tzw."uchodźcy" znaleźli się w Europie nielegalnie i należy ich odstawić do kraju z którego dostali się w obręb Strefy Schengen. Niech ich przyjmą kraje bliskie im kulturowo, a w ostateczności USA które całą tę rozpierduchę zrobiło.

 • zdzisek1949

  Oceniono 4 razy -2

  Czy to prawda ,że Jan Hartman to Żyd ? a islamiści bardzo lubią
  ru.hać Żydów w odbyt !!!

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 4 razy -2

  Jesli zyd chce przyjmowac muzulmanow niech to robi na terenie izraela a nie RP !
  Kto mu dal tytul profesora?!

 • haja12

  Oceniono 6 razy -2

  zamachowcami byli ludzie uposledzeni umysłowoe Ktos dorabia gebe islaowi bo chce namieszac w Europie Moze kolega tego rządu Putin?W Europie zyje 3o mln islamistow i to nie ich sprawka Takie postway jak pan szydło włąsnie eskalują te problemy Głupia baba ze wsi tylko bykom jaja hustac w PGRz-e

 • brian1234

  Oceniono 4 razy -2

  W Wielkiej Brytanii w 2015 roku ponad tysiąc dzieci poddano operacji zmiany płci. Cz uważacie lewacy, że niezgodność płci jest aż tak częsta, czy to lansowany trend?
  Na szczęście na to pytanie będą niedługo odpowiadali islamiści.

 • wikowna

  Oceniono 9 razy -3

  Bardzo dobra decyzja -mądra W Końcu trzeba skończyć z ta poprawnością polityczną A jeśli chodzi o zamachy to MORALNIE odpowiedzialni sa ci co byli za mieszaniem sie kultur czyli lewactwo i kołtuństwo intelektualne
  PAni Szydło tak trzymać

 • snakeinweb

  Oceniono 5 razy -3

  Niemcy za Hitlera, jak chcieli się wszystkich Żydów pozbyć to mówili, że trzeba ich wywieźć na Madagaskar. Ale jak już postanowili ich wszystkich zabić to postanowili ich wywieźć do Polski do tak zwanych polskich obozów zagłady.

  Trzeba naprawdę źle życzyć uchodźcom z Syrii, aby na siłę ich pchać do Polski. Poza tym EU nie przewiduje funduszy na reaktywację polskich obozów koncentracyjnych.

 • aniaanula911

  Oceniono 11 razy -3

  Hartman buhaaaaaaaa myśli Hartmana szkoda czasu na pierdoły niedoszłego europarlamentarzysty, człowieka który chciał by wszystkich wychowywać na biseskualistów już nie wspomnę o jego dziwacznych ogłupiałych pomysłów.Jakby głupota umiała latać to pan Hartman byłby lepszy od linii lotniczych

 • kotmiki

  Oceniono 5 razy -3

  Tonie będę p.Broszko dotacji la rolnictwa

 • alchemik9999

  Oceniono 12 razy -4

  mam w doopie wstyd pana i panu podobnych......i co pan na to ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX