"Cyniczna, obłudna do szpiku kości propozycja Kaczyńskiego"

Tomasz Wołek nie wierzy w dobre intencje Jarosława Kaczyńskiemu, który zaapelował do polityków o zawieszenie ostrych sporów politycznych. Wg publicysty, nie można wykluczyć, że do prezesa PiS "zaczyna docierać" iż otwarcie tak wielu frontów walki z przeciwnikami - w kraju i zagranicą - nie może skończyć się sukcesem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jarosław Kaczyński, przypomnijmy, zaproponował, by "przynajmniej do momentu, w którym zakończy się wizyta Ojca Świętego w Polsce", nie prowadzić ostrych sporów politycznych. - Nie będziemy wynosić naszych sporów na zewnątrz, będziemy działali tak, jak działa się w sytuacji nadzwyczajnej, bo mamy rzeczywiście sytuację nadzwyczajną - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Ta propozycja Kaczyńskiego jest cyniczna i obłudna do szpiku kości. Ale równocześnie stanowi świadectwo, że być może coś zaczyna docierać. Że wizerunek Polski, który PiS zdołał zdemolować i zniszczyć, to wartość której utraty Kaczyński się obawia - ocenił Tomasz Wołek w TOK FM.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (35)
"Cyniczna, obłudna do szpiku kości propozycja Kaczyńskiego"
Zaloguj się
 • pimpao

  Oceniono 22 razy 20

  Oj tam docierać, to zwykła strategia polityczna. Zasada jest jedna, z terrorystami się nie negocjuje.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 19 razy 17

  70 twarzy Gray'a to pikuś przy Kaczyńskim... Ale nie czytające książek 2/3 Polaków, ciągle daje się jeszcze na ten równie stary co ..p r y m i t y w n y...numer "ocieplania ryja" ...Nabierać...

 • azteci

  Oceniono 18 razy 16

  Motłoch, dobre intencje Kaczyńskiego, łyknie. Przecież dal pięć stów, pogonił komunistów, złodziei i cyklistów w futrach.

 • flat-ower1

  Oceniono 13 razy 11

  Ten gnom zawsze jakiegoś królika z kapelusza wyciągnie. Jak Ratzinger apostołował to mu jakoś nie w smak było podpierać się Niemcem. Ale teraz? Na całego! Myśli ,że Franciszka ma w kieszeni bo sfinansuje te idiotyczne zgromadzenie jednej religii za pieniądze niby świeckiego Państwa ! Jak pomyślę o tym genialnym pomysle marketingowym JPII to mnie skręca. To jednak było mistrzostwo. na miarę Blattera. Wszystkie miasta umoczyły kasę w tych "dniach". Tu jednak Kaczyński zechce dla siebie profitów !

 • pn-ski

  Oceniono 12 razy 10

  zacznijmy od nowa.
  Kaź pan swemu pachołkowi Dudzie zaprzysiąc sędziów trybunału, panie pośle Kaczyński,

 • rot.leszek

  Oceniono 11 razy 9

  Ja tez nie wierze
  Ostatnio kiedy udawal przemienienie wewnatrzne , zalozyl przynajmniej binokle, zeby sie uwiarygodnic

 • klara551

  Oceniono 11 razy 9

  Cyniczna?Przecenia pan partyjnego prezesa bo to tylko tylko motyw przewodni do kolejnego spiczu wygłoszonego z wywyższenia co potocznie nazywa się stołkiem. Prezespan nie przyzna,że jak Polska długa i szeroka tak wszyscy ryknęli śmiechem, a powie ja chciałem,ja proponowałem a oni nie rozumieją mojej wielkości. Śmiech to jest jedyna rzecz której prezespan boi się bo go nie rozumie.

 • maruschelo

  Oceniono 8 razy 6

  Wg.mnie tu wcale nie chodzi o opamiętanie się zgrai i wyciąganie ręki na zgodę bo papież przyjeżdża.Tu chodzi o czas, o oddech, zastanowienie się co dalej i jak wybrnąć z trudnej sytuacji której kurdupel wszechczasów nie przewidział: że Amerykanie wtrącą się do całej sprawy, a tu szczyt NATO za pasem i oczekiwania Polski co do gwarancji i baz. Kurduple tej klasy nie zmieniają z dnia na dzień skóry, kurduple świetnie opanowały umiejętności cynicznych gier i kłamstw. Biada tym co uwierzą w pokojowe choćby tylko chwilowe słowa kurdupla.

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 6

  ... podając rękę kaczyńskiemu lub któremukolwiek z jego kolesi obawiałbym się o to czy ręka ta wróci :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX