''Wyobraźmy sobie - Kaczyński zapyta: jaki ma pan problem?'' Schetyna: odpowiem to samo. Jaki ma pan problem, panie prezesie?

Grzegorz Schetyna w doskonałym nastroju przed jutrzejszym spotkaniem liderów partii z Jarosławem Kaczyńskim.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jutro ma odbyć się spotkanie szefów partii z Jarosławem Kaczyńskim. Piotr Kraśko puścił wodze fantazji: Wyobraźmy to sobie. Jarosław Kaczyński zagaja: jaki ma pan problem, jak mogę pomóc? To co pan powie?

- To samo. Panie prezesie, jaki ma pan problem, z czym możemy pomóc? - odpowiedział Grzegorz Schetyna. - Gdyby nie było tak dziwnie i śmiesznie, to mówilibyśmy tylko o poważnych rzeczach. Dzieje się coś w Polsce i wokół Polski. Ta ciągła wojna prawna odkłada się i ma wpływ na postrzeganie Polski za granicą - mówił szef Platformy.

Mówił, że "kompromis" ws. Trybunału Konstytucyjnego nie może polegać na tym, że wszyscy zaakceptują stanowisko PiS. Kaczyński o TK wypowiadał się ostatnio w b. ostrych słowach.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (84)
''Wyobraźmy sobie - Kaczyński zapyta: jaki ma pan problem?'' Schetyna: odpowiem to samo. Jaki ma pan problem, panie prezesie?
Zaloguj się
 • zabobonny.bokononista

  Oceniono 36 razy 28

  Prezes szczerze odpowie:
  - Wiesz Grzesiu, zawsze miałem kompleks małego członka. Bałem się kobiet, nie założyłem rodziny, nie przekazałem genów. Otoczyłem się ludźmi z równie małymi członkami i równie wielkimi aspiracjami, ale nie pomogło. Jestem nieszczęśliwym człowiekiem i pragnę nieszczęścia innych. Będę wtedy mniej samotny.

 • papa_kilo

  Oceniono 31 razy 27

  Zwykle, to troskliwe dresy pytają "masz jakiś problem?". Po czym, wiadomo co następuje.

 • marudna.maruda

  Oceniono 32 razy 24

  Prezes pan nie ma żadnych problemów. Nie ma na utrzymaniu rodziny, nie brakuje mu na koncie (hehe) do pierwszego, włazidupców wokół niego dostatek, każdy paproszek z drogi usuną, odpowiedzialności za swoje słowa i czyny nie ponosi.... itd. To my mamy problem.

 • tetradrachma

  Oceniono 20 razy 14

  Quo vadis Polsko, czyli, dokąd nas wiedziesz polska hołoto ?! Blisko 40 mln obywatel wodzi za nos garstka łobuzów. Jak to ku... jest mozliwe ?!

 • sailor2016

  Oceniono 15 razy 11

  Kompromis według piSS polega na tym, że wszyscy zgadzają się z prezesem i jego kotem.

 • makuzy

  Oceniono 15 razy 11

  Pan prezes ma podobne problemy co pan proboszcz... Łokieć tenisisty.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 17 razy 11

  Zupełnie nie na temat... A jednak może ?...Właśnie leci wypowiedz Ministra Obrony Narodowej (!) pana Macierewicza w sprawie "zamachu smoleńskiego"... To już przekracza wszystkie możliwe...w y o b r a ż e n i a... Apogeum "techniki", polegającej na tym że coś się uprzednio wymyśla (nie przedstawiając cienia dowodu), A później na tej podstawie...g r o m i... Największa obawa wobec pana Antoniego Macierewicza jako ministra obrony , polega na tym... Że on prawdopodobnie w to wszystko...w i e r z y... Fakt że prawdopodobnie nie jest cynikiem, jest tutaj mało pocieszający.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 12 razy 10

  Jeszcze leci Antoni Macierewicz w TV w sprawie "Zamachu Smoleńskiego"... Właśnie zaapelował: Panowie...Miejcie trochę...s z a c u n k u ...dla faktów !!! O Boże Miłosierny !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX