Komentarze (153)
Zakaz aborcji? "Większość Polaków to katolicy. W sposób oczywisty prawo jest motywowane względami wartości"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rotterdamus

  Oceniono 7 razy 7

  Zidiocenie Polskiej dziczy politycznej siegnelo bruku. Zbydlecenie instytucji okradajacej i ponizajacych innych, a wmawiajacej ciemnej masie posiadanie patentu na wyłacznosc kumplowania sie z Bogiem. Jeszcze nizej.
  Poziom asertywnosci manipulowanych...NULL !!!
  Kto to widzial, zeby dawac sie obu stronom tak ubezwlasnowolnić ?!
  Czyzby Polska masochizmem stalła?
  No cóz, pewnie co drugi Polak ma tą poddanczość we krwi...oddajac czesc pensji, na haracze /taca, ślub, pochówek itp./ tylko nie piszcie,ze np.dobrowolnie dajecie w kopercie 2000 plz.aby ksiadz raczyl udzielić wam ślubu! W kosciele...jaki tez, czsciowo postawil z waszej kasy...Dziecku nie kupicie obiecanego roweru ale do Merca plebana sie dokładacie ...itd.itp. Patrzac z pozycji psychologii...jestescie: albo uzaleznieni - czym hazardzista w kasynie, albo nieskonczenie głupi, niczym Wszechświat, hihi

 • miw.d

  Oceniono 9 razy 7

  Nie możliwe, żeby DZISIAJ miliony kobiet w Polsce DAŁY SIĘ WPUŚCIĆ W TEN KANAŁ kilkuset nawiedzonym facetom!

 • chomik1966

  Oceniono 9 razy 7

  Wartości chrześcijańskie to nie wartości katolickie - to jest nadinterpretacja. Nauczanie ewangeliczne ma zupełnie inny charakter niż robi to obecnie KK. Jest ono nacechowane miłością oraz indywidualnym rozliczanie człowieka przed Bogiem. Tymczasem w KK miłość ma lekko inny charakter niż miłość bliźniego jak siebie samego, a odpowiedzialność człowieka jest przed kapłanem i jego świeckim ramieniem - Państwa.
  Z powyższego wynika, że karanie za aborcję jest głęboko antyewangelicznym nauczaniem. Ocenia człowieka wbrew decyzji Boga. Nie wchodzi w głębię niuansów moralnych - typu czy matka trojga dzieci, której grozi trwałe kalectwo lub śmierć w wyniku kolejnej ciąży ma usunąć tę ciążę dla ratowania siebie dla trójki swych dzieci, czy ma się poświęcić dla czwartego dziecka, którego życie nie jest pewne, taj jak jego matki.
  Dla mnie tzw "obrońcy" poczętego życia to zwykli sadyści, którzy w imię swoich chorych urojeń chcą karać każdego za myślenie inne niż ich - dla mnie to świetni kandydaci do tych zdziwionych wyrokiem boskich w Dniu Ostatecznym. Jezus mówił o takich, ze wołają imię Pana, ale Pan im odpowie, że nie zna ich.

 • ciemny_lud

  Oceniono 17 razy 7

  Na głównym zdjęciu wspaniałe jest zestawienie:
  na fladze uśmiechnięta Polska, a niesie tę flagę gość z zaciętą, ponurą gębą.
  Na tym polega katolicyzm w Polsce, zresztą wyznanie achrześcijańskie.

 • twierdzaeuropa

  Oceniono 10 razy 6

  Kobiety nie dajcie z siebie zrobić niewolnic fanatyków

 • andrzej1.61

  Oceniono 8 razy 6

  Czy wiecie dlaczego kościół dąży do całkowitego zakazu aborcji. Ksiądz jako synonim pedofila chce mieć więcej dzieci do zaspokajania swoich zwyrodniałych potrzeb. Pomocnicy księży nie dość że sami spółkowali z księżmi dla przyjemności, wysyłają swoje dzieci i wnuki po praktyczna naukę seksu do proboszcza, biskupa lub kardynała (tylko najbardziej zasłużeni) to chcą tą gehennę zafundować wszystkim dzieciom i niemowlętom, początkiem takich standardów jest wprowadzenie religii do szkół.

 • 19strzelec63

  Oceniono 7 razy 5

  kk i pis to zorganizowana grupa przestepcza

 • przyganiacz

  Oceniono 7 razy 5

  Biskupi chcą zakazu aborcji.

  Niech wezmą pod rozwagę, że możliwa jest także aborcja episkopatu. Stu trzydziestu kilku pasożytujących na wiernych mężczyzn nie może ustalać reguł dla ponad 20 milionów mieszkających w Polsce kobiet - w dodatku nie wszystkie są katoliczkami. Niech sami rodzą dzieci lub chociaż je wychowują, zwłaszcza takie "wszczepione" na siłę i z defektami genetycznymi, jeśli to dla nich taka frajda. Klepanie pacierzy i odprawianie guseł jest nieporównanie łatwiejsze...

 • mirekch60

  Oceniono 7 razy 5

  Krótko mówiąc, jesteśmy pod nóżką kleru.Co do zwolenników całkowitej aborcji to macie nierówności pod sufitem.

 • lolantypopulista

  Oceniono 7 razy 5

  Stluke kazdego katola jaki mi sie nawinie, kosciol to zlo, pis to faszyzm do likwidacji

 • gedwuihrfw

  Oceniono 7 razy 5

  Ale ja nie mam nic przeciwko, żeby półd mógł się urodzić. Tylko niech sobie znajdzie brzuch, który pozwoli mu sie wykształcić. Bo mój brzuch to moja sprawa i intruzów mi nie potrzeba. Wiec nich spada.

 • agata-ata

  Oceniono 5 razy 5

  barbarzyńskie pomysły rodem ze średniowiecza (tego co paliło na stosach!), hipokryci, którzy troszczą sie bardziej komórki,które jeszcze nic nie czują niż o tych którzy (kobiety) czują i cierpią, nadmienię ze to głównie mężczyźni czyli ci co gwałcą a nie są gwałceni! ok niech wprowadzą całkowity zakaz aborcji - zemści się to na nich szybciej niż się spodziewają. To prawo to kolejny przykład gwałtu na kobietach... nikt wam nie dał takiego prawa. odrażające w swojej podwójnej moralności i perfidii.

 • Nordkap Bush

  Oceniono 5 razy 5

  Księża niech się zajmą swoim sumieniem a nie próbą forsowania zakazów aborcji. Przykazanie 6 "Nie cudzołóż" oraz 9 "Nie pożądaj żony bliźniego swego" jest nagminnie ignorowane przez klechów. Używają sobie ile popadnie na prawo i lewo - mają panny na każde zawołanie, gwałcą dzieci i mają tupet wypowiadać się w tak delikatnej sprawie jaką jest aborcja. Czarne wrony i kruki nie mają żadnego moralnego prawa wpływać na stanowienie prawa w Polsce a tym bardziej w kwestii aborcji !

 • dziobak_w_kolczatce

  Oceniono 7 razy 5

  Przerażający, zadowolony z siebie fanatyk Jerzy Kwaśniewski pojawił się w "Post Factum". Najpierw niemal popuścił ze szczęścia, że episkopat polecił go jako odpowiedniego gościa do programu. A potem z rogalem na gębie przeinaczał wszystko, co dało się przeinaczyć. Powoływał się na ochronę "obywateli" przez konstytucję, ale od kiedy płód jest obywatelem? Do tego ważniejszym od niewątpliwej obywatelki - KOBIETY? Jak można mieć tak poprzestawiane pod sufitem, żeby szykować kobietom los ubezwłasnowolnionych inkubatorów aresztowanych przez państwo pod rękę z kościołem, a jednocześnie czerpać z tego tak wyraźnie słyszalną radosną satysfakcję? I do tego... chwalić się posiadaniem córek?
  Trudno mi się pozbierać po tej rozmowie. Niewątpliwie "prawnicy" pokroju Michała Królikowskiego i Jerzego Kwaśniewskiego - wymuskani, uładzeni, "prorodzinni" że ho-ho, otwarcie podważający rozdział kościoła od państwa i świecki charakter naszego kraju, szykują polskim kobietom, polskim Obywatelkom niezłe piekło. Nie wystarcza im wychowywanie dzieci, których napłodzili. Oni nas wszystkich chcą wziąć za mordy w imię ICH katolickiego odchylenia.
  To nie ma żadnego znaczenia, że nasi talibowie nie noszą turbanów, tylko garniturki i że trzepią kasę w prywatnych kancelariach adwokackich.
  Dziewczyny, emigrujcie póki możecie. Niezależnie od tego, czy aborcja będzie Was kiedykolwiek dotyczyła.

 • nedlog123

  Oceniono 6 razy 4

  zastanawia mnie dlaczego zwolennicy pis maja taki charakterystyczny wyraz twarzy, kojarzacy sie z mongolia, jakby bruzda jakas czy cos?

 • yacek67

  Oceniono 6 razy 4

  Bóg dał człowiekowi wolną wolę, to pierwsze. Korzystanie z niej może prowadzić do grzechu, ale to jest sprawa sumienia chrześcijanina bez czynników obcych. Tak więc dobra katoliczka nie podda się aborcji i tu żadne ustawy nie są potrzebne. Ludzie niewierzący natomiast nie widzą konieczności podporządkowywania się nie tyle moralności chrześcijańskiej co warunków wstępnych na jakich jest oparta. Takim warunkiem jest w tym przypadku definicja żywej istoty posiadającej duszę od momentu powstania zygoty tj. połączenia się plemnika z jajkiem podczas gdy już św. Augustyn uznał człowieczeństwo płodu od 40 dnia dla mężczyzn i 80 dla kobiet tak więc Kościół obecny jakby nie uznawał nauk swoich własnych filozofów. Od wieków wiadomo, że regulowanie moralności prawem stanowionym do niczego dobrego nie prowadzi, a w tym przypadku można by nawet doszukać się naruszenia doktryny Kościoła, bowiem zaprzecza istnienia wolnej woli.

 • apsik66666

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedy wreszcie te pedofile w sukienkach przestaną rządzić kobietami i Polską !!! Cały świat się śmieje !!! Sami mają wiele dzieci aleeeee to boska tajemnica. Szmaciarze wiją się w luksusach, ich łapy nigdy nie zaznały jakiejkolwiek pracy. Ciągną wiecznie pieniądze od biednych zaciemnionych sektą kościelną ludzi. Sytuacja w świecie jest nieciekawa aleeeee te różowe czuby rosną w siłę i czemu i komu to służy? Opamiętajcie się prawdziwi katolicy : WIERZYCIE W BOGA CZY W KSIĘDZA!!!???

 • he219uhu

  Oceniono 6 razy 4

  Czy ktoś z piszących tu zamierza jeszcze chodzić do kościoła w niedzielę dawać się obrażać tym kapłanom pisowskiej nienawiści? Kobiety, szczególnie do Was piszę.

 • mirekch60

  Oceniono 6 razy 4

  Wsadźcie sobie te wartości głęboko w dupę.Co do fotki widać że to są przygłupy przeciwni aborcji,normalny człowiek by się zastanowił jaki chce mieć potomstwo zdrowe czy chore.

 • agata-ata

  Oceniono 6 razy 4

  nie godzę się na dyktat zacietrzewionych katolików, inni tez maja prawo do swoich decyzji i do swijego brzucha oraz innych czesci ciała. kategoryczne nie! jeszcze będą nas nawracac ogniem i mieczem....

 • benek231

  Oceniono 4 razy 4

  No i bardzo ladnie, ze parafialne glupole maja w mozgach dziury powyzerane przez ich wlasnych rodzicow, oraz kler, bo swymi planami przywoluja na mysl Trybunal Konstytucyjny, ktory powinien zdecydowac o zgodnosci z konstytucja tego kleszego prawa. A bedzie mu trudno gdyz zostal przez klero-faszystow odsuniety od konstytucyjnie przynaleznej mu funkcji.

  Jest wiec okazja by domagac sie przywrocenia Trybunalowi naleznego mu konstytucyjnie miejsca w systemie.

 • rotterdamus

  Oceniono 4 razy 4

  Co mnie moze interesowac nakaz kosciola. Jezeli nie jestem z nim zwiazany czymkolwiek? Osobiscie jestem wierzacy ale...MOJA WIARA NIE MA NIC WSPOLNEGO Z KOSCIOŁEM W TEJ BANDYCKIEJ FORMIE
  Apage Satanas!!!
  To sie w glowie nie miesci,ze k.k.wraz z banda klakierów z Wiejskiej uzurpuja sobie prawa do zamachu na moja Wolnosc , na moje Prawo stanowienia o sobie. Na Prawo stanowienia mojej towazyszki zycia ,o wlasnej seksualnosci.
  To juz nie zabawa,to bandytyzm na jaki nie wyrazam zgody i w tym przypadku mam gdzies poprawnosc wypowiedzi o dostojnikch koscielnych z Miodowej.Kiedys ,bedac dzieckiem chadzalem tam ,co rok z mama by obejrzec ruchoma szopke ...byla piekna.teraz caly k.k.jest całoroczną szopka ,jak budzi odraze, i powoli agresje. Osobiscie nie rozumiem, tak powszechnego braku asertywnosci.Takiego prsywiazania...nie do wiary ale do hochsztaplersko zlodziejskiej i pokreconej obyczajowo instytucji,jaka mimo ton kloaki w jakiej od lat tonie usiluje pouczac innych.Cala banda kolesiów ,typu Głódz, cwaniak Jankowski z butelki wina, ktorego wreszcie Lucyfer zabrał tam, gdzie powinnien byc juz dawno...Ojciec całej czeredy bachorów, Muchomor - Sromotny kłamca i hipokryta, zatruwajacy poprzez Makiawelistyczne radio, co ma wygadanego ryja, umysły innych.
  Jezeli nawet Bóg jest Waszym Bogiem ,to obecny k.k.na pewno nie Waszym kosciolem. To pijawka, która ,gdyby zmartwywstal Jezus, obłozyła by Go akcyza od ogladalnosci.
  Zatem dziwie sie Wam drodzy Rodacy, ze zahipnotyzowani wzrokiem czarnej kobry ,jaka Was metodycznie pożera, niczym poddani modlicie sie o jej zdrowie.
  Nie musicie.Ten żarłoczny potwór,pozera od wieków wszystko, co jej daje wladze i ma kolor złota...jak do tej pory nie miał nigdy niestrawnosci

 • maciekk77

  Oceniono 12 razy 4

  Nie znoszę KOD i całej tej pseudo demokratycznej otoczki ALE zabieranie kobietom prawa do wyboru oraz wtrącanie się kościoła do państwa laickiego jest skandalem.

 • glit64

  Oceniono 3 razy 3

  Ok. Argumenty "Ordo Iuris" brzmią jak najbardziej logicznie. Skoro deklarujesz katolicyzm - to postępuj zgodnie z jego nakazami/zakazami. Skoro większość kraju katolicyzm deklaruje - to mamy przewidywalny skutek.
  Nie podoba się? - to przestań być katolikiem. Ty, Ty i Pani też....od dzisiaj. Wtedy będziesz miał prawo domagać się liberalnej demokracji. I tyle.

 • villk

  Oceniono 3 razy 3

  uważam , że taki projekt to samo zło.

  /www.tokfm.pl/blogi/villk/2016/04/prywatnemu_nie_poslowi/1

 • zarliwa_katoliczka

  Oceniono 5 razy 3

  większość - to mniej więcej taka sama prawda jak "" wola ludu pracującego "" za komuny .
  Watykańscy biznesmeni robią wszystko aby ten mit utrzymać.
  Przykład : ostatni spis powszechny - jak pamiętacie zawierał pytanie dot wyznania ( anonimowe ) Danych NIGDY NIE OPUBLIKOWANO .
  GUS jedynie przytoczył dane podsunięte przez kościelny instytut statystyczny.
  Gimnastyka jaką klechy uprawiają przy próbie oficjalnego wystąpienia z kościoła (apostazja ) to już akrobacja na linie z zawiązanymi oaczmi.
  Spróbujmy tylko zgłosić pomysł dot referendum : czy Polcy chcą utrzymywać
  z budzetu klerykalne instytucje - od razu by się zagotowało .

 • miw.d

  Oceniono 5 razy 3

  Musimy zebrać 500 tysięcy podpisów, aby sejm zajął się naszą inicjatywą.
  (podstawa prawna: ,,Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod referendum z inicjatywy obywateli, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum''. art. 63 ust. 1, Ustawy o referendum ogólnokrajowym z 14 marca 2003 roku).
  PiS w czasie kampanii wyborczej używało m. in. tego argumentu, że wiele tysięcy głosów za referendami w sprawach różnych przez 8 lat PO lekceważyła i wyrzucała do kosza. NO TO SPRAWDŹMY ICH!

 • villk

  Oceniono 2 razy 2

  Najpierw zakaz aborcji ..
  potem zakaz antykoncepcji...
  a na koniec zakaz sexu...

  to może od razu wpiszmy do konstytucji zakaz sexu i ustawowa podległość Obywatela proboszczowi.

  wtedy wszytko będzie jasne , że mamy państwo wyznaniowe i odpowiedzialność za upadek Polski wreszcie weźmie po raz pierwszy w historii na siebie katolicki kler.

  "...zakaz seksu, uchronił by obywateli przed wieloma nieszczęściami.

  Po pierwsze, zlikwidował by całkowicie możliwość roznoszenia się chorób wenerycznych .

  Po drugie, uchronił by społeczeństwo Polski przed HIV.

  Po trzecie, zlikwidował by potrzebę szerzenia oświaty seksualnej wśród młodzieży.

  Po czwarte, zgodnie z linia kościoła zlikwidował by antykoncepcje bowiem nie była by potrzebna, w tym ta sławetna, a jakże gorsząca „pigułka po”.

  Po piąte, prokreacje uprawiano by jedynie na plebani pod pilnym okiem i za zgodą proboszcza.

  Po szóste, na okoliczność aktu prokreacyjnego miejscowy proboszcz wydawał by stosowne zezwolenia oraz poświadczenia, że nie doszło do „nadmiernego orgazmu” i że akt prokreacji był „czysty od sexu”.

  Po siódme, rozwiązało by to w sposób definitywny problem prawa do aborcji, bowiem o zezwolenie na prokreacje mogły by się starać tylko małżeństwa i osoby duchowne jako nie podlegające prawu stanowionemu ( zgodnie z doktryną Rydzyka : „mnie jako katolika prawa w Polsce nie obowiązuje”)....."

  www.tokfm.pl/blogi/villk/2015/01/zakaz_sexu_powinien_byc_wpisany_w_konstytucje/1

 • robertkiszka

  Oceniono 4 razy 2

  Panowie Biskupi i Episkopat wezcie sie do pracy . W roku Jubileuszu 1050. Chrztu Polski zwracam sie do Episkopatu aby nie szedl na latwizne i nie narzucal prawa za pomoca politykow ale aby pokazal rezultaty wlasnej ponad 1000-letniej pracy ewangelizacyjnej i spowodowal za pomoca nauczania ,katechezy ,modlitwa ,wlasnego autorytetu moralnego i spowodowal ze katolicy z wlasnej nie przymuszonej woli nie beda usowac ciazy ,nie beda uzywac antykoncepcji i przestana sie zapladniac metoda in vitro .To dopiero by ucieszylo boga a nie zakazy narzucane sila .Panowie biskupi wezcie sie do pracy

 • edytamaxio52

  Oceniono 4 razy 2

  Episkopat razem z tym ugrupowaniem to mordercy kobiet. Wstyd i hańba dla kleru

 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 8 razy 2

  Ma o tyle racje, że PO i PiS z PSL a wiec partie wyznające wartości państwa wyznaniowego to ponad 50% głosujących.

 • rotterdamus

  Oceniono 1 raz 1

  @ kammienikuppa,
  Kretyn ignorant bez glowy, NIC nie rôzni sie od kretyna ignoranta z glową.

 • niezapominajka03

  Oceniono 1 raz 1

  Wracamy do średniowiecza???
  Na to nie ma mojej zgody.

 • eski57

  Oceniono 3 razy 1

  "Kobieta ma prawo decydować czy chce urodzić chore dziecko" - proponuję przeczytać w t NaTe rozmowę z profesorem ; "Zawsze mówię swoim pacjentkom ma pani przed sobą ..."

 • eski57

  Oceniono 1 raz 1

  - proponuję przeczytać w t NaTe rozmowę z profesorem ; "Zawsze mówię swoim pacjentkom ma pani przed sobą ..."

 • abstrakcyjny2013

  Oceniono 3 razy 1

  trzeba mieć świadomość iż w na każdym oddziale ginekologiczno - położniczym już działa kościelna policja. To przeważnie najniższy personel - salowe
  które usłużnie donoszą o wszystkim miejscowemu kapelanowi.
  Wybuchy antyaborcyjnej histerii - będą co chwile
  W przypadku dzierżawskiego z pro_Live - to jego droga do politycznej kariery - jak narobi trochę zamieszania to może znów zostanie senatorem
  a potem będzie kandydatem na prezydĘta.....

  Raczej nie ma mowy o zachowaniu tajemnicy lekarskiej

 • lubiedobrze

  Oceniono 7 razy 1

  Prolajferzy dbają po prostu o nasze relacje z sąsiadami. Niemcy i Czesi robią u nas zakupy a my u nich skrobanki.

 • Piotr Bugajski

  0

  Są na naszej scenie kabaretowej.... sorry, politycznej miłośnicy refereduuw wszelakich. To ja proponuję referendum w sprawie emigracji wewnętrznej do getta/enklawy wolnej od katolików. Mogę tam być usunięty jakimś wyrokiem sądu, nawet ostatecznego na dożywotni zakaz zbliżania się do kościołów, klechów i amatorów dawania na tacę wszelkiej maści. Obszar takiego gułagu można by powiększać w miarę podstaw. Stworzylibyśmy nowy rząd i walutę i przyjmowalibyśmy parszywych ateistów do odbycia kary z całego świata.
  ....ach miło byłoby odbyć taką pokutę, a wy cała większość moglibyście się wyżynać do woli!

 • do100jnik

  Oceniono 2 razy 0

  to znaczy, że katolicy chcą aborcji, no bo kogo ma to prawo oagraniczać, talibów, luteranów, indian amerykańskich, niech katolicy po prostu stosują swoje zasady i od reszty się odpie...

 • andrzej-49

  Oceniono 4 razy 0

  Jeżeli większość Polaków to katolicy, to po cholerę to restrykcyjne prawo, przecież katolik nie przerwie ciąży. Nawet Pan Bóg w raju dał Adamowi możliwość wyboru. Czy niebo przysługuje tym, którzy mając możliwość wyboru, dokonali tego prawidłowego, zgodnie ze swoim sumieniem, czy tym, którzy wybrali ze strachu przed karą ziemską.

 • quaga

  Oceniono 7 razy -3

  To wszystko dzięki Sławomirowi Sierakowskiemu który tak bardzo zamieszał ludziom w głowach promując lewactwo aż udało mu się wyeliminować lewicę z polskiego życia politycznego. I dlatego drogie Panie trzeba będzie rodzić bez względu na okoliczności !!!

 • zdzisek1949

  Oceniono 8 razy -4

  Sprzedam 120 wieszaków ceny konkurencyjne !!!

 • kammienikuppa

  Oceniono 5 razy -5

  Matka po aborcji, to matka martwego dziecka.

 • szpung

  Oceniono 10 razy -6

  Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki 18 listopada 1920 roku. Ludobójca - komunista Lenin, po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę: „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” (W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin, Dzieła, Warszawa „Książka i Wiedza” 1950, t.19, s. 321). Przypomnijmy, że w całej ówczesnej Europie prawo chroniło życie ludzkie.

  Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 roku, do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać, że hitlerowscy „ustawodawcy” chronili surowymi sankcjami karnymi życie zdrowych, niemieckich dzieci, dążąc do demograficznego wzrostu „rasy panów”.

  na terenie GG wproadzono aborcje na zyczenie
  „Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna”

 • abstrakcyjny2013

  Oceniono 14 razy -6

  no prosze to czemu tak kwicza zalosnie ze w krajach gdzie wiekszosc jest islamska
  spoleczenstwa te postepuja u siebie zgodnie ze swoja wiara . i obcinaja glowy niewiernym

 • janpe1

  Oceniono 9 razy -7

  Na roztrząsanie kwestii >skrobac nie skrobac<, dam sobie jeszcze z wola. Gdy jednak zaczne roztrząsac, bede chyba optowal za tym drugim, bo to jednak jak plemnik wlezie w jajeczko to jest juz czlowiek a nie krowa, tak jak to coponiektore idioty jak ten siwy z kozią brodką sobie myślą.

 • snakeinweb

  Oceniono 15 razy -11

  Tym razem tytuł odzwierciedla całą prawdę. Większość Polaków to katolicy, więc w demokratycznym państwie wartości wyznawane przez katolików muszą być w prawie i w polityce państwa obecne i uwzględniane.

  Komuna się skończyła, w której mniejszość narzucona z zewnątrz wymuszała swoje nieludzkie systemy wartości na całym narodzie.

  Niekatolicka mniejszość musi katolicką większość w Polsce uszanować i się pogodzić z tym, że w państwie polskim katolicy i ich wartości będą obecne. Jak katolik pojedzie do Japonii lub Arabii Saudyjskiej musi tam również szanować tamtejsze prawa i obyczaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX