Zrezygnowany Kraśko jeszcze raz o koniach. Pyta retorycznie o skuteczne "programy rozwoju"

- Jakie znają Państwo skutecznie działający w Polsce program rozwoju? Ja znam jeden - działający skutecznie od 200 lat program hodowli koni arabskich. Nie przerwały zabory, dwie wojny światowe, żadne z powstań - mówił w TOK FM Piotr Kraśko. Dziennikarz krytycznie ocenia najnowsze pomysły ministra rolnictwa, na rozwiązanie problemów w stadninie w Janowie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Min. Krzysztof Jurgiel zapowiedział wczoraj, szybkie powołanie rady do spraw hodowli koni, "złożoną z naukowców i ekspertów".

- Można powołać radę do spraw namalowania "Bitwy pod Grunwaldem". A można do tego Jana Matejkę zatrudnić. Janem Matejką w sprawie hodowli koni arabskich jest Marek Trela, który pracował w Janowie, gdy najważniejsi dziś ludzie w Polsce byli w szkołach podstawowych - komentował Piotr Kraśko w "Poranku Radia TOK FM".

"Trzymajmy kciuki za Janów Podlaski! Rozumiem: prokuratura, sądu, media, TK... Ale czemu winne są konie?" - Kraśko pyta o "dobrą zmianę" w stadninach>>>Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (190)
Zrezygnowany Kraśko jeszcze raz o koniach. Pyta retorycznie o skuteczne "programy rozwoju"
Zaloguj się
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 70 razy 60

  Minister Rolnictwa powołuje Radę? Normalnie Kraj Rad. Aż się chce zaśpiwać 'Cała Polska się z was śmieje, Komuniści i złodzieje', tudzież krzyknąć 'Raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę'.

 • dante_waw

  Oceniono 57 razy 49

  Czy minister Ziobro, zagrozil konsekwencjami pozostalym klaczom... czy odeszla im juz ochota do padania, na zlosc PiS-owi? Dlaczego klacze bruzdza dobrej zmianie??

 • uczta_baltazara

  Oceniono 34 razy 30

  Pisowcom medal się należy; stadnina działała 200 lat a pis wszystko zniszczył w dwa miesiące; gruby wyczyn; kompetencje pisu do rozwalenia wszystkiego są niepodważalne.

 • rikol

  Oceniono 17 razy 17

  Konie przetrwały, bo nikomu do tej pory nie przyszło do głowy się wtrącać w hodowle koni.

 • nanabun

  Oceniono 50 razy 16

  Ciekawe, czy pisowskim trollom tak dobrze płacą, czy też dla "idei" będą w zaparte bronić każdego kretyńskiego posunięcia tchórzliwego Jarosława i jego sługusów?

 • mordechaj.jest.najlepszy

  Oceniono 29 razy 13

  " Nie przerwały zabory, dwie wojny światowe, żadne z powstań"

  Stadnina została założona przez władze zaborcze, trudno mówić że przetrwała zabory. Pierwszej wojny stadnina nie przetrwała, została odtworzona po jej zakończeniu.
  Obecną sławę stadnina zawdzięcza swoim gospodarzom z okresu "złego" PRL.

 • wieczniekontuzjowany

  Oceniono 14 razy 12

  Państwo prowadzące stadninę...

 • zimnakierownica

  Oceniono 20 razy 8

  Jak rozumiem, towarzysz Kraśko-Ferensztajn-Terentiew zna się doskonale na wszystkim, w tym na hodowli koni. Jak każdy żydowski potomek resortowych kacyków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX