Jurgiel, Szyszko, Jaki... Ranking ulubieńców Lisa

Duże wrażenie na komentatorach ?Poranka Radia TOK FM? robi minister rolnictwa. - Konferencja prasowa Jurgiela to było coś... przezabawnego. A jednocześnie bardzo smutnego - ocenia prof. Wiesław Władyka. Tomasz Lis przyznał, że szef resortu zdrowia znajduje się wysoko w jego prywatnym rankingu ulubieńców.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Poza Krzysztofem Jurgielem w rankingu znaleźli się min. Jan Szyszko, wiceszef ministerstwa sprawiedliwości Patryk Jaki i szefowa KPRM Beata Szydło.

Min. Jurgiel zrobił duże wrażenie m.in. swoją ostatnią konferencją prasową. Chwalił się dziennikarzom: "Na studiach także uczyłem się hodowli koni, na praktyce mieliśmy nawet dojenie krów".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (18)
Jurgiel, Szyszko, Jaki... Ranking ulubieńców Lisa
Zaloguj się
 • aaron.goldstein

  Oceniono 30 razy 4

  Stan umysłu ludzi takich jak Lis ilustruje przykład lewicowego działacza z Norwegii. Został brutalnie zgwałcony przez Somalijczyka. teraz przeprasza za to, że ten Somalijczyk cierpiał w wyniku sprawy karnej i deportacji.
  To samo ludzie Wyborczej chcą zrobić z Polakami. Uprzedmiotowić ich do końca i rzucić jako mieso do zabawy nowym panom świata. To będzie dokonywane przez odpowiednią edukację w szkołach.

 • szpung

  Oceniono 26 razy 4

  Jak cos smutnego moze byc zabawne widac wsrod ubecji dialektyczna fantazja roznie wraz ze spadkiem egzemplarzy ich organow partyjnych typu gazwyb. Smutna i w ogole niezabawna jest np. kompletna glusza w sprawie panama papers i pana waltera funkcjonariusza wsi, ktory zalozyl specyficzne nawet jak na standardy EE medium.

 • 68jacekw

  Oceniono 25 razy 3

  Ulubieńcy Lisa to Tusk,Komorowski,Kopaczowa czy Sikorski.Wybaczy im wszystko i pochwali nawet gdyby po pijanemu przejechali zakonnicę na pasach.

 • rastablaster

  Oceniono 3 razy 1

  Lis nie zginie; za kaskę może ciągnąć Niemca, albo dać się zapiąć Sorosowi :).

 • 66kropek

  Oceniono 11 razy 1

  Smutna to była godzina w radiowęźle zakładowym: przez godzinę trzeba było ciągnąć flaka i rozmyślając co tam się dzieje w PiS ? Panowie, jeśli chodzi o wasz poziom informacji i warsztat dziennikarski znacznie bardziej wiarygodny( nie mówiąc o tym, że ciekawszy) byłby wróżbita Maciej...

 • zdzisek1949

  Oceniono 11 razy 1

  LISŁWIK = SYFiLIS

 • 19strzelec63

  Oceniono 9 razy -1

  bredzinski to ty?

 • bushman14

  Oceniono 9 razy -1

  Szyszko niewątpliwie powinien być tu na pierwszym miejscu, gdyż on chce zdewastować to co powstawało przez tysiące lat i przez setki lat się nie odbuduje.
  Dla porównania: hodowlę koni przy odrobinie wysiłku, uda się odtworzyć w kilkadziesiąt lat.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 11 razy -1

  Przecież ten acyl rzad to ekipa "specjalnej troski" - bo który z nich niby jest normalny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX