Wojna o TK, Żołnierze Wyklęci... Dymek: co powstrzymuje PiS przed realizacją obietnic socjalnych?

Ile mniej będzie umów śmieciowych w Polsce, jak ustanowimy kolejny dzień żołnierzy wyklętych? - pytał retorycznie Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Problem polega na tym, że symboli do garnka się nie wrzuci. Ile mniej będzie umów śmieciowych w Polsce, jak ustanowimy kolejny dzień Żołnierzy Wyklętych? Czy sprzedawczynie w sklepach lotniskowych będą mogły się zrzeszać, jak już rozgonimy Trybunał Konstytucyjny? - złościł się Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej".

- Co ma piernik do wiatraka? - dopytywała Kamila Baranowska.

- No właśnie. PiS to partia, która doszła do władzy - rzekomo - dzięki socjalnym frustracjom. Co blokuje tę partię, która ma pełnię władzy, przed realizacją obietnic tam, gdzie one są realnie konieczne? - dopytywał Dymek.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (41)
Wojna o TK, Żołnierze Wyklęci... Dymek: co powstrzymuje PiS przed realizacją obietnic socjalnych?
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 41 razy 35

  To nie jest wojna o TK. To jest wojna o nieograniczoną władzę Kaczyńskiego w jakimś wymyślonym przez niego "Międzymorzu"... Po uprzednim wyprowadzeniu Polski z Unii Europejskiej...:

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 18 razy 14

  co blokuje tę partię?
  a to że to banda kompletnych dyletantów i amatorów, nie maja zielonego pojęcia jak spełnić przedwyborcze obiecanki cacanki wiec zajmują się pomnikami, Smoleńskiem i wyklętymi

 • tomtg123

  Oceniono 19 razy 13

  Co ich blokuje ? Brak pieniędzy, główne obietnice socjalne (wiek emerytalny, kwota wolna) to ogromna kasa, PiS tej kasy nie ma. W kampanii wyborczej kłamali, dziś jest czas weryfikacji, więc próbują zmieniać temat - z tego powodu żołnierze wyklęci i inne takie sprawy.

 • odowk

  Oceniono 11 razy 7

  Jak ksiądz biskup nie wyklął, to znaczy, że wyklęcie było nieprawomocne, ergo: nieprawdziwe.

 • snurfik

  Oceniono 20 razy 6

  Żołnierze Natręci

 • siwywaldi

  Oceniono 7 razy 5

  To że ludzie na starość robią się złośliwi to wiemy wszyscy. Ale tu mamy nowość, czyli KONKURENCJĘ dwóch starców o imionach Leszek i Jarosław: ten pierwszy w swoim zezłośliwieniu postanowił rozpierdzielić (i rozpierdzielił) własną partię, za to ten drugi chcąc być LEPSZY, ropierdziela całe Państwo

 • dzikowy

  Oceniono 15 razy 5

  A nawet jeśli się wrzuci, to wyjdzie cienki rosół na starych kościach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX