Elbanowscy pod rękę z MEN. Będą doradzać i sondować pomysły resortu edukacji [POSŁUCHAJ]

Małżeństwo Elbanowskich będzie doradzać ministerstwu edukacji - napisała dziś ?GW?.
"Gazeta Wyborcza" napisała dziś, że Fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich została partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Resort musiał anulować wyniki wcześniejszego konkursu i wypracować nowe zasady konkursu, żeby słynne małżeństwo w następnym mogło wziąć udział.

Teraz razem mają wydawać unijne pieniądze na "pogłębione konsultacje społeczne". Do podziału jest prawie 8 mln zł.

Autorka tekstu - Justyna Suchecka, dziennikarka "Gazety Wyborczej", opowiedziała w Połączeniu, czym będą się teraz zajmować i kim są aktywiści, którzy nie chcą, by do szkoły chodziły sześciolatki i którym np. przeszkadza tzw. gender w szkole.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (24)
Elbanowscy pod rękę z MEN. Będą doradzać i sondować pomysły resortu edukacji [POSŁUCHAJ]
Zaloguj się
 • janko_buszewski

  Oceniono 17 razy 7

  Fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich została partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej...
  ----
  i spróbuj takich oderwać od żłoba, ci cali Elbanowscy już się chyba nigdy do uczciwej roboty nie wezmą

 • perski_dziadzio

  Oceniono 11 razy 5

  >Fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich została partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej...<
  w trosce, żeby przypadkiem ich dzieci nie były mądrzejsze od nich samych (co i tak im się nie uda, bo poziomem swojej głupoty przekroczyli wszelkie granice).
  Ja sam jestem "ofiarą" swoich rodziców, którzy w czasach, gdy szkoła nijak nie była przygotowana do przyjęcia sześciolatków (w przeciwieństwie do stanu obecnego), posłali mnie do szkoły wcześniej, niż przewidywała ustawa. Byłem najmłodszy w klasie, co w niczym mi nie przeszkadzało. Byłem jednym z lepszych uczniów, na studia dostałem się od razu po maturze i (taka ciekawostka) na pierwszym semestrze nie miałem wstępu do klubów studenckich, bo byłem niepełnoletni!!!
  To, co zrobił PiS (za podjudzeniem ww. propagatorów głupoty), świadczy przede wszystkim o tym, że (zapatrzony w swojego prezesa - nieodrodne dziecko PRL) uważa polskie dzieci za głupsze od innych.
  Wskutek tych idiotyzmów w jednej klasie spotkają się dzieci z trzech roczników (sześciolatki, siedmiolatki i drugoroczne ośmiolatki). Jak pracować w takiej klasie? Z jakich podręczników korzystać? Z tych przygotowanych specjalnie dla sześciolatków? Żeby starsze dzieci durniały do reszty? Czy ze starych dla siedmiolatków, żeby część sześciolatków nie nadążała.
  Elbanowskim już dziękujemy. Swoją misję ogłupiania Polaków (przy pomocy partii mającej w nazwie zero wspólnego z realizowaną działalnością) wykonali z nawiązką. Miną lata, zanim się z tego pozbieramy.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 13 razy 5

  no tu już tylko czekać aż konsultantem NBP zostanie Bierecki, konsultantem ministra kultury ds dobrych manier Pawłowicz a konsultantem ds przeciwdziałania pedofilii jakiś biskup...
  dobra q... zmiana

 • iglicznia

  Oceniono 20 razy 4

  Wiódł ślepy kulawego czyli postępujące zgłupienie.

 • eski57

  Oceniono 19 razy 3

  NIE rozumiem ; przecież rodzice 5 , 6-latkow , to są młodzi i ŚWIADOMI ludzie … , że wczesne rozpoczynanie nauki – zwłaszcza z mniejszych miejscowości – daje ICH dzieciom większe szanse wejścia w ŚWIAT ...TAK w świat , bo wcześniej posiądą zdolność do dorosłego życia i dorównywać będą młodzieży krajów MĄDRZEJSZYCH rodziców !!
  Żeby DAĆ się tak ZDOMINOWAĆ niejednoznacznie fachowej i etycznie rodzinie , a zwłaszcza miernej MINISTER ! ? - PRZECIEŻ to chodzi o WASZE DZIECI , a NIE minister i …..

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 19 razy 3

  Krótko mówiąc edukacja w IIIRP jest w łapach Elbanowskich.

 • arvelli_net

  Oceniono 14 razy 2

  ... elbanowscy zapomnieli że Pan na Niebiesiach dał każdemu (nie tylko elbanowskim) WOLNĄ WOLĘ, narzucanie SWOICH skrajnych poglądów innym uważam za totalitarne nieporozumienie ale wpasowują sie idealnie w TOTALITARNE rządy obecnych władz! Cóż, trza emigrować tam gdzie wolności Ci nie poskromią "byle jacy ludzie, z byle jakimi pogladami".

 • Piotr Kolec

  Oceniono 16 razy 2

  Na wyspie Elbie rodziły się dzieci
  Co miały na główce przyciasny berecik
  Jak czas do szkoły ich wysłać nastał
  Wiedza dzieciaków też była za ciasna

  Dlatego czekać musiały dziatki
  Do pierwszej klasy jak siedmiolatki
  Dla nich minister ustawę kleci
  Taką to siłę ma ciasny berecik…

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX