Szef PSL o audycie: PiS jest dalej w kampanii wyborczej. I będzie tak działać do samego końca

- Dalej będzie wiele obrażania różnych grup przez PiS - prognozował Władysław Kosiniak-Kamysz w Poranku Radia TOK FM. - Oni nie patrzą, jak to wpłynie na gospodarkę czy obsługę długu publicznego. Liczy się tylko interes polityczny - dodał polityk.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Audyt musi przedstawić bilans zysków i strat - mówił w Poranku Radia TOK FM Władysław Kosiniak-Kamysz. Tymczasem, jak dodawał "Oprócz chyba premiera Gowina i, w niektórych wypowiedziach, ministra Szałamachy nikt nie pokusił się, żeby powiedzieć chociaż jedną dobrą rzecz". - Co się udało zrobić, jak spadło bezrobocie, jak wzrosła płaca minimalna, jak przeszliśmy przez kryzys - argumentował prezes PSL.Wczoraj rząd na posiedzeniu Sejmu przedstawił "Raport o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL". Raporty z audytów w poszczególnych ministerstwach prezentowali szefowie wszystkich resortów. - PO-PSL nie rządziły państwem. To było trwanie i czerpanie z władzy profitów. Od czasu do czasu, by to przykryć, wymyślaliście świecidełka, jak walka z dopalaczami czy "zielona wyspa" - mówiła Beata Szydło. - Szacujemy, że Polacy stracili przez te rządy 340 mld złotych - dodała premier. Wystąpienia ministrów, z krótkimi przerwami, potrwały blisko dziesięć godzin.

- Widać, że tego obrażania różnych grup przez PiS będzie dalej bardzo wiele - oceniał polityk. - Oni nie patrzą na to, jak to wpłynie na gospodarkę, obsługę długu publicznego, nie patrzą na dokonania w eksporcie, przyciąganie inwestorów do Polski, tworzenie nowych miejsc pracy. Liczy się tylko interes polityczny. PiS dalej jest w kampanii wyborczej, nie zakończył jej i będzie tak działać do samego końca - stwierdził Kosiniak-Kamysz.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Szef PSL o audycie: PiS jest dalej w kampanii wyborczej. I będzie tak działać do samego końca
Zaloguj się
 • aaron.goldstein

  Oceniono 7 razy 3

  Tak jakby PO, Nowoczesna i PSL robiły coś innego.
  To ta manifestacja z 7 maja to był jednak tylko spacer? No, to dobrze, że ktoś jednak mi to wyjaśnił.

 • szpung

  Oceniono 1 raz 1

  Aaron Odtad w republice, tak beda musialy dzialac wszystkie przyszle rzady, jakby kampania trwala kazdego dnia, a demokratyczne wybory mialy sie odbyc nastepnego dnia.

 • szpung

  Oceniono 3 razy 1

  System marnotrawstwa miejmy nadzieje konczy sie wraz z ostatnim rzadem postmagdalenkowym, odtad rzadzenie panstwem bedzie trudna sztuka maksymalizacji dochodow i minimalizacji strat, juz nie bedzie mozna wynegocjowac najdrozszego kontraktu, a koszta wrzucic w pozycje podatki i mizerny socjal dla najslabszych grup spolecznych. Tak rzadzenie stanie sie sztuka i sluzba zarezerwowana dla odpowiedzialnych ludzi.

 • eldemon

  Oceniono 5 razy 1

  >>o mnie obchodzi opinia tego prezesa partii obrotowych, mnie interesuje co o tym napisze prasa niemiecka!

 • mczes57

  Oceniono 9 razy 1

  Kampanie wyborczą prowadzą nadal PO+NOWOCZESNA+PSL+SLD = KOD.Nie chcą zaakceptować woli wyborców. Panowie przegrywać trzeba umieć. Włdzę w demokratycznym kraju zdobywa się przy urnach , nie na ulicach. Nie s....a się nigdy do włsnego gniazda.

 • 66kropek

  Oceniono 11 razy 1

  Kosiniak -Kamysz strasznie się ożywił ostatnio.. Podoba mi się strasznie pomysł zbierania pieniędzy na pomnik ofiar zamachu z 1926. PiS powinien go natychmiast poprzeć. Był to zamach gdzie demokratycznie i zgodnie z prawem wybrane władze zostały obalone w wyniku puczu wojskowego czyli stało się coś co pan minister i Kod usiłują zrobić teraz tylko bez wojska...

 • dryl1

  Oceniono 11 razy 1

  Może wreszcie uda się odgonić PSL od koryta.

 • antygamon

  0

  Patrzyłem jak się zmieniała facjata Sawickiego. Najpierw głupi uśmieszek, potem powaga a na koniec przerażenie. Widok bezcenny.

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 0

  ... szkoda że NIKT nie powiedzial że w SAMYM tylko lutym tego roku (2016) z Polski "uciekło" 17 mld. dolarów inwestorów!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX