Komentarze (87)
Kto zostanie następcą Kaczyńskiego? Szostkiewicz już wie. "To będzie ciężki rok"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • soldadura104

  Oceniono 1 raz 1

  Jak dadzą sobie śpiochom ze służb zrobić aferę hazardową w udziałem PIS to będzie ciężki rok. Na razie usunięto ograniczenia Tuska i z Czech płynie strumień jednorękich bandytów i jak grzyby na deszczu rosną kasyna jednego posła PIS z odlasia.

 • niewolnica.z.pisu

  Oceniono 3 razy 1

  całe szczęście, że wszystko co powie szostkiewicz sprawdza się w 100% tyle,że na odwrót. To taki wytrawny znawca hehe

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 5 razy 1

  Co za EuGeniusz z tego Szostkiewicza.
  Następcą Kaczyńskiego lat 66 będzie Antek lat 67. ;)

 • Marek Kasprzyk

  Oceniono 5 razy 1

  Dziewięć kilometrów słupków w szczerym polu
  Wzrost ostatnich ośmiu lat to wzrost nie za zasługi, ale za długi - powiedział w Sejmie minister rozwoju Mateusz Morawiecki, który podsumowywał działania gospodarcze rządu PO-PSL.

  - Odziedziczyliśmy po ośmiu latach i poprzedniej perspektywie budżetowej taką sytuację, że 9 miliardów euro było zagrożonych, a 31,5 miliarda złotych, czyli ok. 7-8 miliardów euro to były środki niewydane. Dzisiaj zostało około 3-4 miliardy z tych autentycznie zagrożonych - stwierdził Morawiecki.

  Minister mówił też o niektórych kontrowersyjnych projektach, które zostały dofinansowane ze środków unijnych. Wśród nich wymienił: horoskopy dla psów, "wirtualne cmentarze", "dziewięć kilometrów słupków w szczerym polu", "bardzo innowacyjne pudełko do butów".

 • chynek

  Oceniono 7 razy 1

  szostkiewicz, sienkiewicz, paradowska, PO, PSL, LSD...Polsko, co oni Ci zrobili, bandyci!

 • flat-ower1

  0

  Jeśli następcą zostanie Antoni to Pis się rozleci. Ten człowiek jest szaleńcem, czystym wariatem i doprowadzi do jakiejś międzynarodowej burdy. Ja już się dziwię,że w wojsku tak cicho, wszyscy "ruki pa szwam" i wożą a to pomniki a to teksty smoleńskie. Kiedyś to jednak pierd.... i ktoś się postawi wariatowi. Nie wiem czy byłby miał w wojsku dość zwolenników by okiełznać bunt. Nie można wykluczyć,że wojskowi to tez ludzie honoru i patrioci i np mogą się zbiesić na czytanie apelu smoleńskiego na Powązkach. Wtedy bysmy zobaczyli jak wygląda cywilny prymat kierownictwa nad wojskiem. Pożyjemy, zobaczymy. Może nie w tym roku ale cozegoś takiego bym nie eliminował. Co do szefostwa w PIs to z Antonim nikt specjalnie by się nie liczył ani na wschodzie, ani na zachodzie . Byłaby kupa śmiechu.

 • ktos2014

  0

  Będzie pucz ?

 • blue911

  0

  Uwazam,ze caly rzad powinien byc obsadzony psychicznie chorymi wiec nie byloby klotni? Jak tylko kilku jest uposledzonych to to sie rzuca w oczy,a wtedy bedzie norma,bo nie bedzie kontrastu.

 • agnrodis

  Oceniono 2 razy 0

  Czy przypadkiem tym calym szalenstwem nie dyryguje Macierewicz, od samego poczatku? Ten, kto ma wojsko za soba, ten ma wladze!!!!!!!! Takie sa fakty.

 • januszz4

  Oceniono 2 razy 0

  Nawiasem mówiąc w tym natłoku informacji i emocji jakoś w "przekaziorach" umknęła 90. rocznica zamachu majowego, a także 81 rocznica śmierci Marszałka Piłsudskiego.

 • hipis3308

  Oceniono 4 razy 0

  Następca prezesa Jarosława,już nie żyje.Leży od 5 lat, pochowany na Wawelu.Innych następców Jarosław nie przewidział,w myśl powiedzenia,po nas choćby potop.

 • buffalo69

  Oceniono 8 razy 0

  Nie wierzę w to, że perfidny drań dobrowolnie odda komukolwiek władzę, nawet perfidnemu szaleńcowi. Chyba że chodzi tylko o przywództwo w partii, po formalnym przejęciu władzy absolutnej w państwie przez tego pierwszego.

 • szympansjera

  0

  Jak to "następca Kaczyńskiego"? Kaczyński przecież jak idee Lenina (idola tow. prezesa) - wiecznie żywe. Nawet jeśli Kwaczor zostanie ukrzyżowany pod kaszubskim Tuskiem, to po 3 dniach zmartwychwstanie, wstąpi na niebiosa, i powtórnie przyjdzie w chwale sądzić żywych a nawet umarłych (zwłaszcza umarłych, których nakaże ekshumować i stawiać przed obliczem Ziobry w Dzień Sądu Ostatecznego). Zaprawdę powiadam wam, bracia i siostry w Kaczorze, cieszmy się i radujmy albowiem wkrótce będziemy w Kaczym Raju!

 • matlak2

  Oceniono 10 razy 0

  Jakie kwity na Jarosława Rajmundowicza musi mieć towarzysz Antoni, że z metra cięty namaszcza go na swojego następcę? Krępujące fotki z narzeczonym z Zabrza, oryginał lojalki, oryginalną teczkę SB, akta z Łubianki, fotki z obozów pionierskich na Krymie?

 • emeryt21

  Oceniono 6 razy 0

  Jestem więcej niż pewien, ze nastepca Kaczynskiego będzie Kaczynski.....a po nim już nic. PiS przestanie istniec w ciągu kilku dni ; pozabijają się wzajemnie w walce o schede.....

 • kzet69

  Oceniono 4 razy 0

  Brednie alzhaimer szybciej wykonczy maciorę niż kaczora

 • ad2009

  0

  Spokojnie.
  Najwieksze zdrady wykluwaja się w cieniu.
  Macierewicz za bardzo bryluje, za bardzo chce przypodobać sie ciemnemu ludowi.
  A o wszystkim decydują słuzby.

 • n29a

  0

  Eeee.. Nie żebym się bał; ani pisał piątą wersję tego, co chcę niby napisać, ale ani chcę, ani nie chcę, ani to warto... Czy ja mam w ogóle coś do powiedzenia? Jeszcze rzucę marny żart, a te od rządu podchwycą i zrealizują, a RDZa przyklaśnie, aż się echo poniesie od Smoleńska po Ałtaj, gdzie Generał ścinał cedry...

  Ogólnie jest dokładnie jak w tym żarcie o krytykowaniu partii - jak całowanie tygrysa pod ogon, i smieszno i straszno.

 • jezierskiadam

  Oceniono 22 razy 0

  W latach 70-tych w USA bardzo rozwinęła się dyscyplina naukowa zwana sowietologią. Sowietolodzy zajmowali się głównie kolejnością umierania czołowych przedstawicieli kremlowskich władz. W krajach totalitarnych kolejność umierania ma absolutnie zasadnicze znaczenie. Podobnie było z kolejnością umierania średniowiecznych władców i pretendentów do tronu i tak jest dziś w Kaczystanie. Kaczolodzy koncentrują się obecnie na oczekiwanej dacie śmierci naczelnika naczelników, prezesa prezesów, wodza wodzów, polskęzbawa Jarosława.

  Od tego, kiedy ta śmierć nastąpi i kto po śmierci Kaczyńskiego przechwyci wadzę, zależy dalszy rozwój wypadków w Polsce i okolicach.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 4 razy -2

  "Rośnie szansa, że następcą Kaczyńskiego zostanie Macierewicz. Trzeba się na to przygotować - dodał publicysta" Szostkiewicz.

  Co miał na myśli przez "przygotować" jest owiane tajemnicą sfinksa, której nie przeniknie umysłem ostrym jak skalpel nawet sławetna pani Paradowska, największa ozdoba Radia Mary... pardon, TOK FM.

 • janpe1

  Oceniono 4 razy -4

  A czemu >GORSZY SORT< i reszta BARACHŁA typu >si.vis.pacem.para.bellum< chce zmiany na szczycie PiSu?? AZ TAK SRACIE W GACIE ze STRACHU przed Panem prezesem KACZYNSKIM ?? hehehehehehehehe!!

 • szpung

  Oceniono 16 razy -4

  To bedzie ciezki rok dla magdalenki, de facto obserwujemy koniec PRL, systemu marnotrawstwa ukrywanego za medialnym firewallem formalnego/nieformalnego systemu powiazan kolegow i kolesiow. Odtad dla rzadzacych kazdy rok bedzie ciezkim rokiem, gdyz rzadzacy beda rozliczani za realne osiagniecia i realna poprawe funkcjonowania panstwa i realna poprawe bytu spoleczenstwa. Lata lekkich rzadow odchodza w przezlosc.

 • dama_ze_stolycy_w_krakowie

  Oceniono 9 razy -5

  Zebrało się kilka wróżek, piją kawę i plotą, co im ślina na język przyniesie, bo coś trzeba mówić. A kasa z każdą minutą się zwiększa.

 • zdzisek1949

  Oceniono 15 razy -5

  Tylko Tomasz Lis może zostać następcą Jarosława Kaczyńskiego
  o tym świadczy komsomolska grzywka pana Tomasza.

 • musa-kusa

  Oceniono 11 razy -5

  Następcą? Antoni jest starszy...

 • tom_58

  Oceniono 25 razy -9

  Mój główny dylemat, to kwestia kto zostanie następcą Baczyńskiego w Polityce.
  Ptaszki wokół redakcji ćwierkają, że Szostkiewicz robi podjazdy wobec niego.
  I chociaż śpiewają, że nieźle pod nim ryje, to nie wiem, czy mu to się uda, czy nie.
  Bardzo to frapujące. Chociaż osobiście wolałbym, żeby został następcą Lisa w Newsweeku.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 26 razy -10

  Szostkiewicz to by oznaczalo ze musisz wyjechac z kraju lub przestac pisac debilizmy!

 • zdzisek1949

  Oceniono 21 razy -11

  Następcą Jarosława Kaczyńskiego będzie Adam Szostkiewicz ale
  pod warunkiem, że zapuści sobie kitkę.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 33 razy -17

  Pewnie, że to będzie ciężki rok, a następny będzie jeszcze cięższy. Dla Gazety Wyborczej i Polityki. Wyborcza to przynajmniej jest dotowana z innej działalności Agory. Ale przyszłość Polityki jest czarna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX