Kopacz o Macierewiczu: Mogę się zgodzić z ministrem Radziwiłłem. Nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć

- Kiedy słuchałam ministra Macierewicza, pomyślałam, że może zbyt pochopnie obśmiałam sprawę oddziaływania fal elektromagnetycznych - ironizowała Ewa Kopacz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Największe wrażenie zrobiło na mnie to, co mówiła pani premier - powiedziała w Poranku Radia TOK FM Ewa Kopacz, była prezes Rady Ministrów. - Ja ją szanuję, wiem, że kobiecie w polityce łatwo nie jest - dodała, odnosząc się do środowej debaty Sejmu.

W środę na posiedzeniu Sejmu rząd przedstawił "Raport o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL". Raporty z audytów w poszczególnych ministerstwach prezentowali szefowie wszystkich resortów. Z tego względu wystąpienia ministrów, z krótkimi przerwami, potrwały blisko dziesięć godzin.

Zdaniem polityk Szydło "zapomniała, że jest premierem polskiego rządu, a więc mówi do 38 milionów Polaków". - Mówiła tylko do bardzo określonego elektoratu, do jednego słuchacza, którym był Jarosław Kaczyński - oceniła.

- Co takiego strasznego powiedziała? - pytał Jacek Żakowski. - Pani poseł utwardzała swój elektorat, mówiła o taśmówce, o Smoleńsku. Te tematy łączą ewidentnie środowisko prawicowe w tej chwili - zaznaczyła Kopacz.

Dwa wnioski z wystąpienia Macierewicza

- Miałam dwa wnioski, kiedy słuchałam ministra Macierewicza - stwierdziła była premier. - Może zbyt pochopnie obśmiałam i zlekceważyłam sprawę oddziaływania fal elektromagnetycznych, bo może trzeba się tym zająć - mówiła.

Drugi wniosek? - W jednym mogę się zgodzić z ministrem Radziwiłłem, że nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć - dodała Kopacz.

Szef MON Antoni Macierewicz miał w środę najdłuższe wystąpienie - trwało ponad godzinę. - Co takiego wam Polska zrobiła, że tak ją pozostawiliście bezbronną? - mówił podczas wystąpienia szef MON Antoni Macierewicz. - Co takiego musiało się zdarzyć w siłach zbrojnych, co takiego musiało się zdarzyć w waszych głowach, że wtedy, gdy wszystko wskazywało na to, iż zbliża się największe zagrożenie dla naszego kraju, to wy głosiliście bezpieczeństwo ze strony rosyjskiej? - grzmiał z mównicy minister.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (343)
Kopacz o Macierewiczu: Mogę się zgodzić z ministrem Radziwiłłem. Nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć
Zaloguj się
 • pissucks

  Oceniono 93 razy 69

  Pan Antoni - patron wszystkich obłąkanych, na takim stanowisku. Śmiałbym się, gdyby to nie było tragiczne ...

 • tomus60

  Oceniono 46 razy 42

  Facet nie zauważa nawet że jest Ministrem Obrony Narodowej uważa sie za Ministra Wojny. Swoja drogą żeby Ministrem Wojny zrobić wariata to jest dopiero przewrotność.

 • zbigniew8888

  Oceniono 45 razy 31

  W trakcie kampanii Prezydenckiej zwycięskiej dla PIS, kandydat na Prezydenta oraz jego sztab udawali, że ktoś taki jak wiceprezes PIS pan Antoni w ogóle nie istnieje. Krótko mówiąc został schowany. Ale ma swoich zwolenników, którzy na niego oddali głos. Swój do swego ciągnie. Marszałek Piłsudski pozostawił po sobie masę cytatów na temat mentalności Polaków. Poniżej jeden z nich:

  Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę.Piłsudski o sobie.

 • zbigniew8888

  Oceniono 42 razy 28

  Każdy kandydat do służby mundurowej musi zdać testy psychologiczne, że jest stabilny emocjonalnie i można mu powierzyć broń. Dlaczego takich testów nie przechodzą politycy? Przecież szef MON nadzoruje wszystkich, których testy obowiązywały i okresowo obowiązują?

 • jndy

  Oceniono 39 razy 23

  Nakładów finansowych nie trzeba zwiększać. Trzeba tylko wprowadzić przymus leczenia psychiatrycznego , albo przynajmniej zakaz audytowania przez podejrzewanego o to, że jest chory.

 • wunderwaffen

  Oceniono 35 razy 21

  REŻIM SZYKUJE STAN WOJENNY I MORDY OPOZYCJI!
  --------------------------------------------------------------------------------
  "Policja [MILICJA] wypytuje przewoźników o sobotnią demonstrację"
  ŹRÓDŁO:
  wyborcza.pl/1,75398,20065401,kto-wozi-kod-i-opozycje-policja-wypytuje-przewoznikow-o-sobotnia.html?disableRedirects=true#BoxGWImg

  GROŻĄ NAM POLAKOM BESTIALSKIMI MORDAMI
  Oficjalny przedstawiciel rządzącego reżimu wprost grozi opozycji szubienicami! Bydle grozi Polakom masowymi mordami!!!
  źródło:
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20047647,lubelski-posel-pis-straszy-opozycje-szubienicami-baczcie.html?v=1&obxx=20047647&offset=19&pId=39884171&send-a=1#opinion39884171

  Zdegenerowani moralnie wyborcy PIS podchwycili pomysł i już nie mogą się doczekać realizacji bestialskiego pomysłu, cytat:
  @nikitrochi
  "Zawsze się zastawiałem, czy jak się powiesi platfusa, to on po powieszeniu nawali kupę w gacie czy nie. Ciekawa sprawa. Podejrzewam, że tak, bo platfus z definicji jest zawsze nażarty. Ale pewność będę miał dopiero wtedy, gdy spróbuję."

  Jednak wszystkich Was nie zamordują!
  Wyborców PIS jest tylko 5,7 miliona sztuk.
  Polaków są 32 miliony obywateli.
  Każdy KATO-BOLSZEWICKI morderca musiałby powiesić 5 Polaków i jednego niemowlaka.

  Gdyby w wolnej Ameryce senator rządzącej partii groził wieszaniem opozycji to reżim, który reprezentuje nie dotrwałby do następnego poranka w południe sądy doraźnie skazałby większość niedoszłych morderców a wieczorem reżim byłby już tylko gnijącą historią...

  JEŚLI MASZ MOŻLIWOŚĆ TO WYWIEŹ WŁASNE DZIECI Z KRAJU!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX