"Nieświeża potrawa, odgrzewane kotlety" - Gronkiewicz-Waltz recenzuje pomysły wicepremiera

Prezydent Warszawy nie boi się, że stolica straci na budowie "centralnego portu lotniczego". Inwestycje zapowiedział wicepremier Mateusz Morawiecki. - Jest już "centralny port" w Radomiu, który generuje straty. Ciekawe skąd wicepremier weźmie pieniądze. Jak z budżet, to wszystkiego najlepszego, jeśli chodzi o kolejne ratingi - mówiła Gronkiewicz-Waltz w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wicepremier chciałby, żeby nowe lotnisko obsługiwało miliony pasażerów.

Hanny Gronkiewicz-Waltz pomysły Mateusza Morawieckiego nie zaskakują, bo jak mówiła po raz pierwszy o "centralnym porcie lotniczym" mówiono w 1990 roku.

- To nieświeża potrawa. Wszyscy dochodzili do wniosku, że to nieopłacalne. Takie lotnisko kosztowałoby ze 30 mld złotych - stwierdziła prezydent Warszawy w "Poranku Radia TOK FM".

Gronkiewicz-Waltz nie jest zachwycona także innymi pomysłami wicepremiera, które znamy jako "plan Morawieckiego". - To ma polegać na wprowadzaniu systemu socjalistycznego - uważa.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (16)
"Nieświeża potrawa, odgrzewane kotlety" - Gronkiewicz-Waltz recenzuje pomysły wicepremiera
Zaloguj się
 • andrzej23195

  Oceniono 5 razy 1

  Ciągle nacja w natarciu a może się uda kogoś przekonać , teraz gwiazdy Rabe Michnik i Hanka . Przecież ta opozycja to ich wyśniona sprawa można było wyprzedać zachandlować , społeczeństwu pocisło się bzdety a interesiki kwitły . Jak wygląda to w mediach Polacy z dziada pradziada walcza o demokrację świetnie . Tyle że głupich jak powiedział o Kaczyńskim nie ma i każdy wie co w trawie piszczy .

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 11 razy 1

  Bufetowa znow podaje nam pasztetowa sprzed tygodnia :)
  Hajka przegralas juz swoja kariere.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 17 razy 1

  Nieświeża potrawa, odgrzewane kotlety" - Gronkiewicz-Waltz recenzuje pomysły wicepremiera........... a co żre bufetowa.......?........ tylko polędwiczki?

 • 123nowak

  Oceniono 11 razy 1

  HGW niech się zajmie sprawą działki koło Pałacu Kultury, sprawą sądową z pozwu samorządowców na Woli i liczącymi uczestników pochodu a nie "odgrzewanymi kotletami".

 • janpe1

  Oceniono 13 razy 1

  A jak BUFETOWA mowi o odgrzewanych kotletach i nieswiezej potrawie, to wiadomo, ze wie co mowi hehehehehehehehe!!!

 • aniaanula911

  Oceniono 17 razy 1

  Bufetowej gratulujemy urzędników którzy liczyli marsz KODu- majstersztyk Bufetowo

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 0

  Bufetowa Bufetową, ale pomysł z lotniskiem jest tak samo poyebany jak polityczny zwierzchnik i zarazem Guru pana wicepremiera.

  Po pierwsze - sprawa lokalizacji. Im lepsza, tym ziemia droższa, więc z wykupem ziemi łatwo nie pójdzie. No i komu to lotnisko ma służyć? Bo nawet jak by stanęło w geograficznym środku kraju, to I TAK będzie dla NIKOGO. Dziś z Modlina latają wyłącznie gownozjady, bo ŻADEN NORMALNY pasażer, nie będzie się tłukł godzinę do odległego o 50 km od innych węzłów komunikacyjnych lotniska.

  Po drugie KOMUNIKACJA. Skoro przez trzy lata NIE MOŻNA zbudować krótkiego, kolejowego łącznika do ufundowanego za społeczne pieniądze liniom Ryanair lotniska w Modlinie, to uważacie że z ościennych miast doprowadzicie równocześnie z jego uruchomieniem szybką kolej magnetyczną?

  No i po trzecie - NIKT nie zaorze Okęcia, a jego możliwości po rozbudowie terminali jeszcze przez wiele lat będą WIĘKSZE od potrzeb chętnych do latania klientów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX