"Niezborna wypowiedź Morawieckiego bardziej szokuje, niż 'brechty' Kaczyńskiego. Kuriozum i grubiaństwo"

Adam Szostkiewicz nie zostawił suchej nitki na wicepremierze Morawieckim, za wypowiedzi na temat amerykańskich polityków. Jak ocenił w TOK FM, polityk który jest "nikim, w sensie polityki międzynarodowej" powinien uważać na słowa. - Niech się nasz wicepremier uda się na jakiś kurs dyplomacji. Słowa w polityce mają swoją wagę! - mówił publicysta "Polityki".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Dla Mateusza Morawieckiego, Amerykanie mogą stanąć przed wyborem "między dżumą i cholerą". Wg wicepremiera, tak można ocenić najpoważniejsze kandydatury na przyszłego prezydenta USA: Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

Morawiecki pytany, o krytyczną wypowiedź Billa Clintona na temat Polski, stwierdził w TVN24, że: "ci z zagranicy zauważyli, że my tutaj bardzo mocno bronimy naszych interesów i to im się nie podoba, chcą wcisnąć nas do kąta".

- Mnie ta niezborna wypowiedź Morawieckiego bardziej zbulwersowała, niż te 'brechty' prezesa Kaczyńskiego z Billa Clintona . Bo jaki jest Kaczyński wszyscy wiemy. Natomiast Morawiecki, którym jest nikim w sensie polityki międzynarodowej, w taki sposób - "z buta" - traktuje byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, to jest kuriozum absolutne. Pomijając grubiaństwo tej wypowiedz - komentował Adam Szostkiewicz w TOK FM.

Według publicysty "Polityki", politykom PiS przyjdzie "gorzko zapłacić" za ostatnie wypowiedzi dotyczące Billa Clintona. - Dyplomacja amerykańska raporty z Warszawy pisze. I o tym wspomni.

"Trochę powagi! To Clinton sprawił, że Polska jest w NATO" - przypomina politykom Piotr Kraśko>>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (156)
"Niezborna wypowiedź Morawieckiego bardziej szokuje, niż 'brechty' Kaczyńskiego. Kuriozum i grubiaństwo"
Zaloguj się
 • getz54

  Oceniono 82 razy 52

  Chamstwo i prostactwo jest podstawową zaletą którą musi posiadac kandydat na bolszewika w PiS. Czym większym chamem i prostakiem jest tym wyzej awansuje w partii, Brudziński, Ziobro, Pawłowicz, Kuchciński. Wszyscy w chamstwie i prostactwie starają się dorównac prezesowi. Szydło o papiezu powiedziała ,,mu,, była niezmiernie z tego dumna, dzwoniła do kolezanek na Wiejską czy prezes ją pochwalił. Morawiecki obraził prezydenta Clintona z nadzieją ze prezes wybaczy mu tą przedłuzającą się bezczynnośc i nie wykluczy ze swojego dworu. Stara się niezmiernie pani Pawłowicz, ale co tu ukrywac, jest po prostu brzydka, a prezes ma zwyczaj calowac kobiety w rękę. W tym przypadku, no cóz, względy estetyczne wazniejsze. Musi jeszcze poczekac na swoje 5 minut pani profesor. Dwór dworował juz sobie bezkarnie i z profesora Bartoszewskiego i z profesora Geremka, i Tadeusza Mazowieckiego, więc Bergolio czy Clinton tro dla tych bolszewickoich chamów rozgrzewka.

 • Yurek Krol

  Oceniono 40 razy 34

  Znowu przy korycie ci z 'awansu społecznego'. Wykształcenie to też pewnie WUML. "Chop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa NIGDY!"

 • miro_slaw

  Oceniono 29 razy 27

  Jak mocno młody Morawiecki bronił interesów polskich klientów BZ WBK pół roku temu, gdy tam szefował? Jak mocno Morawiecki sprzeciwiał się przez lata transferowi zysków?
  I ta bankowa kanalia, która przez lata doiła klientów banku i służyła swoim zagranicznym panom ma czelność bełkotać coś o "obronie naszych interesów"? Naszych, czyli czyich?

 • thadde

  Oceniono 26 razy 26

  Facet, o którym się mówi ,że jest poważnym kandydatem na przyszłego premiera już w przedbiegach strzelił sobie w kolano. Amatorszczyzna do potęgi by nie rzec dosadniej.

 • dd_

  Oceniono 24 razy 22

  To tylko taki mały partyjny fi(l)utek.

 • slimslider

  Oceniono 49 razy 21

  W błogosławionej pislandii, "pyskata głupota" zaletą charakteru się zwie...!

 • ltte

  Oceniono 18 razy 18

  Oj tam, oj tam. Jaki jest Morawiecki to Jankesi doskonale wiedzą. To jest taki Macierewicz, z którym maja do czynienia, tyle że od ekonomii i finansów ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX