Komentarze (137)
"Krzysztof, mi jest wstyd, że mam takiego kolegę. "Jacek, bo wyjdę ze studia". Emocjonalna rozmowa Żakowskiego z Czabańskim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • moorsoldaten

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zwykle z żakowskiego wyszedł zawszony kundel. Żałosny typ.

 • kralik111

  0

  Dlaczego PiSowiec ma pelne prawo do tego, zeby sie z czym nie zgadzac, a nie PiSowiec takiego prawa juz nie ma i gdy nie zgadza sie z PiSem zostaje obywatelem drugiej kategorii?

 • 20portal

  Oceniono 4 razy 0

  To nie wywiad radiowy, ale rozmowa dwóch funkcjonariuszy z walczących ce sobą ugrupowań. Cenimy dobre dziennikarstwo i przestajemy słuchać. Bo po co, skoro wiadomo co kto w danych mediach powie. Taka mamy 'demokrację" (i mieliśmy).
  Adieu...

 • chris123456

  Oceniono 4 razy 0

  Zakowskiego mozna nazwac mianem "dziennikarskiej mendy" a szkoda bo lebski jest ale zagubil sie

 • ergosumek

  Oceniono 4 razy 0

  "Na koniec Żakowski wypalił: wstyd mi, że mam takiego kolegę!"
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Ten Czabański to już nie ma gdzie na wywiady chodzić?
  I wysłuchiwać afronty ad personam?
  Dobrze, że go nie bił mikrofonem po głowie.

 • antyoportunista

  Oceniono 6 razy 0

  Towarzysz Żakowski, który wystraszył się lustracji jak diabeł święconej wody, próbuje pozować na medialnego herosa III RP. Czy on nie widzi jaki jest żałosny?

 • krzysio333

  Oceniono 18 razy 0

  No to dziś, to forum lemingów, zagotuje się od mowy nienawiści.

 • Maciej Kowalczyk

  Oceniono 20 razy 0

  panie zakowski, a slyszal pan o bombie we wroclawiu? to moze KOD juz jak Hamas, co? i pan ciagle takie pierdoły gada. jak pana traktowac powaznie? pan naprawde nie dopuszcza mysli, ze ludzie moga miec różne opinie. inne niz pan i tok fm?

 • robinchud1492

  Oceniono 10 razy 0

  już był Żakowski celnie, mocno, w punkt a teraz emocjonalnie.....czekam kiedy Gazeta wyjaśni

 • observanto

  Oceniono 32 razy 0

  Oto kultura i język nienawiści redaktorów tokefem!

 • rabieg

  Oceniono 26 razy 0

  Żakowski to funkcjonariusz internacjonalistyczny.

 • m78k

  Oceniono 24 razy 0

  Przekonanie wyznawców poprawności politycznej o swojej nieomylności przyjmuje formy tragikomiczne. A poprawność polityczna już się kończy. Była wymyślona po wojnie, aby wychowywać Niemców. Żeby przestali zabijać Żydów, żeby nie uważali się za wyższą rasę itd. Europa chciała dawać im przykład. Ale nastąpiło przegięcie. Dopiero teraz instynkt samozachowawczy zaczyna dochodzić do głosu. Zdrowy rozsądek zaczyna być w cenie. Jak napiszę komentarz obnażający bezsens poprawności politycznej i otrzymam wiele komentarzy z bluzgami, to jestem w siódmym niebie. Tak uwielbiam robić wała z ludzi przekonanych o swojej wielkości. A wiem jak to robić, bo mam rodziców profesorów ...

 • anias54

  Oceniono 10 razy 0

  Zdrajcy bronia zdrajcow i tyle!

 • justas32

  Oceniono 42 razy 0

  Jedno mnie pociesza - Trybunał Stanu po wyborach. Z radością ujrzę te wszystkie ziejące nienawiścią twarze z rządu PIS w pierdlu ...

 • mietekkowalski

  Oceniono 30 razy 0

  Spokojnie opozycjo! Tak straszycie tym co będzie, że ja na waszym miejscu zamiast maszerować, spokojnie usiadłbym w fotelu i czekał na przejęcie pałeczki po PiSie... No chyba, że to się nie wydarzy:)

 • niedlapoprawnosci

  Oceniono 50 razy 0

  A mnie jest wstyd za Pana Żakowskiego.Za to, że deklaruje się jako lewicowiec, a na zakończenie "kadencji" Tuska wraz z kolegami Lisem i Wołkiem pożegnali byłego premiera, który lewicowy nie był w żadnym calu tortem. Wstyd mi, że Pan Żakowski nie wstydzi się za swojego kolegę Lisa który swoim językiem, obsesją na Punkcie PiS, graniczącą z fobia przyłożył rękę do zwycięstwa PiS. I mógłbym tak długo, cytując artykuł Pana Jacka z lat 90, w który sprawnie rozprawiał się z tym co stało się z klasą polityczną.
  I nie, Czabański nie jest moim idolem, PiS też nie. Ale Żakowski tym bardziej.

 • sefi8

  Oceniono 1 raz -1

  Lepiej nie mieć kolegów, niż mieć TAKICH, sorry.
  Ja odcinam toksyczne znajomości- tak dla higieny umysłu :)

 • rum222

  Oceniono 5 razy -1

  Ciekawe jak za 4 lata całe dudziarstwo iszydłowce staną przed trybunałem stanu za zniszczenie kraju a najlepiej będzie śmiał się prezio on jest nikim i każdy może mu nagwizdać

 • jan1270

  Oceniono 9 razy -1

  W pisie to same bolszewickie pomioty.

 • trebiusz

  Oceniono 23 razy -1

  Ja tam jestem jak najbardziej,za mocną i silną Polską.Tylko że robieniem z siebie idioty i pośmiewiska na całym świecie,zatrudnianiem na najwyższych stanowiskach ułomów umysłowych,którzy potrafią peplać bez sensu,jest chyba najgorszym,z najgorszych rozwiązań.Suwerenny kraj jeśli ma problemy z obsadą stanowisk ludżmi którzy nie pojmują własnych zobowiązań traktatowych,wygląda po prostu śmiesznie

 • 1stanczyk

  Oceniono 19 razy -1

  "Bo jesteśmy tak postrzegani, chory członek Europy"

  Dla Żakowskiego, jak większość naszego chowanego, (bo przecież nie kształconego) w PRL-owskich ochronkach i pewnie dlatego odmóżdżonego półświatka półinteligencji, te zakodowane w komunie, wyczekiwane z bezkrytycznym utęsknieniem zachodnie wzorce stanowią dzisiaj główne kryterium naszej własnej samooceny.

  A one dzisiaj w odniesieniu do nas są niczym innym jak głównie wyrazem polityki, której wykładnią jest przypisanie nam zgodnego z interesami tych co nas tak albo inaczej oceniają "miejsca w szeregu".

  "Miejsca w szeregu" które wyraża nie tyle nasze żywotne państwowe interesy ale głównie tych, którzy tym sposobem bronią tego własnego.

  Nadmierne przywiązywanie wagi do tego jak jesteśmy przez innych postrzegani jest spuścizną sprzedajnego PRL-owskiego koniunkturalizmu nomenklaturowej, przez dziesieciolecia sprzedajnej sowietom kolaboracji.

  Chodziło o to żeby być dobrze postrzeganym bo to zapewniało sprzedajnej sowietom hołocie nomenklaturowe przywileje.

  Tym samy sposobem rządzące krajem podwórkowe okrągłostołowe gó...arstwo chce sobie, kosztem kraju, zapewnić dzisiaj "europejskie" przywileje.

  Pytam sie gdzie w tym wszystkim jest interes i troska o nasze państwowe interesy.

  Okrągłostołowe gó...arstwo, zgodnie z naszą przegraną tradycją znaczoną sprzedajnością i bezkarną zdradą , jak na prymitywne prostactwo przystało, utożsamia je ze swoimi własnymi

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 45 razy -1

  Pan Żakowski w inponderabiliach i kwstiach zasadniczych znów się wzniósł na szczyty partyjniactwa

 • zawsze_edek

  Oceniono 39 razy -1

  panie Czabański, jaki interes, jaka jest polska racja stanu, co takiego niby chcecie osiągnąć: blokują TK, za chwilę KRS, za chwile rozwalicie służbę zdrowia, już media publiczne kłamią i są sterowane jak za komuny, co z tych rzeczy wam pomaga osiągać lepszą pozycję w Europie, NO CO??? oświeć mnie Pan bo ja nie kumam!

 • goetterdaemmerung

  Oceniono 49 razy -1

  Żakowskiemu należało by dać z liścia zwyczajnie. Można się spierać, można nie rozumieć stanowiska drugiej osoby. Ale zaprosić swojego znajomego i publicznie palnąć że się go wstydzi to zagrywka skończonego chama.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 34 razy -2

  Zacznijmy od tego, że niegdysiejszy PZPRowski, a dziś PiSowski politruk, niezatapialny CZABAN, to gadzina autoramentu tak podłego, iż chyba tylko mentalność Pollyanny nie pozwala redaktorowi Żakowskiemu po prostu, po ludzku kopnąć tego chama w jego czerwoną dupę i pogonić go drągiem.

 • barab-ara25

  Oceniono 11 razy -3

  A czemu redakcja usuwa wpis, że panowie nie stosują wołacza i mówią po polskiemu, choć obaj to dziennikarze ?

 • arvelli_net

  Oceniono 23 razy -3

  ... czabański były członek :) pzpr, czerwona chorągiewka powiewająca na limuzynie gierka!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 27 razy -3

  mam pytanie - czy wy PISowcy tak na poważnie?

  ??????

 • 123nowak

  Oceniono 27 razy -3

  Panie Czabański i po co było Panu do tego lewaka iść? To nie dało się z góry przewidzieć jak rozmowa będzie wyglądać? Wydawało mi się, że ma Pan na tyle rozumu aby to przewidzieć!

  A jeżeli już, to jedyna metoda na to lewactwo to metoda Warzechy. Przejaskrawić wszystko co lewactw głosi i doprowadzić ad absurdum. Niech się sami przejrzą w zwierciadle absurdu!

 • piorkoeufemii

  Oceniono 10 razy -4

  Szanowni dziennikarze GW,
  abstrahując od zawartości merytorycznej artykułu:
  a MNIE jest wstyd, że walicie takie błędy - w końcu kto jak kto ale dziennikarze powinni świecić przykładem jeśli chodzi o język ojczysty.
  Tym bardziej, że w treści zacytowaliście pana Żakowskiego w innym szyku "wstyd mi, że mam takiego kolegę!" skąd zatem w tytule "MI jest wstyd" ?

 • leszek.30

  Oceniono 33 razy -5

  Czabański, Jacek Kurski, Gmyz, Ziemkiewicz, Lichocka, E.Stankiewicz, Semka..itd.. to ideologiczne dzieci Urbana , które prześcigają się wzajemnie, które z nich jest większym , bolszewickim skór.......!

 • cmochall

  Oceniono 39 razy -5

  Panie Zakowski Oni wstydu za grosz nie maja , robia Nam porute na caly swiat

 • kasmajor

  Oceniono 45 razy -5

  Czabański to elita intelektualna wśród pislamistów, a i tak ciężko się go słucha..

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 29 razy -7

  Sprzedawczyk musi brnąć w ciemny zaułek,zaprzeczać,motać się ..takie zadanie otrzymał od prezesa za stołek wice ministra.

 • sailor2016

  Oceniono 36 razy -8

  PiSS powinno zostać zdelegalizowane, a winni łamania prawa i konstytucji osądzeni z przywódcą tej grupy przestępczej na czele. Jeżeli Polska ma być państwem prawa w przyszłości to tu nie może być kompromisów.

 • sailor2016

  Oceniono 38 razy -8

  Czabański broni sprawy, która w żaden sposób nie jest do obronienia i jak każdy piSSlamista brnie w zaparte.

 • burek_polny

  Oceniono 36 razy -8

  Najlepszy przyklad, ze PiS dzieli (nie moge napisac 2 ostatnich wyrazow razem, bo nie opublikuja).

 • maciacho30

  Oceniono 26 razy -10

  Czabański jak i cały PIS oni są z innego świata! oni nie rozumieją jak działa polityka i ekonomia świata i to, że jest globalizacja i każdy ich zły ruch zostanie odnotowany u potencjalnych inwestorów! Żenujące poglądy sprzed średniowiecza PISu i kleru kierują nasze Państwo na dno europy!

 • behemot.02

  Oceniono 30 razy -10

  Niestety z kimś takim jak Czabański nie da się dyskutować za pomocą argumentów. On ma swoje komunały powtarzane w kółko bez związku z faktami, a ma to przykryć wprowadzanie w Polsce totalitaryzmu. Pierwszą rzeczą ma być podporządkowanie mediów i sądownictwa Partii, a pan Czabański jest na czele frontu. Co więc ma mówić, podawać argumenty: chcemy niekontrolowanej władzy?

 • jacek.boczkowski

  Oceniono 31 razy -11

  PiS dąży o totalnej władzy. Nie robi tego dla Polaków ale dla własnej dominacji i zniewolenia obywateli naszego kraju. Trybunał Konstytucyjny jest ostatnim bastionem obrony demokracji przed pisowską dyktaturą. Kto sądzi inaczej jest zdrajcą i wrogiem Polski !

 • maciacho30

  Oceniono 28 razy -12

  Jak to jest, że PIS tak strasznie krytykuje Komunistów a w jego szeregach duża ich grupa!? To jest kolejne ogłupianie tępego ich ludu!

 • pyra011

  Oceniono 27 razy -13

  Prymityw dorwał się do władzy, niestety ciężko ich będzie odspawać, ale cza próbować. 25 lat, moje k..a. Zjeb..li w cigu kilku miesięcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX