"Słuchałem Szydło i miałem poczucie, że Unia jest obcym imperium, które z dzidami stoi u granic"

Premier Beata Szydło mówiła w Sejmie w piątek o zagrożeniu suwerenności Polski. Zdaniem Michała Kamińskiego Unia nie miesza się w wewnętrzną politykę Polski, tylko stoi na straży standardów.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Unia niczego na Polsce nie wymusza - nie wymusza wewnętrznej polityki, tylko standardy. To zasadnicza różnica. PiS doprowadza do mieszania pojęć - mówił w Poranku Radia TOK FM Michał Kamiński z PO. Ma krytyczne zdanie nt. piątkowego wystąpienia premier Beaty Szydło, która grzmiała o zagrożeniu polskiej suwerenności. - Ja miałem poczucie, że Unia jest obcym imperium, które z dzidami stoi u naszych granic, a tak nie jest - komentował gość Jana Wróbla w Poranku Radia TOK FM.Zdaniem polityka"klucz do rozwiązania sporu o TK jest w rękach Jarosława Kaczyńskiego". - To żaden wstyd skapitulować przed zdrowym rozsądkiem i przyzwoitością - stwierdził. Podobne zdanie o przemówieniu premier miała Joanna Mucha: Miałam wrażenie, jakby ktoś pluł mi w twarzWięcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (79)
"Słuchałem Szydło i miałem poczucie, że Unia jest obcym imperium, które z dzidami stoi u granic"
Zaloguj się
 • leszek.30

  Oceniono 23 razy 13

  Szydło, Kaczyński, Duda i inni święci z PiS-bolszewii, traktują UE jak obcy byt..itp. Ale ćwokom nie przyjdzie do głowy podstawowa, oczywista prawda : POLSKA to też UE !...
  W referendum za przystąpieniem Polski do UE , głosowało 77% Polaków..!!!

 • czytakczynie12

  Oceniono 21 razy 11

  Skłócili nas już praktycznie z całym światem. Nasi sojusznicy stali się wrogami. Nie potrafią nikogo uszanować. Nie maja dla nikogo dobrego słowa. Jest KRZYK. Tu w Polsce nienawidzą połowy narodu. Naznaczyli nas jak trędowatych, nazwali gorszym sortem. Posortowali ludzi jak śmieci, skłócili, podzielili ludzi. Polska jest w rękach złych ludzi.

 • crotalus1

  Oceniono 18 razy 8

  Tu prawdziwy sondaż - wybory:

  W przedterminowych wyborach burmistrza Trzebiatowa wygrał w pierwszej turze działacz PO Józef Domański uzyskując 66% głosów. Kandydatka PiS dostała 20% głosów.

 • pan.szklanka

  Oceniono 13 razy 7

  Najśmieszniejsze, że najwięcej dopłat bezpośrednich wyciąga z tej złej Unii Kościół katolicki.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 13 razy 7

  to tak jakby ktoś twierdził że "zagrożeniem polskiej suwerenności" jest zakaz używania sławojek na rzecz WC-etow z bieżąca wodą podłączonych do kanalizacji

 • czytakczynie12

  Oceniono 16 razy 6

  Rządzą nami źli ludzie i nawet jeśli cieszą się poparciem tak dużej ilości narodu, pozostają złymi ludźmi. Zło zwyciężyło. Hitler miał wielkie poparcie swojego narodu. Czy znaczy, że miał rację?. Wygrał wybory w demokratycznych wyborach i zgodnie z wolą suwerena mógł mordować miliony istnień ludzkich na całym świecie. Nie zważał na żadne prawo ludzkie i boskie. PiS to nie Hitler, ale PiS to zło. Na nienawiści niczego się nie zbuduje. Czeka nas tragedia.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 11 razy 5

  Dojna zmiana.

 • ziaburek

  Oceniono 15 razy 5

  Proste pytanie do pisu - po cholerę tylu waszych posłów jest w europarlamencie ? A tym obatelem to się nawet szczycicie. Skoro UE jest be, to dlaczego wasi funkcjonariusze ciągle jeszcze tam siedzą i biorą pieniądze pochodzące ze składek WSZYSTKICH państw członkowskich ?! Obłuda pisowska w całej krasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX