"Polskie partie odeszły od rzeczywistości. Najbardziej partia rządząca"

- Niewątpliwą zasługą Jarosława Kaczyńskiego jest to, że ludzie zaczęli ze sobą współpracować, aktywizować się - mówił w TOK FM Mateusz Kijowski. Na 4 czerwca KOD szykuje w całej Polsce manifestacje, z okazji 27 rocznicy wyborów z 1989 roku.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Mateusz Kijowski podkreśla, że KOD nie zamieni się w partię polityczna. Choć nie ma nic przeciwko aktywności partyjnej sympatyków ruchu.

- Partie odeszły od rzeczywistości. Najbardziej partia rządząca. Najbardziej brakuje łączności z obywatelami, słuchania, wrażliwości. Poza kampanią wyborczą, kiedy partie zabiegają o głosy, nie słuchają czego ludzie oczekują - ocenił w rozmowie z Mikołajem Lizutem.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (45)
"Polskie partie odeszły od rzeczywistości. Najbardziej partia rządząca"
Zaloguj się
 • kotmiki

  Oceniono 33 razy 23

  Tragedią Polski jest brak elit politycznych a do polityki garna się różne mendy i 4 liga krzykaczy i złoto mówców.
  Na przykładzie PiS widać co za groteskowe typy próbują "rządzić " Polska i jaka breja z tego wychodzi ,powyciągano to szemrane towarzystwo z wszystkich prawie schowków i co jedne wielkie ZERO.
  Polska jest w tej chwili sama nie ma przyjaciół ,niedługo skończy się kasa na 500 = i trzeba będzie pogonić tych plugawców

 • wojtek2784

  Oceniono 12 razy 10

  Polskie elity polityczne to pospolite "ruchadła leśne" . Dopiero teraz widać jaką przyszłość może szykować Polsce to towarzystwo wzajemnej adoracji. W normalnym kraju na zachodzie to by się nigdy nie mogło zdarzyć , aby tak wyalienowana grupa karierowiczów przejęła władzę .

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 21 razy 5

  Smutne to wszystko. Także Wasze komentarze.
  Ocenianie Kijowskiego przez pryzmat alimentów- żenada. Jednak KOD to pomysł na ochronę interesów banków i koncernów: strasznie się boją o to że stracą wszechwładzę, stąd to poruszenie.
  Wszystkie tzw.p[artie, w tym PiS należy wsadzić do rakiety i wysłannic na przeciwległy kraniec znanego Wszechświata.Tu potrzebne są prawdziwe zmiany, a nie takie na wzór Adolfa Hitlera i Josipa Stalina.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 3 razy 3

  Jarosław Kaczyński - twarz Dobrej Zmiany - przy korycie od 1989 roku... Ostatnie prawdziwa praca w latach 1982-1983 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie na etacie starszego bibliotekarza...

 • mirekk55

  Oceniono 5 razy 3

  Ja się pytam - gdzie są Polskie feministki.To jest już obłuda i śmiech na sali.Pani Środa tym swoim Babilonem takiego Alimenciarza - Bawidamka i Cwaniaka który porzuca swoje kobiety i kochanki w raz se swoimi dziećmi i nie płaci na nie - POWINNIŚCIE TAKIEGO FACETA ZNISZCZYĆ W ZARODKU.a wy co robicie - jeszcze go zapraszacie na zwoje Babskie Zloty(Sabaty).Widać że potrzebny wam czort w osobie pana z kitką...

 • readme.txt

  Oceniono 14 razy 2

  BRAWO KOD. Nie odpuszczajcie kochani :)

 • zigzaur

  Oceniono 1 raz 1

  PiS to raczej zaliczył odlot. A lądowanie będzie znowu we mgle.

 • westgreg

  Oceniono 1 raz 1

  Partie działają tak, jak pozwalają im na to ich wyborcy. Demokrację mamy od lat 27. Jeszcze 150 i wyborcy nauczą się demokracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX