"Chamówa" czy "chachmęcenie"? Spór Sroczyńskiego i Romaszewskiej-Guzy o grzechy PiS

Wg Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, straszenie Prawem i Sprawiedliwością nie przyniesie opozycji sukcesu. - Ale wasza strona musi brać pod uwagę, że wydarzyło się coś wyjątkowego. Żaden rząd do tej pory nie odważył, by powiedzieć, że ma w nosie wyrok TK - ripostował Grzegorz Sroczyński.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Mamy pretensje do rządów PO, ale żaden rządnie zrobił takiej "chamówu" - podkreślał dziennikarz "Gazety Wyborczej".

- Daj spokój, przez 22 lata robiono wiele "chamów". Od cholery tego było! - odpowiedziała Romaszewska-Guzy, przypominając aferę hazardową, której jeden z głównych bohaterów - Zbigniew Chlebowski zasłynął z telefonicznych rozmów prowadzonych na cmentarzu.

- Gadanie na cmentarzu to chachmęcenie, natomiast publiczne powiedzenie, że nie będzie publikacji wyroku TK to jawne złamanie reguł - ocenił Sroczyński w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
"Chamówa" czy "chachmęcenie"? Spór Sroczyńskiego i Romaszewskiej-Guzy o grzechy PiS
Zaloguj się
 • kowalska-kowalska

  Oceniono 14 razy 12

  Agnieszka Romaszewska-Guzy, jako typowa kaczystka, niepokoi a nawet chwilami przestrasza. Dlaczego kaczyści są tacy pośpiesznie napastliwi i pośpiesznie agresywni. I gdzie Ci, jedynie słuszni, tak się spieszą, przecież nikt ich nie goni. Nie mają odrobiny cierpliwości, żeby posłuchać niekaczystę. Natychmiast przerywają i ciskają swoimi mantrami, wielokrotnie przetrawionymi. Zero samodzielnego myślenia. Obrzydliwość.
  Oczywiście korzystam z tego, że słuchanie kaczystów nie jest obowiązkowe i wyrzucam ich z domu. No, ale np. jak pojawi się ktoś taki, jak Grzegorz Sroczyński, to chce się go posłuchać, mimo że Romaszewska daje mu mało czasu na wypowiedż.
  Najgorsze jest to, że ogłupiałe przez dogmatyzację religijną i ideologiczną polskie społeczeństwo będzie potrzebowało dużo czasu na rozpoznanie kaczyzmu.

 • zdzisek1949

  Oceniono 8 razy -6

  Jacek Żakowski to niespotykane jest przedstawicielem Hamas
  na Polskę i występuje w radiowęźle "GW" radiu Tok FM.
  Trybunał Konstytucyjny = nuda - czyli kolesie w TK i SN

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX