"Wybory w TOK-u" - zobacz transmisję

Dziś po godz. 10 gośćmi Dominiki Wielowieyskiej będą Róża Thun, Dorota Budacz, Marek Borowski, Łukasz Schreiber i Krzysztof Mieszkowski. Godzinny program można słuchać m.in. przez aplikację, ale i obejrzeć transmisję dzięki Facebokowi.


Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
"Wybory w TOK-u" - zobacz transmisję
Zaloguj się
 • cracovia.figiel

  Oceniono 3 razy 1

  Same wszy się dorwały do tego mikrofonu.......... trzeba by ich pokropić dichlorodifenylotrichloroetanem żeby brednie tych wrednych szuji trochę ostudzić.

 • Michał Zaręba

  0

  1. Polska bez UE poziomem rozwoju byłaby w okolicach Ukrainy. Zapraszam na wycieczkę można samemu przekonać się jak wygląda tam życie. Największym argumentem za UE jest to że na Ukrainie umierali ludzie za to aby móc do tej UE wstąpić.
  2. Co do wyjścia GB z UE. Sprawa jest prosta. Zarządzić we wszystkich krajach referenda o pozostaniu lub nie w UE. Tym którym się to nie podoba niech opuszczą wspólnotę. Sprawy się wyjaśnią a w UE zostaną te kraje którym realnie będzie zależeć na tym aby wspólnie działać.
  3. W Polsce działa efekt "kuli śniegowej w polityce". Mam wielu znajomych, którzy mówią jak to wszyscy politycy kradną, jak to wstajemy z kolan, jak odzyskujemy suwerenność. A wręcz kluczowe jest stwierdzenie o imigrantach którzy zasiedlą nasz piękny kraj po to aby niszczyć naszą kulturę, gwałcić kobiety (... i kozy), kraść, brać socjal. Mówienie o tym jest wręcz wskazane w towarzystwie. Nakręcenia się niektórych nie jest się w stanie powstrzymać racjonalnymi argumentami. Totalnie zostawiło się młodych na pastwę populistów nacjonalistów. Kula śniegowa musi trafić na jakąś ścianę innego rozwiązania nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX