Michnik: Można zachorować na intelektualny syfilis. Pocieszam PiS - to uleczalne [288 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Zwycięzcą notowania 287. jest Jacek Żakowski i brexitowe pożegnanie Wielkiej Brytanii, na drugim: jakiś PiS, na trzecim: publiczność publicznej, czyli Beata Mazurek o oglądaniu telewizji.

Wśród premier w notowaniu 288: anegdota Marka Belki, aktywność Jana Guza, refleksje Pawła Kukiza nad referendum i Adama Michnika nad stosunkiem wobec imigrantów, wreszcie: meczowe i pomeczowe aktualności i recenzje. 

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Do zobaczenia. Jacek ŻakowskiTOK 2 - Smażona kaszanka. Paweł KukizTOK 3 - Co pociesza. Adam MichnikTOK 4 - Anegdotka. Marek BelkaTOK 5 - Nie będę przerywał. EKG: Jan Guz, Jacek Krawczyk, Piotr Maszczyk u Macieja GłogowskiegoTOK 6 - Na żywo. Kamil GapińskiTOK 7 - Nie wszystko można. Marek Tejchman, Maciej Zakrocki, Maciej GłogowskiTOK 8 - O prędkościach. Jan WróbelGłosuj w 288 Liście Przebojów

DOSTĘP PREMIUM