"PiS konsumuje dokonania swoich poprzedników. Ja się nie obrażam"

Min. Macierewicz uważa, że przejął armię w ruinie i w kilka miesięcy sprawił, że jest ona w doskonałej formie. - Armii i polityki bezpieczeństwa nie buduje się przez miesiące, a przez lata - mówił Bronisław Komorowski. Jego zdaniem takie wypowiedzi to "nieporozumienie na pograniczu śmieszności".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- PiS konsumuje dokonania swoich poprzedników. Ja się nie obrażam. Na tym polega korzyść Polski - mówił w Poranku Radia TOK FM Bronisław Komorowski. Komentował tym samym wypowiedzi polityków rządu o tym, że szczyt NATO był wielkim sukcesem, którego autorami są tylko oni.

- Śmiesznie brzmi, jak minister Macierewicz mówi, że armia była w ruinie, a on ją odbudował w trzy miesiące. Armii i polityki bezpieczeństwa nie buduje się przez miesiące, a przez lata. Polski potencjał obronny był kształtowany przez lata - wspomniał Komorowski, b. minister obrony narodowej. A efektem wieloletniej pracy są m.in. efekty szczytu i zapowiedzi wzmocnienia południowej i wschodniej flanki. Przechwałki ministra Macierewicza nazwał "nieporozumieniem na pograniczu śmieszności".Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
"PiS konsumuje dokonania swoich poprzedników. Ja się nie obrażam"
Zaloguj się
 • lubiedobrze

  Oceniono 9 razy 7

  Antoś podnieś PKB Polski do poziomu Niemiec. Może być w 6 miesięcy bo wiem, że to trochę trudniejsze niż z armią.

 • w12121

  Oceniono 8 razy 6

  Wypowiedzi na pograniczu śmieszności, albo nawet grubo te granice przkraczajace to PiSowski standard, do tego wypowiadane w absurdalnie nabzdyczonym tonie trafiaja "do serc" moheorwo-parafialnej tluszczy , ktora to jest glownym odbiorca tych tresci i przyjmuje wszystko z bezkrytycznym uwielbieniem.....

 • azteci

  Oceniono 8 razy 4

  Cudotfurca ;-)

 • marudna.maruda

  Oceniono 5 razy 3

  "Min. Macierewicz uważa, że przejął armię w ruinie i w kilka miesięcy sprawił, że jest ona w doskonałej formie."- forma armii doskonała, co możemy zaobserwować. Ten transport Jezusa, te apele smoleńskie.... Od razu wiadomo, że po takich akcjach żadne wróg niestraszny. Jak się takiemu wrogu na początek walki zacznie odczytywać listę "poległych" i wymachiwać krzyzem, każden wróg czmychnie gdzie pieprz rośnie.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Macierewicz... Po zbyt szybkiej i nadmiernej "konsumpcji"... Najczęściej przychodzą...w y m i o t y...

 • nogard-10

  Oceniono 4 razy 0

  Czas powiedziec,koniec temu rzadowi koniec,ogrom spoleczenstwa ma tego dosyc.TO JEST NIEBEZPIECZNA GRA CZESCI PIS I ICH WYBORCOW,OWI NICZEGO NIE MOGA ZROZUMIEC,DLACZEGO,TO BARDZO PROSTE,WRECZ PROSTACKIE.Ta polska nacja ma dosyc,smolenska i wszelkich pochodnych spraw.To sprawia,ze czesc tego narodu zostala zmanipulowana,to tzw.koscol,obietnice wyborcze itd.niekopetencja,glupota,to tradycja,jakie PO ,bylo i jest,lecz szlo do przodu,nietrafne decyzje,czy przemyslenia itd.zawsze beda przy budowie demokratycznej,nik przed tym sie nie uchroni,LECZ CZESC TEGO SPOLECZENSTWA,TO NISKI POZIOM,PRZEPRASZAM,TAK PRZEZ WIEKI.Obecna sytuacja i myslenie,to powazna sprawa,zmiany w konstytucji i stanowienie wiele ustaw,to droga do nikad.Poski kraik ,to mala enklawa,czy ma cos do powiedzenia,NIE,TO KRAIK POLSKI W NIE SWOICH GRANICACH,TRZEBA TO OTWARCIE POWIEDZIEC,JEST PARADOKSEM OBECNA CZESCI SPOLECZENSTWA,BRAC,MALO PRACOWAC,WYSOKA EMERYTURA,MORALNOSC,TO TRADYCJA,KTOS SIE Z TYM NIE ZGODZIC,LECZ MOZNA ROZMAWIAC,TAK NA MARGINESIE,NIE MACIE ZADNYCH SZANS,TO,JEDNO,PRAWO POWOJENNE DZIALA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX