"Jestem zbulwersowany. Niech się pani przestanie ukrywać!" - Żakowski apeluje do komisarz Bieńkowskiej

- To coś niesamowitego, że osoba która jest polskim komisarzem jest kompletnie nieosiągalna dla mediów. Pani obecność w polskich mediach polskich jest konieczna, żeby obywatele tego kraju lepiej rozumieli świat - apelował Jacek Żakowski w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Gospodarz ''Poranka Radia TOK FM" jest tak zirytowany postawą komisarz Bieńkowskiej, że jak zasugerował żartem, rozważa apel do "rządu Beaty Szydło o odwołanie polskiej komisarz".- Chciałem bardzo gorąco zaapelować do pani komisarz, żeby przestała się ukrywać i zaczęła objaśniać Polakom Europę. To jest pani obowiązek! - mówił Jacek Żakowski.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (285)
"Jestem zbulwersowany. Niech się pani przestanie ukrywać!" - Żakowski apeluje do komisarz Bieńkowskiej
Zaloguj się
 • goostuff

  Oceniono 83 razy 59

  Nie chce jej jakoś specjalnie bronić, ale ona jest chyba komisarzem UE, a nie Komisarzem z Polski do Spraw Tłumaczenia Różnych Rzeczy Swoim Rodakom"?

 • Oceniono 21 razy 17

  Starzeje się pan panie Jacku. Co ma Bieńkowska objaśniać i komu? Kto się interesuje Europą ten nie potrzebuje objaśnień a sekta i tak wie swoje.

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 41 razy 17

  Ja myślałem, że obowiązek objaśniania Polakom Europy mają dziennikarze, a przede wszystkim media publiczne ;-)

 • bialyrasizm

  Oceniono 23 razy 9

  Żakowski chyba dostał kosza. Panie Jacku nie ta liga - proszę robić wywiady z Sierakowskim i Wielowieyską.
  Logicznie rzecz biorąc - nie jest Bieńkowskiej na rękę wypowiadanie się w żadnych polskojęzycznych mediach, więc niech dalej skupi się na obcałowywaniu eurokołchoźników.
  Media lewicowe pociągnęłyby ją na dno, tak jak wszystkich polityków, których w ostatnich latach popierały.
  W mediach prawicowych będą pytania o spaloną ambasadę czy afery w górnictwie, więc tym bardziej Bieńkowska powinna ich unikać.
  Nabranie wody w usta to najlepsze, co może ona zrobić w tym momencie.

 • karrampa

  Oceniono 74 razy 8

  A Żakowski swoje i znowu chce napędzać jeszcze więcej zwolenników PiSowi. Sam ciężko pracuje ("KOD jak Hamas"), Kijowski robi co może ("chrześcijański terroryzm"), dziennikarze GW opowiadają putinowskiemu propagandyście o faszyzmie w Polsce, Rubikoń dwoi się i troi, Schetyna wywala Miśka, a Misiek na odlew o podsłuchiwaniu PO przez samą siebie, Niemcy, Francja kompromitują się sprowadzając śmierć na swoich obywateli, a w czasie jak Europejczycy są szlachtowani Kumisja Europejska kompromituje się czepiając się demokracji w Polsce. Panie Żakowski, niech lepiej Bieńkowska się nie odzywa, bo PiSowi już zupełnie woda sodowa uderzy od nadmiaru poparcia.

 • jasiekltd

  Oceniono 15 razy 7

  Pani Bieńkowska nie ma obowiązku rozmawiania z byle tłumokiem.Od tego mamy Obatela.

 • be-rtil

  Oceniono 11 razy 7

  W tej sprawie jacuś powinien zapytać leśniczego kurskiego,dlaczego nie prowadzi cotygodniowej audycji ,co słychać w Europie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX