Wielowieyska "zdruzgotana" okładk±: To jest język lumpów! Co by było, gdyby kto¶ 'w¶ciekł± bab±' nazwał premier Szydło?

Na okładce "W sieci" Hanna Gronkiewicz-Waltz i tytuł: "W¶ciekła baba na wojnie z pomnikami smoleńskimi". - Naprawę jestem zdruzgotana, że poziom debaty politycznej za chwilę sięgnie dna. Czytam tekst Wildsteina o pogardzie dla lumpenarystokracji... Językiem lumpów jest nazywanie przeciwników politycznych "w¶ciekł± bab±" - mówiła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Przypominam sobie strzeliste teksty o "przemy¶le pogardy", a potem biorę do ręki "W sieci" i widzę co¶ takiego. Co by było, gdyby w ten sposób kto¶ nazwał premier Beatę Szydło? To jest wła¶nie język lumpów - oceniła Wielowieyska w "Poranku Radia TOK FM".

Według dziennikarki "GW" na krytykę zasługuje nie tylko okładka tygodnika, ale także wywiad z Janem Pietrzakiem. - Bracia Karnowscy bardzo u¶miechnięci i Jan Pietrzak u¶miechnięty. I czytam, że mówienie iż naturalne ¶rodowisko naszych adwersarzy to "wszy, mendy, gnidy, pluskwy", to po prostu żarcik niewinny. To strasznie przykre, że doszli¶my do takiego punktu - podsumowała Dominika Wielowieyska.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (286)
Wielowieyska "zdruzgotana" okładk±: To jest język lumpów! Co by było, gdyby kto¶ 'w¶ciekł± bab±' nazwał premier Szydło?
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 51 razy 43

  Widocznie miala juz zaplanowany zwrot tego terenu 200 letniemu spadkobiercy z Paragwaju.

 • dryl1

  Oceniono 86 razy 42

  Proszę tak nie przeżywać. Lepiej jak red. Jarosław Kurski znaleĽć sobie siostrę poseł Pawłowicz i olewać wszystko ?

 • burywilk

  Oceniono 73 razy 41

  Jako¶ okładki u red.Lisa w Newsweeku ( Dzień ¶wira ) nie druzgotały Pani Redaktor .A przy okazji , zapewne ¶ledzi Pani wpisy w komentarzach swoich fanów . Język miło¶ci to chyba nie jest .

 • m78k

  Oceniono 123 razy 41

  Wielowiejska była przyzwyczajona, że to ona rozdaje epitety o innych. Będzie musiała się przyzwyczaić do epitetów dla siebie i osób z jej ¶rodowiska.

 • bialyrasizm

  Oceniono 109 razy 41

  Wielowieyska jest zdruzgotana, więc zaraz zmasakruje, zmiażdży i uderzy celnie w punkt.

 • eco82

  Oceniono 66 razy 40

  mnie w dzisiejszym poranku urzekł Lis. trzeba mieć nie lada zaparcie by zadzwonić do radia i dokonać samozaorania :)
  pani Wielowieyska dzi¶ słabo sobie radziła i niestety po raz kolejny udowodniła, że nie jest dziennikark±. szukanie usprawiedliwień dla PO i Gronkiewicz - za to powinna dostać medal od samego Tuska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX