"Władza PiS się zużyje: przez nieudolność, nepotyzm, kolesiostwo, skłonność do zawłaszczania wszystkiego..."

Maciej Konieczny z partii Razem o rządach PiS i tym, że nie ma nikogo, kto mógłby przejąć stery w kraju.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Maciej Konieczny z partii Razem był gościem w "A teraz na poważnie" Mikołaja Lizuta. - Jeśli teraz doszłoby do rekonstrukcji, to znaczy, że PiS zużywa się szybciej niż mogliśmy się podejrzewać. Bo ta władza w końcu się zużyje: przez swoją nieudolność, swój nepotyzm, skłonność do zawłaszczania wszystkiego jeszcze większą niż u poprzedników, nepotyzm - wyliczał Maciej Konieczny z partii Razem. - W tej chwili nie kompletnie nikogo z tych dużych sił opozycyjnych, to byłby w stanie podjąć tę pałeczkę - ocenił działacz Razem.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (36)
"Władza PiS się zużyje: przez nieudolność, nepotyzm, kolesiostwo, skłonność do zawłaszczania wszystkiego..."
Zaloguj się
 • gr_ub_y

  Oceniono 23 razy 3

  Bla bla bla...

  Wielkie mi odkrycie...

  Nie było PiS był las, nie będzie PiS będzie las - to jest odkrycie z tej kategorii wiedzy całkowicie bezużytecznej.

  A teraz posłuchaj leszczu co ma gr_ub_y do powiedzenia. To ci się przyda. Otóż nic w przyrodzie oprócz UW i UD nie ginie. I to już koniec mądrości.

 • WInston Ski

  Oceniono 15 razy 1

  Razem to projekt bez przyszłości. Już Kuce z Krulem byli ciekawsi i bardziej wyraziści.

 • gazeta-sorosa

  Oceniono 6 razy 0

  "Władza PiS się zużyje" - to jest, kÓrwa, wiekopomne odkrycie na miarę wiadra nagród Nobla. Przeto spytam: a która władza się nie zużyje?
  Jeden przykład, a ogłoszę cię koryfeuszem, cepie!

 • haja12

  Oceniono 4 razy 0

  z pewnoscią nie złodzieje z PO

 • tlen69

  Oceniono 7 razy -1

  Polska jest piękna. Przez ostatnie 8 lat za PO / PSL wypiękniała przez wiele inwestycji. Opasana wstęgą dróg i autostrad, rozwiniętą koleją (Pendolino, Pesa) szybciej poruszamy się. Powstało wiele nowych miejsc pracy, uczelni, przedszkoli, żłobków, szkół i boisk i innych obiektów sportowych. W budżecie na 2015 r. pozostała rezerwa ok. 15 mld ( przygotowana przez PO/PSL, a wydatkowana przez PiS na Program 500+, tylko, z czego zapewnić dalsze finansowanie ?...) Projekt roczny budżetu jest składową 5-10 % tego perspektywicznego STRATEGII PLANU ROZWOJU POLSKI. NIE MOŻNA ROZPOCZYNAĆ GO OD POGŁĘBIANIA ZADŁUŻENIA..
  Smucą się Polacy, bo "zmiana" po wyborach w 2015 r. to nic dobrego. Życie na kredyt nie cieszy nikogo, a już zwiększone zadłużanie i to na cele konsumpcyjne, a nie inwestycyjne. PiS nie ma monopolu na wybór drogi rozwoju. NIC O NAS BEZ NAS. Plan, slajdy ministra M.Morawieckiego to propozycja jednej partii PiS. Nie mamy autorytaryzmu. Program rozwoju gospodarczego i społecznego Polski musi być dziełem fachowców Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM I DOROBKIEM - partyjnych (NIE TYLKO TYCH W PARLAMENCIE) i bezpartyjnych różnych opcji i grup przedstawicielskich. "Złoty pociąg" ? nie znaleziono go...Manna nie spada z nieba. Minister Szałamacha nie jest królem MIDASEM ... Prezes J. Kaczyński nie jest omnibusem...

 • jezierskiadam

  Oceniono 21 razy -1

  IV RP może zakończyć się na dwa sposoby:

  1) Śmiercią Kaczyńskiego.
  2) Klęską polityczną i rozpadem PiS.

  W obu przypadkach najistotniejsze jest pytanie:
  - Co po Jarosławie Kaczyńskim???

 • cynnik2

  Oceniono 40 razy -2

  Dobrze byłoby sobie przypomnieć, jak Hitler doszedł do władzy.
  Kryzys gospodarczy, wybory, też głosowała niewielka ilość ludzi, potem obiecanki, zwalczanie bezrobocia, organizacje paramilitarne, zadłużenie państwa - to tak w dużym skrócie...
  A jak doszedł do ściany, to jedynym ratunkiem było rozpętanie wojny...

  Mam nadzieję, że dziś są inne warunki polityczne, geograficzne, gospodarcze i pisiory zdążą zniknąć, zanim nastąpi całkowity rozkład i państwo przestanie być państwem...

 • 123waz

  Oceniono 12 razy -4

  to prze was RAZEM ! partia PIS uzyskała samo-rzadzenie. Wy takie zosie samosie zamkneliście lewicy wejscie do sejmu

 • jezierskiadam

  Oceniono 24 razy -4

  Nie martwię się zbytnio tym, że krótkonogi kartofel poszerza swoją władzę.

  Zmiana świń znajdujących się najbliżej koryta nazywana "dobrą zmianą" nie rozwiąże większości problemów, choć w niektórych przypadkach usnięcie jednej czy drugiej zawalidrogi ze starego układu może coś pomóc. Głownie jednak "dobra zmiana" polega na "zastąpieniu much, które były nażarte, nowymi bardzo głodnymi muchami".

  Rozczarowanie nową dyktaturą nowych ciemniaków przyjdzie wcześniej czy później.
  Polacy od wieków anarchizują. Dyktatura na dłuższą metę nie ma w Polsce żadnych szans.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX