Komentarze (185)
"Eksperci pomyśleli: nie podskakujmy ministrowi". Rada zmienia opinię o naprotechnologii. W kwietniu była negatywna, w sierpniu już pozytywna
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gaja8822

  Oceniono 144 razy 6

  Teraz czekam aż rada zatwierdzi zdrowaśki i pokrapianie wodą święconą jako metody terapeutyczne

 • lukasiklukasik

  Oceniono 77 razy 5

  Nadal twierdźmy, że ideolo kościoła nie ma wpływu na politykę w naszym kraju.

  Udawajmy, że nie było ani procenta głosów na pis po agitacji kościelnej i łamaniu ciszy wyborczej. Niech SN i PKW zatwierdzają ważność głosowania, bo nie bylo protestów, a te instytucje same z siebie nie widzą w tym nic złego, a przyczyn zwycięstwa pis dopatrujmy się we wszystkim innym.

  Śnijmy dalej.

 • observanto

  Oceniono 10 razy 4

  Teraz czekamy na szybką opinię ekspertów, że kod to organizacja zagrażająca demokracji i porządkowi prawnemu w Polsce i proponują delegalizację!

 • lucusia3

  Oceniono 50 razy 4

  Jednak lekarze na stanowiskach są bardziej szmatławi niż prawnicy. Wcześniej bym tak nie pomyślała, no ale "tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono".

 • sir_fred

  Oceniono 30 razy 4

  Wsadzanie do pieca na trzy zdrowaśki też będzie pisowską procedurą medyczną? Tak tylko pytam...

 • kafar18

  Oceniono 58 razy 4

  żarliwa modlitwa połączona z przelewem na radio rozwiąże wszelkie problemy zdrowotne (i nie tylko) społeczeństwa

 • wadp21

  Oceniono 21 razy 3

  Oportunizm całych środowisk jest w Polsce porażający (prokuratorzy , dziennikarze teraz "lekarze"). Ludzie! W ten sposób okaże się za jakiś czas , że dla Mlaskającego starca Polacy potwierdzą , że ziemia jest płaska i podtrzymują ją Atlasy. Można również ustalić , że oficjalnie dzieci przynosi bocian a słońce wschodzi na zachodzie. Czy zmieni to rzeczywistość?Wątpię. Ale przynajmniej staniemy się pośmiewiskiem świata jak kiedyś. Tylko my Polacy jesteśmy największymi swoimi wrogami. Należy pamiętać te występki wszystkich "prawomyślnych" Polaków i im to przypominać jak kiedyś odwróci się ich karta. Inaczej Ci sami ludzie będą zaprzeczać za jakiś czas swoim obecnie głoszonym poglądom i obruszać się na samą sugestię , że w ogóle PISu nie znają i że Kaczyński kiedykolwiek żył. Rzygać się chce na takich ludzi.

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 19 razy 3

  Ja bym zalecał pielgrzymki.
  Trzy razy dziennie zamiast jedzenia.
  U Terlikowskich zadziałało.
  A teraz poważnie, jak pokazuje historia kościół od zawsze hamował rozwój nauki. I nie trzeba przywoływać Galileusza czy Giordano Bruno. Jest to logiczne, bo oświecone, wykształcone i rozumne społeczeństwo albo nie uwierzy w te klechdy i bajania, albo będzie wierzyć, ale samemu poznając Biblię czy życie Chrystusa. Tak czy owak, dla sukienkowych to urwana kasa i władz.
  Czyli ZŁO STRASZLIWE.
  A bliżej naszych czasów. Żadne, podkreślam ,ŻADNE państwo gdzie religia ma decydujący wpływ na politykę, naukę, społeczeństwo, nie rozwijało się i nie rozwija dynamicznie. Przykładem może być Irlandia czy Hiszpania, które dopiero po odsunięciu kleru od spraw istotnych zaczęły się błyskawicznie rozwijać. Małym wyjątkiem jest Arabia Saudyjska, ale im wystarczy zabrać ropę i wracają do namiotów na pustyni.

  My szybkim krokiem wracamy do średniowiecza.
  A dlaczego? Bo grupa ludzi dla władzy i kasy zrobi wszystko, nawet zniszczy ten kraj. W końcu po nich choćby potop, a dzieci z kasą wyjadą za granicę z tych zgliszcz cywilizacyjnych.
  A ci którzy na nich głosują któregoś dnia obudzą się z ręką w nocniku. A może nie, może nie dotrze to do nich, w końcu mentalność i umysł chłopa pańszczyźnianego z czworaków jest bardzo mocno w tym pis-elektoracie zakorzeniona i utrwalona. Wyrocznia to pan i pleban.
  Religie w obecnych kształtach to ZŁO.
  Przez ludzi którzy je tworzą dla własnych korzyści.

  Biedna Polska. Średniowieczny skansen nie tylko Europy, ale Świata.
  I taka jest tragiczna prawda.

 • malgojb

  Oceniono 15 razy 3

  No to czas na to by jedyną refundowaną metodą dla starców będzie modlitwa a lekiem różaniec:/ Tylko jak można teraz ufać metodą lekarskim jak najpierw u nich będzie pambuciek potem prezes a na końcu wiedza:/ I pomyśleć ile forsy w ten sposób zmarnują.

 • flemming

  Oceniono 87 razy 3

  Podajcie do publicznej wiadomości nazwiska tych ...ujów, którzy się podpisali pod opinią. Trzeba ich tak jak czarna prawicowa sotnia potraktować, niech spłoną ze wstydu.

 • sprawazlewa

  Oceniono 33 razy 3

  Co może jeszcze wymyślić profesor od medycyny? Jedynie dodatkowe pół etatu? Jaki kraj tacy doktorzy "habilitowani"!!!!

 • safelogica

  Oceniono 2 razy 2

  Nazwa programu "Narodowy Program Prokreacyjny" jest wybitnie Polska. Tłumaczenie na język potoczny" Narodowy program kopulacji = pie*rzenia". Dobre. Specjalistami od kopulacji oczywiście wybitnymi sa księża, zakonnice i stare dewotki, które zaprzysięgły w wieku balzakowskim życie w dziewictwie.
  Jak to w Polsce pieprzenie głupot naszą specjalnością. Współczuję parom z problemami. Ten kraj już nie będzie normalny. Pośmiewisko Europy. No ale jak może być inaczej, skoro guru politycznym Polaków jest człowiek, który nigdy nie pracował, nie miał zony ani nawet kochanki, do sześćdziesiątki mieszkał z mamusią, nie miał konta w banku, nie ma prawa jazdy, nigdy niczego nie kupował, zwyczajny odmieniec.
  Na pewno nie mężczyzna

 • ravenom

  Oceniono 4 razy 2

  Polecam film ''Pod opieka wiecznego slonca'' Tam maja wszystko, szpitale, edukacje, fabryki i standard zycia na nawyzszym poziomie. Generalissimo Kim.... W kazdym razie ludzie sa szeczsliwi i kochaja swoja wladze.

 • rembka

  Oceniono 16 razy 2

  Czyli po doglebnych analizach medycznych, specjalista wypisuje luzne majtki na recepte? Doprawdy, warto na to wydawac 75 milionow zl.

 • henryk57

  Oceniono 16 razy 2

  Grupa znachorów "coś" tam sobie ustaliła i kazała sobie jeszcze za te wypociny zapłacić.Dojna zmiana ma się dobrze.

 • sclavus

  Oceniono 18 razy 2

  "Program ma wesprzeć te ośrodki organizacyjnie i w zakupie nowoczesnego sprzętu" - mówił Konstanty Radziwiłł...
  ... jaka szkoda, że nie powiedział, jaki to ma być "nowoczesny sprzęt do tej "naprotechnologii"... - chyba "termometry nuklearne" skoro 75 milionów PLN chce w to utopić...

 • zerozer52

  Oceniono 18 razy 2

  Koryto to koryto.

 • stef0909

  Oceniono 22 razy 2

  Macie nazwiska tych "wielkich" pisać o nich niech wiedzą że nie zapomnimy tego przekrętu!!!

 • kaktus1a

  Oceniono 22 razy 2

  Naprotechnologia, to jak zawał leczyć dietą.

 • rezun-one

  Oceniono 36 razy 2

  Ja tam bym takich naukowców wysłał na zmywak i ocenił po roku.
  Jeśli cokolwiek umieją, to wybiją się na kucharza a jeśli nie, odebrać dyplomy.

 • Lidia Tabędzka

  Oceniono 1 raz 1

  Leczę się naprotechnologicznie od roku. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy z mężem gruntownie przebadani. Okazało się, że mam PCO, rozchwiane hormony, chorą trzustkę, endometriozę i niedrożny jajowód. W klinice In Vitro powiedzieliby mi, że jedynym wyjściem jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na szczęście trafiliśmy do Instytutu Rodziny - tam po kolei zaradzili wszystkim moim problemom (operacyjne bądź farmakologicznie). Wyniki męża - ciężka oligozoospermia - także klasyfikowałby go tylko na In Vitro. Lekarze Napro odkryli jednak, że przyczyną tak słabego nasienia były żylaki powrózka nasiennego. Po ich operacyjnym usunięciu i dodatkowej suplementacji zarówno hormonalnej (clostilbegyt/letrozol) jak i witaminowej (l-karnityna, astaksantyna, koenzym q10, witamina E) wyniki znacznie się poprawiły. Polecam opinie innych par ze strony www.naproinfo.pl

 • 1theguru1

  Oceniono 3 razy 1

  zdrowaśki zamiast medycyny NO TO MA SENS !

 • obserwator_65

  Oceniono 1 raz 1

  W tym momencie przestali być niezależnymi ekspertami a stali się dyspozycyjnymi . Zapomnieli że w tym momencie stają się nikim choć zobaczą to dopiero po wyborach.

 • wenge1

  Oceniono 15 razy 1

  "Rada Przejrzystości", "Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji", "Narodowy Program Prokreacji".
  Orwell byłby zawstydzony.

 • ano_1963

  Oceniono 17 razy 1

  I jeszcze zatwierdźcie wsadzanie na 3 zdrowaśki do pieca....
  Ciemnogród.

 • tygrys102

  Oceniono 21 razy 1

  średniowiecze partyjnych idiotów

 • 99venus

  Oceniono 25 razy 1

  Powiem krótko:szmaciarze,ludzie bez honoru i przyzwoitości.

 • majo_rmajor

  Oceniono 35 razy 1

  Jedno słowo na postawę "naukowców": SERwładzy.! Niedługo wyjdą podręczniki i encyklopedie typu "Nowre Atreny..." ("koń jaki jrest, każdy widzi"). Najważniejszre to przypodobać się władzy...

 • dynac

  Oceniono 49 razy 1

  naprodebile

 • m.c.hrabia

  Oceniono 2 razy 0

  jakim gównem trzeba być, by takę opinię podpisać

 • kukunapniu

  Oceniono 20 razy 0

  klinika, która kompleksowo zajmie się niepłodnymi pacjentami:

  - zakup nowoczesnego sprzętu .... długopisy żelowe do kalendarzyków wielo- kartkowych i wersje ścieralne przydatne do kalendarzyka jednostronicowego

  - leczenie zachowawcze czy chirurgiczne ... czyli instrukcje obsługi długopisu lub chirurgiczne usuwanie długopisów użytych bezpośrednio w celach prokreacyjnych

  - przede wszystkim diagnostyka .... sprawdzania czy długopis się jeszcze nie wypisał

  - I wsparcie psychologa ... dla tych którzy są bezpłodni inaczej i którym zapis dni płodnych w kalendarzyku nie da pożądanych rezultatów

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 16 razy 0

  Najgorzej to trafić na takiego naukowca zatrudnionego jako biegłego w sądzie, gdzie zna wszystkich, jest dyspozycyjny wobec sędziów i prokuratorów i ma kolejkę na dwa lata do przodu z orzekaniem, bo jest "jedyny" i się "nie wyrabia".

 • burkaklucha

  Oceniono 16 razy 0

  Tzw. "autorytety" mogą mieć tylko do siebie pretensje, że się kończą. Jednak łatwo się zeszmacić... Nie dziwmy się zwykłym ludziom, że za 500 zagłosują na każdego szmatławego populistę.

 • leming_13

  Oceniono 22 razy 0

  No to teraz będzie wyspy cudów, A czarne sutanny eksperci zamienią na białe kitle lekarzy, fajnie fajnie.... A co na to mzimu? Głosił takie metody? 500+ przecierz mialo podnieść dzietnosc? A nie obroty w AGD, RTV i alko....

 • klara551

  Oceniono 18 razy 0

  Równie skutecznie możemy szukać kamienia filozoficznego co zmieni ołów w złoto.Wydawanie pieniędzy na obserwację tysięcy kobiet/ wszyscy mężczyźni z założenia są rozpłodowcami/ i pobożne myślenie,że jak Bóg dopuści to i z kija wypuści i baba zaciąży to dzisiejsza polska technologia.W zasadzie nazywanie tego technologią to kpina lub coś takiego jak instalacje w sztukach pięknych.

 • kruk6666

  Oceniono 14 razy 0

  Jednym zdaniem , teraz katokołtunie ksiądz będzie dymał twoją kobitę po nieszporach w ramach naprotechnologii.
  Programu Kompleksowej Opieki Zdrowia Prokreacyjnego będzie kierowany przez sukienkowych , po to jest tworzony.

 • fctheduck

  Oceniono 18 razy 0

  Podobno "dziecko można wymodlić". Tak twierdzi jeden z senatorów pis. Ciekawe czy rozum też, ale wątpię, bo jeszcze nikomu się to nie udało, skutek był zawsze odwrotny.

 • xsawer

  Oceniono 36 razy 0

  Szeptunki na etat w Ministerstwie Zdrowia!

 • aeromonas

  Oceniono 18 razy 0

  "Minister Konstanty Radziwiłł mówi jasno: - Naszym celem jest całkowite odejście od in vitro". I to mówi lekarz.... Czekamy teraz na odejście od leczenia raka chemioterapią i zastąpienie jej medytacją oraz piciem uspokajających ziół.. Wszak rak też miewa podłoże emocjonalne. W zasadzie każda choroba może mieć podłoże stresowe. ][Minister kretyn na kościelnym pasku. Dość ciemnoty i ogłupiania społeczeństwa przez grupę cynicznych i chciwych starców w śmiesznych sukienkach!

 • qnqn

  Oceniono 17 razy -1

  prof. Rafał Suwiński
  prof. dr hab. n. med. Tomasz Pasierski,
  prof dr hab Michał Myśliwiec,
  prof. dr hab. med. Rafał Suwiński,
  prof. zw. dr hab. med. Andrzej Kokoszka,
  dr n. med. Aleksandra Michowicz,
  prof. dr hab. med. Jerzy Stelmachów,
  dr hab. n. med. Marek Wroński
  dr hab. n. med. Janusz Szyndler,
  dr hab. n. med., prof. nadzw. IK. Piotr Szymański,
  dr hab. n. med. Jakub Pawlikowski,
  prof. dr hab. n. med. Paweł Grieb,
  dr hab. n. med., prof. nadzw. Lucjusz Jakubowski,
  prof. dr hab. Zbigniew Szawarski,
  prof dr hab. med. Andrzej Wysocki,
  Marlena Jankowiak,
  dr n o zdr Andrzej Śliwczyński,
  dr n. med. Anna Cieślik,
  dr n. farm. Agata Maciejczyk,
  Marzanna Bieńkowska,
  Marek Keller.

  Zapisz sobie te nazwiska szmatławców i omijaj szerokim łukiem... to nie są lekarze, to koorwy i złodzieje.

 • ano_1963

  Oceniono 17 razy -1

  I jeszcze zatwierdźcie trzy zdrowaśki i wsadzanie do pieca.

 • frajtak

  Oceniono 25 razy -1

  Niedługo fizycy z habilitacjami wydadzą pozytywną opinię dla pomysłu, by uczyć w szkołach, iż Ziemia jest płaskim dyskiem. Profesorowie fonetycy uznają, że cechą naturalną języka polskiego jest charakterystyczne mlaskanie jak u tow. prezesa i znajdą dla owego dźwięku znak. Uczeni angliści wydadzą komunikat, iż język, w którym się specjalizują, nie istnieje. itd itp

 • cromio

  Oceniono 25 razy -1

  Pisała o tym niedawno pani Mira Suchodolska w Dzienniku kropka pl. Nie mamy elit intelektualnych tylko celebrytów intelektualnych, sprzedających się za pieniądze.

 • elektronik_99

  Oceniono 17 razy -1

  Zobaczycie, dzięki tej naprotechnologii to jeszcze Jarek zostanie ojcem nie tracąc przy tym dziewictwa ;)

 • wawiak57

  Oceniono 17 razy -1

  Proponuję kolejny krok, równie naukowy a skuteczny. Zamiast prezerwatyw szklanka zimnej wody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX