"Waszczykowski do dymisji. Gardzi protestami i społeczeństwem"

Zdaniem Barbary Nowackiej wypowiedzi ministra Witolda Waszczykowskiego o strajku kobiet to powód do dymisji.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Nie mielibyśmy tego dzisiaj, gdyby nie zaniechania PO ws. edukacji seksualnej czy zabezpieczenia in vitro - mówiła w Poranku Radia TOK FM Barbara Nowacka. Jednak jej zdaniem to, co robi PiS jest "draństwem", a słowa wypowiadane z trybuny sejmowej podczas debaty aborcyjnej były okrutne. A to nie wszystko.

Czy minister Waszczykowski powinien stracić stanowisko za swoje słowa o Strajku Kobiet?
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (162)
"Waszczykowski do dymisji. Gardzi protestami i społeczeństwem"
Zaloguj się
 • akst1

  Oceniono 96 razy 26

  Nowacka to feministka i dżenderówka. Biedna lewica nie wie, że takie osoby ją zatapiają, ale co ja się będę wtrącał. Nie będę przecież ich pouczał, niech sobie toną w spokoju.

 • malepifko

  Oceniono 27 razy 23

  Zagłosujecie portfelem, tzn przestańcie chodzić do kościoła, a przede wszystkim przestańcie brać kościelne śluby. Dopóki z jednej strony będzie jeździć po klechach,a z drugiej, paradować w białej ślubnej kiecce przed kościołem, dopóty oni będą górą. Naprawdę, ślubny lans ważniejszy niż honor?

 • szpung

  Oceniono 99 razy 23

  Politykowi radzilbym nie wdawac sie w spor wybiegajacy poza jego kompetencje, bo akurat konflikt nie jest w interesie partii rzadzacej. Lewactwo nadal ma silna pozycje w roznych instytucjach panstwowych i nadal moze liczyc na bogatych sponsorow, wiec moze ostrozniej sie wypowiadajcie w tych tematach. W paradzie smierci wzielo udzial sporo elektoratu, ktorego oczywiscie nigdy nie pozyskamy jednak ma spore mozliwosci oddzialywania na nastroje spoleczne. Do tej pory popelniaja same bledy od wrazenia targowicy po stosunek do 500+ jednak nie da sie jedynie liczyc na bledy przeciwnika musicie stwarzac wrazenie i byc odpowiedzialnymi powaznymi ludzmi, zatroskanymi o stan spraw panstwowych.

 • uzdek98

  Oceniono 24 razy 20

  zadna dymisja ...i wiecej tego imbecyla w mediach... waSZCZYkowski to kolejny gwozdz do trumny pisichsynow...

 • the_incognito

  Oceniono 15 razy 11

  Dlaczego tylko Waszczykowski ? Przecież całe to pisowskie, zadufane w sobie, nepotyczne i rzucające się na władzę i koryto, warcholstwo gardzi ludźmi i niszczy wszystkich których nie da się sobie podporządkować.

 • tinorossi

  Oceniono 7 razy 5

  Ten problem moze nie lezy w kompetencjach Waszczykowsliego, ale jedno jest pewne: dyplomata to on nie jest, na to stanowisko nie nadaje sie niekulturalny arogant.

 • kawabis

  Oceniono 59 razy 5

  Pani Nowacka już została zdymisjonowana w ubiegłym roku, społeczeństwo jednoznacznie potwierdziło, że jest marginesem, macice kobiet są dość rozciągliwe ale to pani Basiu nie trampoliny, na nich nie da się doskoczyć do ławki poselskiej.

 • black_kitty

  Oceniono 6 razy 4

  dyplomata pełną gębą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX