Kraśko broni Wellman: Słowa Pospieszalskiego głupie, chamskie, nie na miejscu

Dziennikarz ujął się za Dorotą Wellman zaatakowaną przez prawicowego publicystę Jana Pospieszalskiego.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Jak ja słyszę, że ona krzyczy "nie jesteśmy krowami". No, w przypadku pani Doroty Wellman jednak bardziej oszczędne sformułowanie porównań do trzody hodowlanej, bo... to jest bardzo przykre - mówił Jan Pospieszalski w sobotę w TVP Info, gdzie gościł w "Salonie dziennikarskim".

- Do wielu osób można się przyczepić, każdy z nas zrobił coś głupiego. Dorotę Wellman znam 15-20 lat. Znam ją 15-20 lat, przez ten czas się nie zmieniła. Jest fajna, skromna, normalna. Fantastyczna kobieta, wspaniały człowiek. Zrobiła dla innych ludzi więcej niż ktokolwiek z piszących dziś w gazetach. Nawet jeżeli ktoś tak bardzo by pomógł innym ludziom jak Dorota, to nie powinien wypowiadać się w ten sposób. To głupie i chamskie - komentował Kraśko w Poranku Radia TOK FM.

Kraśko dopieka również Pospieszalskiemu "utrzymując się w stylistyce urody": I kto to mówi? Paul Newman i Robert Redford polskiej publicystyki? To było żenujące... - ocenił Kraśko. - Najlepsze jest to, że Dorota się tym nie przejęła - dodał.

Dorota Wellman, popularna prezenterka telewizyjna, angażuje się w ruchy kobiece, w tym ostatnio Czarny Protest, a także osoby LGBT. Niedawno wystąpiła w reklamie popularnego dyskontu, a dochód z niej przekazała na cele charytatywne.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (151)
Kraśko broni Wellman: Słowa Pospieszalskiego głupie, chamskie, nie na miejscu
Zaloguj się
 • sunim

  Oceniono 123 razy 37

  A kto teraz będzie bronił Kraśkę?
  Baba się wygłupiła, palnęła coś o krowach. Wielu poczuło sie urażonych. Nie ma co drążyć tematu, następnym razem musi lepiej dobierać słowa i tyle.

 • weredyk_pl

  Oceniono 68 razy 36

  A tymczasem na I stronie portalu z Czerskiej:

  "Kierowcy F1 to gladiatorzy. A ich partnerki zachwycają. Dziewczyna mistrza świata chyba najbardziej"

  Witamy w świecie Conana: gladiatorzy z wijącymi się pięknymi dziuniami. Co tam Czerska mydlicie nam oczy tymi postępakami-babsztylami z kolczykami w różnych miejscach, Wellmannową itp. jak i tak codziennie dajecie miss tyłeczka albo inną "fitnesskę" na pierwszej stronie :P

 • tom_58

  Oceniono 47 razy 31

  Właśnie piszesz, że jesteś zwolennikiem zwierzęcego darwinizmu.

 • eco82

  Oceniono 40 razy 28

  wellman idąc do pracy w poniedziałek dobitnie się określiła: "Ja będę mącić, a wy panie narażajcie się pracodawcom, bo ja nie zamierzam"
  wolę, kiedy ta pani wyłania się z bajora z kabanosem w zębach.

 • 66kropek

  Oceniono 29 razy 27

  Wellman jest to tzw. fajna babka, która i popłakać potrafi i przypi....ć to, że akurat kogoś dotknie, urazi to nie ma najmniejszego znaczenia. Jak Krystyna Pawłowicz.

 • tom_58

  Oceniono 77 razy 27

  Czasami decyzja o urodzeniu dziecka jest trudna. Mimo to są kobiety, które podejmują decyzję czystą moralnie. To również decyzja ich ojców, co się pomija, bo trudy wychowania będą wspólne.
  A takie słowa ""Nie jesteśmy krowami" to uderzenie właśnie w tych ludzi. Zważcie na to wy, którzy tyle krzyczycie o mówię nienawiści!

 • akst1

  Oceniono 54 razy 26

  Pani Dorota na pewno nie jest brzydka, reprezentuje typ urody, który podoba się wielu mężczyznom. I jestem przekonany, że Jan Pospieszalski w swojej wypowiedzi nie odnosił do urody pani Wellman, lecz do innych kwestii związanych z nieszczęsną próbą porównania kobiet do krów. A jeżeli Kraśko doszukuje się w wypowiedzi Pospieszalskiego czegoś, czego nie ma, to ujawnia swój osobisty stosunek do wyglądu pani Wellman. Oj, nieładne jest, panie Kraśko, to dopuszczanie do pańskiej głowy myśli, że pani Wellman jest brzydka.

 • szpung

  Oceniono 56 razy 26

  Gdzies ten problem jest glebiej w kryzysie meskosci, rosnie pokolenie dziewuch, ktorym ojciec nie powiedzial gdy dorastaly jestescie piekne, ojciec nie powiedzial bo go po prostu nie bylo w domu. Kobieta pragnie byc piekna dziedziczac te boska ceche, pragnie potwierdzenia u pierwszego bliskiego mezczyzny, stad pozniejsze kompleksy poczucie niskiej wartosci i dom zly ktory rodzi sie w ich sercach. Dzentelmen nie powinien jednak wobec najbrzydszej kobiety na swiecie uzywac tego typu niskich chwytow, po prostu Dorota jestes piekna dla Boga i obiektywnie jestes dziweucho choc sie z toba nie zgadzam piekna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX