"Czy za chwilę nie będziemy mieli pokazowych procesów lekarzy przeprowadzających nielegalne aborcje?"

- Nie wierzę, by środowiska prawicowe odpuściły. Przypuszczam, że za chwilę będą zbierane podpisy pod kolejnym projektem całkowicie zakazującym aborcji. Dżin został wypuszczony z butelki - mówiła Joanna Mucha w TOK FM. Posłanka PO uważa, że przeciwnicy zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych nie mogą spocząć na laurach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Według Joanny Muchy, nowe projekty dotyczące całkowitego zakazu aborcji to nie jedyne, co nas czeka. - Czy za chwilę nie będziemy mieli kilku procesów pokazowych lekarzy, którzy dokonują nielegalnych aborcji? Myślę, że to bardzo prawdopodobna wersja wypadków - mówiła w "Poranku Radia TOK FM".

Była minister sportu jest przekonana, że wywołanie przez prawicę tematu całkowitego zakazu aborcji, skończy się w przyszłości próbą liberalizacji prawa. - Uważam, że jest szansa, iż będzie to próba udana.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (78)
"Czy za chwilę nie będziemy mieli pokazowych procesów lekarzy przeprowadzających nielegalne aborcje?"
Zaloguj się
 • aaron.goldstein

  Oceniono 61 razy 23

  Od ponad roku są zapowiadane różne procesy, terror na ulicach, wchodzenie ludziom do domów, itd. Pani Mucha wykazała się różnymi dokonaniami, w tym wskazaniem, ze ludzi powyżej określonego wieku należy usuwać. W kwestii aborcji jednak być może jednak jej wiedza jest dużo wieksza.

 • sunim

  Oceniono 33 razy 17

  Powtórzę - Ładnej kobiecie wiele można wybaczyć. Swego czasu słysząc głupotki muchy chciało sie zwyczajowo kwitować słynnym "Sois belle et tais-toi".

  Niestety dla pani muchy lata lecą i wizualność, która dała jej ministerialny fotel oraz pozwalała przemilczeć wygadywane głupoty, coraz bardziej przemija... więc powoli aktualnym pozostaje jedynie postulat drugi. Zwłaszcza w tym zapiekłym szale macicy jaki ostatnio doświadczamy przy jej udziale.

 • mariuszdd

  Oceniono 21 razy 11

  Ona Mucha zorganizowała koncert Madonny za miliony złotch i dosłownie kase przehulała
  Zamknij sie babo i nie pyszczyc po gazetach

 • 66kropek

  Oceniono 28 razy 10

  Joanna Mucha która niestety tak jak całe PO jest w czarnej d...ie..ujrzała światełko w tunelu! Będzie walczyć prawa kobiet!! Od teraz. Będzie tropić wszelkie przejawy łamania tych praw nawet te które istnieją na razie tylko w jej skołatanej głowinie. Mucho Joanna światełko w tunelu to niestety czasem jest światło nadjeżdżającego pociągu!

 • szpung

  Oceniono 32 razy 10

  Znoe czas przyszly moze w koncu mowmy o terazniejszosci i faktach dokonanych. dywagacje spekulacje domysly rozwazania potrzebne ale generalnie bezprzedmiotowe. Obecny kompromis jest stanem optymalnym, panstwo nie bierze udzialu w tej rzezni, a niedouczeni z uniwerystetow placa, miedzy innymi za wlasne lenistwo.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 21 razy 9

  Kiedy do polityki trafiają lale jak Mucha które karierę robiły dzięki "robieniu łaski" przełożonym to później mamy takie wypociny.

 • mietekkowalski

  Oceniono 41 razy 9

  Przepraszam, ale Joanna Mucha jako orędownik, czy lider walki o cokolwiek jest absolutnie niewiarygodna! Dla mnie jest klasycznym przykładem osoby, która dowiedziała się, gdzie są konfitury i po minucie pojawiła się z szczytnymi hasłami na ustach.

 • dryl1

  Oceniono 20 razy 8

  Posłanko Mucho, proszę sobie wziąć coś na wstrzymanie. Łatwo się zapędzić w ślepą uliczkę. Już się taki Palikot, chyba też z Lublina, ten od świńskiego ryja i penisa tak nakręcał, że wpadł chyba w chorobę filipińską. Bo fizis jego żałosny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX