''Kaczyński stoi na czele beznadziejnej grupy beznadziejnych ludzi. A każdy z nich gada''

- Czy min. Waszczykowski chciał zaszkodzić PiS? Nie chciał, ale prezes nie zdążył mu powiedzieć, że nie wolno obrażać kobiet. Największym kłopotem Kaczyńskiego nie jest dziś opozycja, tylko jakość frakcji politycznej, na czele której stoi - ocenił Jacek Żakowski w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdaniem publicysty tygodnika "Polityka", Jarosław Kaczyński "stoi na czele beznadziejnej grupy beznadziejnych ludzi, na których kompletnie nie może liczyć". Bo według Jacka Żakowskiego, politycy PiS "nie rozumieją sytuacji".

A doskonale pokazało to zachowanie szefa MSZ. Min. Witold Waszczykowski jeszcze przed rozpoczęciem poniedziałkowego Strajku Kobiet zdążył obrazić uczestniczki protestu.

Waszczykowski kpi ze Strajku Kobiet i obraża uczestniczki protestów>>>

- Czy Waszczykowski chciał zaszkodzić PiS? No nie chciał, ale prezes nie zdążył mu powiedzieć, że nie wolno kobiet obrażać - ocenił Żakowski.

- Ale to Kaczyński zbudował swoją partię z takich ludzi. Praktycznie tego samego dnia ogłosił, że Donald Tusk nie nadaje się na szefa RE, ale Witold Waszczykowski jak najbardziej nadaje się na szefa dyplomacji. Oznacza to, że niegramotny, antydyplomatyczny, bufonowaty minister jest Kaczyńskiemu potrzebny - ripostował Tomasz Lis.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (38)
''Kaczyński stoi na czele beznadziejnej grupy beznadziejnych ludzi. A każdy z nich gada''
Zaloguj się
 • aaron.goldstein

  Oceniono 84 razy 8

  Za to poziom, który prezentują panowie Lis i Żakowski nie zawiera się już w zakresie żadnych epitetów.

 • szpung

  Oceniono 64 razy 6

  Pan Jacek przewodzi natomiast grupie przegranych dziennikarzy ktorych co piatkowe klitus bajdus jedynie smieszy i przeraza.

 • femma12

  Oceniono 43 razy 3

  Piątkowej trzodce pozostala juz przemoc slowna. Przemoc na ulicach zorganizuje im kto inny.

 • 39marpik

  Oceniono 45 razy 3

  Kiedyś prof. Staniszkis stwierdziła że inteligentny Kaczyński otoczył się gamoniami.Najgorsze jest to że ten inteligentny inaczej decyduje o losach kraju.

 • linber

  Oceniono 13 razy 1

  Nie będzie aprobowania takiego komentowania! :)

  U nich odbyła się przecież selekcja negatywna: kto nie wierzy w zamach smoleński, ten wypada. No i zostali sami idioci. A najgroźniejszy jest chyba fakt, że taką selekcję przeszła też nasza armia! Największe wojskowe głąby są obecnie odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo! Coś takiego nie może wiecznie uchodzić bezkarnie - albo to się szybko skończy i uda się jeszcze zminimalizować straty, albo wylądujemy jak tupolew w Smoleńsku!

 • peter-321

  Oceniono 31 razy 1

  Precz z wsza kurduplem i jego Mafia.

 • peter-321

  Oceniono 45 razy 1

  Najbardzie beznadziejny od dziesiatek lat jest nie jego otoczenie bo to p.....osly, ale on sam. Plotkami o Rzeplinskim dowiodl swoja malostkowosc, intelektualna i moralna katolicka nedze. Bydle, zgorzknialy starzec, ktory dawno winnien byc w Tworkach.

 • depepoz

  Oceniono 39 razy 1

  Wszy pisdzielskie, marnie dzisiaj minusujecie. Uważajcie, na wasze miejsca można przyjąć inne wszy, pasożytów nigdy nie brakowało.

 • 39marpik

  Oceniono 37 razy 1

  Ostatnio mamy wysyp ZESPOŁÓW. Rząd nie musi rządzić wystarczy chwalić się sukcesami a za niepowodzenia odpowiadać będą ZESPOŁY.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX