Komentarze (52)
Macierewicz w Lublinie: Po raz pierwszy od 70 lat będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy bezpieczni
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leuciscus

  Oceniono 10 razy 0

  A ten kloc zawieszony na balustradzie, to co to jest?

 • peter-321

  Oceniono 32 razy 0

  Idiota ! Przez 70 lat nie bylismy bezpieczni. W tym czasie narodzil nam wariat Antek, paranoik Jaroslaw ,itd.

 • nogard-10

  Oceniono 22 razy 0

  Panie tzw.macierewicz,panska glupota przeciw temu kraikowi jest niesamowita,panski kraik,to,godzina i jest PO.JEST PAN NIKIM W CZESCI SPOLECZENSTWA,NIE WSPOMNE O ODPOWIEDNIKACH W NASZEJ EUROPIE,JEST PAN TYPOWYM KARIEROWICZEM,INTELIGENCJA,TYPOWA POLSKA I Z TEGO DOSKONALE SOBIE PAN ZDAJE SPRAWE,TAK NAPRAWDE,KIM PAN JEST NAPRAWDE.

 • vibhisana

  Oceniono 22 razy 0

  Takie gadanie o GWARANTOWANYM bezpieczeństwie z 2 brygadami NATO nic nie kosztuje(Rosja szachuje na Ukrainie całą Armię)! Zwłaszcza, gdy się planuje w sytuacji bliskiego frontu wschodniego przedostanie się skokami przez linię frontu do kwatery mocodawców ze Wschodu.

 • nebukadnezar

  Oceniono 38 razy 0

  To znaczy, że Szmacierewicz po sześciu latach zakończył ucieczkę ...ze Smoleńska.
  Niezła zadyszka.

 • flymen22

  Oceniono 23 razy -1

  Czy jest jeszcze ktoś ważny, którego by żond pisu nie obraził?

 • zibbbi lloollo

  Oceniono 8 razy -2

  maciarenko POWINIEN BYĆ ministrem ZDROWIA PSYCHICZNEGO , BYŁ BY MIĘDZY SWOIMI. ZAMIAST BRONI WOJSKO MA WĘGIEL KTÓRY POLICMAJSTER ZAKUPIŁ OD KOPALŃ W TYS. TON

 • eski57

  Oceniono 16 razy -2

  „Po raz pierwszy od 70 lat ...” , TO jest niepoważny człowiek , gdziekolwiek się znajdzie wymyśla jakieś zagrożenia , z drugiej strony prawi głupoty jaką to jesteśmy albo będziemy – w domyśle dzięki niemu – potęgom .
  Nie wystarcza mu blagowanie wobec katastrofy smoleńskiej , no to bajeruje wojskowych , ośmieszając się jednym i drugim …....

 • depepoz

  Oceniono 34 razy -2

  I jak zawsze wszy pisdzielskide obsiadły portal. Za durne by od siebie napisać coś sensownego, ale pokazali jak na klawiaturze minusować i w pocie czoła harują.
  Jarosławie PolskęZbaw - o podwyżkę wnoszę dla wyrobników, a za minusowanie w dni świąteczne i wolne od pracy należy się stawka podwójna.

 • adamofsky

  Oceniono 49 razy -3

  Jesteśmy aż tak bezpieczni, ze Caracale mozemy zastąpić motolotniami. Poza tym wyposażymy chłopców Macierewicza w bejzbole z wizerunkiem Matki Boskiej. Jej opieka wystarczy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 31 razy -5

  Po raz pierwszy od 70 lat będziemy mogli powiedzieć że jesteśmy bezpieczni jak Macierewicza wreszcie zdymisjonują, oskarżą, osądzą i wsadzą do więzienia o zaostrzonym rygorze za jawną dywersję, sianie dezinformacji i ostanią serię wałów w PGZ.

  Nikołaj Repin też non stop o polskim patriotyzmie i dobru Narodu pyerdolił, w tym samym czasie zdrajcami s sprzedawczykami obsadzając wszystkie stołki, które się da, tak samo jak Macierewicz robi to misiewiczami w PGZ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX