Komentarze (61)
Kutz o minister ds. równego traktowania: Jej praca godna pożałowania
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • podniesiony-vat

  Oceniono 11 razy 3

  Ostro panie Kutz, jak na kogoś kto w latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury, przystało.

 • cwdj

  Oceniono 4 razy 2

  Kutz, stary komuchu, to co robisz też jest godne pożałowania.

 • nord7

  Oceniono 4 razy 2

  Haha a co Kutz robi jako poseł ? To jest jeden wielki leniuch, który tylko umie biegać po telewizjach.

 • inz.mrownica

  Oceniono 2 razy 2

  tleonek:
  "A jak się trzymać Kodeksu Pracy, to dlaczego nikt nie mówi, że ta lesbijka go złamała, bo nie wolno udawać chęci zatrudnienia u pracodawcy, tak samo, jak udawać nie może pracodawca. Przecież ta pani na pewno nie chciała się tam zatrudnić, ona chciała zrobić tylko aferę. Żenada."

  Kwintesencja moherowego myślenia. Prawdziwa perełka.

 • 33_marta

  Oceniono 4 razy 2

  Nie interesują mnie poglądy religijne, polityczne ani ideologiczne pani minister, ona ma się trzymać ustanowionego prawa i koniec. Na podstawie logiki Radziszewskiej, wszyscy nie zgadzający się z nauką Kościoła mogą wywalać z roboty katolików i co wy na to ??? Kij ma zawsze dwa końce , zwłaszcza jak chce się nim uderzyć. Nawiasem mówiąc zboczenia , dotyczą głownie katolików , nie słyszałam, nie spotkałam wykolejonej lesbijki.

 • dominik-on-line

  Oceniono 4 razy 2

  Ma Kutz racje

 • adampalmer

  Oceniono 2 razy 2

  @wojtek2784-jak odnosnie kutza trudno sie nie zgodzic,tak nie wiem czemu mieszasz do tego libertynow
  libertynizm to skrajny odlam liberalizmu-jego przedstawiciele nie chca niczyjej kontroli nad soba i tym bardziej nikogo nie chca kontrolowac
  komuna=rowne zasady dla wszystkich
  liberalizm=moje czesne-moja szkola-moje zasady
  to co robi po,a tym bardziej ue, z liberalizmem nie ma NIC wspolnego,przestancie demonizowac pojecia ktore moga was z tego syfu wyzwolic,strzelacie sobie samoboja.

  po prostu nie odrobilismy lekcji ze stanow i zachodu-tam trafisz do sadu za odmowe zatrudnienia nieumiesnionego ochroniarza,lub za niechec oddania wlasnego dziecka lesbijskiej rodzinie zastepczej.wszystko oczywiscie w imie rownouprawnienia.

  krzyczacy by ograniczyc wolnosc katolikom(rodzicom placacym czesne)zorientuja sie we wlasnej glupocie dopiero wtedy gdy im samym zostanie, w imie calosci narodu, odebrane prawo do stanowienia o swojej malej spolecznosci(sam jestem agnostykiem i na PIS nigdy nie glosowalem)

 • osmiol

  Oceniono 6 razy 2

  Akurat nie rozumiem tej histerii przeciwko Pani Radziszewskiej. Tolerancja jest ok , ale zdrowy rozsadek przydaje sie zawsze. Szkola katolicka ma prawo kierowac sie swoimi zasadami i tak samo jak ma prawo nauczac o grzechu codzolostwa, aborcji czy antykoncepcji, rowniez moze decydowac kogo zatrudni do pracy - wiec nie chodzi tylko o orientacje seksualna, ale chocby tez o to czy ktos jest rozwodnikiem, ma dzieci z kims niebedacym malzonkiem itp sprawy kolidujace z katolickim systemem wartosci.
  Jesli komus nie podoba sie taka szkola - dzieci moze do niej nie posylac.
  Zupelnie inaczej przedstawia sie sprawa szkoly swieckiej - panstwowej: ta - finansowana przez panstwo - nie ma prawa ograniczac dostepu ani do okreslonych tresci jezeli sa zgodne z prawem panstwowym ani pracy w niej ludzi o pogladach i zachowaniach pod warunkiem ich zgodnosci z prawem.
  Nazywanie Pani Minister homofobka jest wyrazem ciasnoty umyslowej i rozhisteryzowania komentatorow. Jej wypowiedz ma wlasnie cechy szacunku dla wolnosci - w tym przypadku do wolnosci tworzenia szkoly wg wlasnego swiatopogladu za wlasne pieniadze.

 • sage-sse7

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest żałosna - jednym słowem wyrzucane pieniądze podatników. Niech PO da sobie spokój z tworzeniem pozorów troski o równe traktowanie, przecież wiadomo, że prawa kobiet (nie mówiąc już o prawach homoseksualistów) obchodzą ten rząd tyle co zeszłoroczny śnieg a słowo "równouprawnienie" jest dla "mądrych" głów z PO czystą absrakcją. Radzieszewska to kpina z ludzi. No ale cóż... Tusek z takich czy innych powodów od dłuższego czasu jest głuchy na krytekę swojej ministry i naiwni są ci, którzy myślą, że coś się zmieni. Taki to "liberalny" rząd sobie Polaczki wybrały, he, he.

 • anulka1950

  Oceniono 3 razy 1

  Apel do młodych - włączcie się do pracy w samorządach i parlamencie i wywalcie na t.zw. zbity pysk, kombatantów , czy uczestników wojny polsko-polskiej i wymieńcie w końcu starych tetryków .Czyżby w tym kraju brakowało młodych , zdolnych ludzi? Zamiast pisać na różnego rodzaju forach, popędzcie ich na emerytury, albo na Madagaskar. Byle dalej od kraju, od rządzenia. Weźcie sprawy w swoje ręce, póki jeszcze czas!:)

 • isa.stern

  Oceniono 5 razy 1

  zgadzam się z opinią Kutza, że Radziszewska na tym stanowisku to wielkie nieporozumienie, natomiast meritum tej sprawy, czyli odpowiedz Radziszewskiej na pytanie o zatrudnienie lesbijki w szkole katolickiej, wystarczy sobie przypomnieć, co Kk mówi na temat homoseksualistów, zatem dziwne byłoby, gdyby szkoła katolicka zatrudniła zdeklarowaną lesbijkę, bo gdyby ta pani ukrywała swoje preferencje, nie byłoby problemu, bo jak wiadomo kościół słynie z hipokryzji...:/

 • inz.mrownica

  Oceniono 3 razy 1

  dzakarta, rzeczywiście, w porównaniu z rządem fachowców Kaczyńskiego z wicepremierami Lepperem i Giertychem oraz Zbyszkiem Ziobro od doktorów w roli MS, obecny wypada blado.

 • okoni

  Oceniono 3 razy 1

  u nas czarnypedałżyd może występować tylko w MTV , za to przyklask dla tego co rzadko trzeżwy żonie lutnie lub córkę za cycka złapie , byleby do kościoła chodził.

 • dimo501

  Oceniono 3 razy 1

  ma Kutz odwage ,taki np:"zanudzi" predzej padl by na kolana w obaWIE ze nie dostanie grosza na swoj nowy 'gniot patriotyczny"

 • guru133

  Oceniono 3 razy 1

  Czy to nie jest kiepski kabaret, kiedy prawdziwy-moher, vell esbek Wajdzik, były gorliwy obrońca komuchów dzisiaj porządnym ludziom od komuchów wymyśla?

 • robert9998

  Oceniono 9 razy 1

  Pani Radziszewska przeprowadza Platformerską Akcję "Hiacynt",pod patronatem Episkopatu Polski z poparciem min. Gowina, Rasia i Tomczykiewicza z PO. Czasy PRL w latach 1985–1987 masowa akcja Milicji Obywatelskiej przeprowadzona , polegająca na zbieraniu materiałów o polskich gejach i ich środowisku, w wyniku której zarejestrowano ok. 11 000 akt osobowych i używano to różnych szantaży . Pani Radziszewska poszła dalej ,chce eliminować lesbijki z życia publicznego.

 • jazzman1979

  Oceniono 13 razy 1

  jeżeli szkoła jest prywatna to nie tylko powinna móc zatrudniać kogo chce , powinna jeszcze móc uczyć kogo chce ... Jeżeli Wyższa Szkoła Gender (wyobraźmy sobie coś takiego bez udziału podatnika) stwierdzi, ze nie życzy sobie wykładowcy katolika, powinna móc go nie zatrudniać

 • 1.wow-in

  0

  Radziszewska - leniwy, zacofany, kłotliwy pasożyt polityczny!

 • agaador

  0

  t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8SzDxlazirIjns0K1B-qOc656lgIkLuipVnH1TbrXaveFTlY&t=1&usg=__d1KxGybP18v9P7RmiCxo3_Fvmws=

 • wnukstalina

  0

  @anulka1950
  > Apel do młodych - włączcie się do pracy w samorządach i parlamencie i wywalcie na t.zw.
  > zbity pysk, kombatantów
  Z tych młodych, co znam to albo gó... ich obchodzą samorządy i parlament albo gorzej. Zainteresowani są ściąganiem alimentów od tych starych, a więc lepiej żeby ci starzy zarabiali gdziekolwiek - może być i w samorządzie - i trzeba od nich tę forsę wyrwać. Patrz. dzieci Dorna, Gosiewskiego i innych, znam też takie "dobre" dzieci ludzi zatrudnionych w administracji państwowej.
  Młodzi, którzy są coś warci, siedzą za granicą i nie ciągnie ich tu przyjeżdżać. Czytają w internecie co się tu dzieje i utwierdzają się w przekonaniu, że nie ma tu czego szukać.

 • inz.mrownica

  0

  wildenergy,
  Muzułmanin...
  Ja Ci to wyjaśnię: tak jest, żebyś mógł bronić kżyżu, bo Ciebie i Joasię do tego powołał Chrystus.

 • marc4n

  0

  Kutz walczy z Palikotem o to, kto będzie miał większe poprarcie wśród społecznego marginesu. Ostro rywalizują...

 • wojtek2784

  Oceniono 2 razy 0

  Kutz jest również godny pożałowania , a jednak dawał sobie rady w PRL-u i daje sobie radę w III RP . To jest mistrz przystosowania , przebieraniec . Jego opinie powielane są przez media , ponieważ właścicielami mediów jest grupa libertynów , których celem jest skolonizowanie Polski .

 • ulanzalasem

  Oceniono 2 razy 0

  PO - Katole ;) Nie mohery, ale katole, na pewno nie zwykli wierzący ludzie.

 • framberg

  Oceniono 6 razy 0

  Jestem za równouprawnieniem ale również za możliwością określenia dodatkowych kryteriów w szkołach prywatnych. Nie są bowiem publiczne a więc nie muszą być dla wszystkich.
  A Kutz, z jego działalnością na rzecz odłączenia Śląska (na razie autonomia), z niszczeniem Bareji (bareizm jako synonim tandety to zdaje się pomysł Kutza), ze współpracą z PZPR to raczej na arbitra i komentatora się nie nadaje.

 • wildenergy

  Oceniono 1 raz -1

  Kto mi wyjaśni dlaczego katolicka szkoła ma zatrudnić lesbijką a muzułmanin nie może zdjąć turbana z głowy na lotnisku??

 • fan-po

  Oceniono 3 razy -1

  Osioł Kutz otworzył pysk i wyje. A w ogóle co to za nazwisko - chyba niemieckie.
  Szkodzi wcale o tym nie wiedząc jak to osioł Platformie - swojej partii - osioł.

 • greetgreet

  Oceniono 3 razy -1

  tępy babsztyl. Niech ja na katechetkę wyslą a nie hańbią taki Urząd. Urząd który nie powinni obkładać sługusami kościelnymi.

 • tomitoms

  Oceniono 5 razy -1

  Panie Kutz-pier....dolisz pan maksymalnie- moze juz pora pomyslec o emeryturze, bo coś z głoaka szwankuje

 • adampalmer

  Oceniono 9 razy -1

  brawo,zakazmy wszystkim jakiejkolwiek innosci!

  z wyrownywania wszystkiego ciesza sie tylko szaraki, miernoty i lenie,aha..i komuchy

  mi UE, odcentralnym prikazem rozpier***ilo ulubiony sport - czekaj az przyjda po twoje hobby-wszyscy mamy byc tacy sami!

 • adampalmer

  Oceniono 4 razy -2

  @tleonek
  to nie sa antyklerykalisci-to ludzie z ograniczona wyobraznia,ta sprawa z religia ma wbrew pozorom i ciskajacej sie armii gwnoklonow niewiele wspolnego.
  sa to ludzie ktorych wychowala badz nic nie nauczyla komuna-wytwory szarego systemu niepewnie czujacy sie wsrod roznorodnego ideowo czy filozoficznie spoleczenstwa.
  tacy czuja sie najlepiej gdy wszyscy sa tacy sami-nikt nikogo nie moze skrytykowac lub odmowic czegokolwiek
  ci ludzie to mentalne psy ogrodnika-ja nie mam zadnych szczegolnych zasad czy zainteresowan-wiec ty jesli masz-to miec nie mozesz bo ja czuje sie niedowartosciowany

  prosze was mali ograniczajacy wolnosc (wyslijcie reportera do szkoly dzieci sikorskiego)-przynajmniej w swych totalitarnych zapedach nie powolujcie sie na liberalizm-ten stoi po stronie rodzicow dzieci tej szkoly

 • tleonek

  Oceniono 4 razy -2

  niedobrze się robi, jak się czyta komentarze antyklerykałów.
  Panie Kutz, a jak stanowisko zajmowała radykalna, lewicowa działaczka w osobie Pani Środy, to jest ok?? To ma być ta tolerancja? My, katolicy mamy szanować Wasze poglądy, ale Wy naszych już nie? W sferze publicznej Wasze poglądy są prawidłowe, ale nasze już nie??
  Szkoły katolickie są albo prywatne albo społeczne. Zgodnie z uwagą oświatową nie może być inaczej. Nikt nie ma prawa narzucać, kogo takie szkoły zatrudniają. Nie dość, że wyrzucacie nasz z miejsc publicznych, to jeszcze chcecie nam mówić, jak mamy uczyć w naszych, nie Waszych szkołach?? Ale Pan Kutz, jako wojujący ateista mnie nie dziwi. Czasem przebija Palikota.
  A jak się trzymać Kodeksu Pracy, to dlaczego nikt nie mówi, że ta lesbijka go złamała, bo nie wolno udawać chęci zatrudnienia u pracodawcy, tak samo, jak udawać nie może pracodawca. Przecież ta pani na pewno nie chciała się tam zatrudnić, ona chciała zrobić tylko aferę. Żenada.

 • swids

  Oceniono 6 razy -2

  Kutz ma ostatnio dużo do powiedzenia. Szczerze mówiąc denerwuje mnie jego cwaniactwo. Niech zajmie się swoją robotą.

 • bolo_agent

  Oceniono 10 razy -2

  POstkomuch, pupilek PZPR dziś daje mądre rady POlszewji.

 • nighthawk00

  Oceniono 4 razy -2

  bzdury.... moze jeszcze wymusimy wyswiecanie kobiet na ksiezy... bo rownouprawnienie....
  to jest ta tolerancja czy nie ma..... jezeli cos jawnie nie zgadza sie z przyjetymi wartosciami i zasadmi to prawo powinno mi gwarantowac przestrzeganie tego....i nikomu nic do tego...

 • dzakarta

  Oceniono 5 razy -3

  Kadry PO i Ryżego Donalda to "wybitne specjalistki": Hall, Radziszewska, Pitera !
  Rząd "fachowców spod Monte Chap-Chap !"

 • zydtulacz

  Oceniono 9 razy -3

  Artysta,psia jego mac.Z komunistycznego pupila,na demokrate i obronce zboczencow.Szkoda ze wielu takich kolesiow zyje sobie dostatnio i robi za autorytet.Kory,Kuce,Wajdy i inne Kwasniewskie.Judasz to niedoscigniony wzor moralnosci.

 • lux-ex-silesia

  Oceniono 11 razy -3

  Nie można wymuszać na dyrektorze katolickiej szkoły, żeby zatrudnił lesbijkę lub geja.
  Byłoby to pogwałceniem wolności religijnej. Nie wiem, dlaczego p. Kutz tego nie rozumie.

  Skandalem jest fakt, że Rząd Platformy Obywatelskiej i PSL należących do
  Europejskiej Partii Ludowej - czyli Chrześcijańskich Demokratów - promuje na
  swoich stronach internetowych linki do stron o treściach podważających naszą
  Konstytucję, nasz świat wartości, wszystko to, co szanujemy i kochamy:
  www.bezuprzedzen.org/doc/fakty_przeciwko_mitom.pdf

  Na tej samej stronie promowana jest adopcja dzieci przez homoseksualistów:
  www.bezuprzedzen.org/doc/edukacja_bez_wykluczenia.pdf
  Cytat: "rodzina adopcyjna może być jednocześnie rodziną monoparentalną".

  Strona www.bezuprzedzen.org jest oficjalnie promowana na stronie Ministerstwa
  Rozwoju Regionalnego,
  www.efs.gov.pl/Wiadomosci/Documents/Poradnikaktualizacja2010.pdf
  Oficjalna strona Ministerstwa Pracy również promuje "queer", czyli gejów i lesbijki.
  www.monitoring.rownystatus.gov.pl

  Strona ta promuje ideologię gender, gdzie obok kobiety i mężczyzny pojawiają się
  "inne" płcie.

  Ba, ten genderowy bełkot można nawet studiować w Instytucie Badań Literackich
  Polskiej Akademii Nauk!
  www.ibl.waw.pl/index.php?strona=437
  Polecam też tę stronę - ku przestrodze: www.genderstudies.pl

  Pani Radziszewska walczy z wiatrakami. Instytucje EFS już od dawna promują ideologię gender. Czynią to za nasze pieniądze.

 • alijar

  Oceniono 8 razy -4

  Kutz pupilek Polski komunistycznej niech zajmie sie tym za co jemu placa podatnicy!!!!!

 • pe-so

  Oceniono 8 razy -6

  Kutz - ty ślązaku!

 • bolo_agent

  Oceniono 14 razy -6

  Palikot, Niesioł czy Kuc, który to największe chamidło polskiej polityki?

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 21 razy -15

  Kutz to Erca Steinbach w Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX