Komentarze (39)
Projekt całkowitego zakazu aborcji już w Sejmie. "10 autobusów z dziećmi legalnie zabitych?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czarna.beata

  Oceniono 1 raz 1

  nie każdy jest katolikiem/fanatykiem ale za to każda kobieta ma prawo decydowac o soim tyłku i komurce zygocie (w domysle nie dziecku).Ciekae czy te kretynki zajma sie tymi wszystkimi niechcianymi dziecmi w domach dziecka ,czy wszyskie dziecikai w patologicznych rodzinach sa bezpieczne i chronione przez tych głupków z fundacji?NIE..tak myslałam!!!

 • andy18m

  Oceniono 3 razy 1

  A w Szczecinie trwa bitwa z kondomami!!

 • icchaq

  0

  W Sparcie nie było aborcji - za to niepełnosprawne noworodki zabijano. Może to byłby wzór dla naszych oszołomów. W końcu Sparta, to kwintesencja Europy walczącej z dziczą Azji!

 • makaronnitki

  0

  @ andre951
  Merytoryczna zawartość twojej wypowiedzi jest powalająca. Podobnie jak będący jej źródłem intelekt.

 • andre951

  0

  @ makaronnitki ; szarych komórek u ciebie nie stwierdziłem. Jest coś w rodzaju taśmy video, płytki CD-ROM. Więc przestań pierd...ić. Gdy widzę twoje wpisy - odruch wymiotny od razu.

 • makaronnitki

  Oceniono 2 razy 0

  @strzelec-wyborowy
  Trafiłeś kula w płot.
  Jedynym lekarstwem dla ciebie jest PRAWO SZARIATU

  Wówczas wstydzić będzie się za nim wystawi się na pośmiewisko.

 • nicalbonic

  0

  Dlaczego mam nie mieć prawa zabijać tych którzy mi przeszkadzają?

 • duch1313

  Oceniono 6 razy 0

  Uważam ,że ustawa w obecnej formie jest naprawdę dobra . Nie uznaję aborcji jeśli jest to tylko "pomysł" lub zachcianka ( powód nieważny) przyszłej matki(ojca). Natomiast jeśli ciąża ma zagrażać życiu matki lub jest wynikiem gwałtu to pozostawiam wybór kobiecie . Dlaczego tylko w tych wypakach a dlatego ,że we wszystkich innych jako facet mam również prawo do decyzii o dziecku , które jest tak moje jak i kobiety równo po połowie.

 • makaronnitki

  Oceniono 1 raz -1

  chris-s48 napisał
  { '@makaronnitki - czy ty kolego nie jesteś nawiedzonym pseudo-filozofem ? A może dewotem - bo coś mnie się wydaje ,że twoje przemyślenia które z takim zapałem wylewasz na papier nie pasują do realnego świata. Obudź się bo zabrniesz za daleko i zostaniesz krystalicznym szkłem, ale wrzuconym do kibla przez diabelsko zwyrodniałe elementy." }

  Jestem człowiekiem, który ma na tyle szarych komórek, by zauważyć, że jest wraz z prawie całością swoich współobywateli obiektem ludobójczego mordu ze strony mikroskopijnej garstki światowych oligarchów, którzy jednak dysponując całością światowo kapitału i mediów wzięli na swoje utrzymanie i usługi większość rządów państw i za ich pośrednictwem dokonują owego ludobójczego mordu przez pozbawiają podległych im narodów psychicznych, moralnych, obyczajowych, materialnych i biologicznych podstaw egzystencji.
  A oto drobny przykład tych mechnaizmów.

  www.youtube.com/watch?v=5UTR9TitxAA&feature=related
  ---------------
  Oczywiście, że nie pasuję do obecnego świata, do obecnej pedocywilizacji i ludobójczego pedoterroru jaki jest jej istotą.

  piszesz { "Obudź się bo zabrniesz za daleko i zostaniesz krystalicznym szkłem, ale wrzuconym do kibla przez diabelsko zwyrodniałe elementy." }

  Nie muszę się budzić by wiedzieć, że stoję na krawędzi tego kibla jednak w przeciwieństwie do wielu nigdy nie uznam go za swoje naturalne środowisko, bo w innym wypadku stałbym się pełnoprawną częścią jego zawartości. Niestety większość wybrało to jako sposób na życie, ale to nie jest sposób na życie, ale sposób na przekształcenie się w glizdę w du..e jednego czy drugiego zapyziałego oligarchy. Twój wybór.

  0000000000000000000000000000000000000000000

  romp66 napisała
  { "POLSKA TO KRAJ KOŁTUNÓW, KOBIETY POWINNY MIEĆ WOLNE PRAWO DO ABORCJI NA ŻĄDANIE ! ..... WOLNA WOLA KOBIETY BRZUCH KOBIETY SPRAWA, ORAZ WSPÓLNIE PODEJMUJE DECYZJĘ Z PARTNEREM CZY MĘŻEM O ABORCJI!!!! " }

  Dopóki kobieta będzie istotą sensu życia mężczyzny dopóty nie będzie miała prawa dowolnie sobą dysponować!!!!!.
  Dopóki pedocywilizacja będzie wymuszać sytuację w której każda silna więź z kobietą a także dziecko będą stanowiły stanowiły dla mężczyzny groźbę poważnego urazu psychiki i paraliżu jego podstawowych funkcji życiowych dopóty nie będzie mógł podjąć wolnej decyzji.
  Każda wolna decyzja mężczyzny żyjącego w symbiotycznym związku z kobietą oznacza totalny przeciw wobec aborcji i antykoncepcji bo jest to istota symbiozy płci i ich godnego współistnienia.


  KOŚCIÓŁ I CI PSEUDO KATOLICY NIE POWINNI SIĘ MARTWIĆ O SWE WIERNE. JEŻELI KOBITA JEST WIERZĄCA NAPRAWDĘ TO ŻADNA SIŁA JEJ NIE ZMUSI DO USUNIĘCIA CIĄŻY. -

  Problem w tym, że aby kobieta wiedziała czego chce, to musi jej to powiedzieć mężczyzna. Aby jednak mógł to zrobić to musi dysponować odpowiednia siłą przekonywania a więc jego rola w związku nie może być podważana, czy kwestionowana przez zastępowanie jej instytucjami państwa, tak jak dzieje się to w ramach ludobójczego pedoterroru.
  W tych warunkach ani kobieta ani mężczyzna nie są w stanie odnaleźć najistotnieszych wartości życia.

 • makaronnitki

  Oceniono 1 raz -1

  Wilcy napisał
  { "@ makaronnitki - ale przeszczepy, implanty i inne skomplikowane ingerujące w "dzieło Boga" zabiegi dopuszczacie aby ratować siebie i swych najbliższych. Tu macie prawo decydować. Zwykły pragmatyzm, antagonizm czy hipokryzja? }

  Osobiście jest przeciwny transplantacji narządów chociażby dlatego, że przeszczep z biologicznego punktu widzenia oznacza stworzenie nowej istoty, bo cechą indywidualną osoby jest jej kod genetyczny. Włączenie w skład organizmu żyjącej struktury o innym kodzie zaburza jego indywidualny charakter. staje się wiec nową indywidualnością. rodzajem Frankensteina.
  Można powiedzieć, że w ten sposób nie ratuje się życia osoby, nie leczy się jej tylko stwarza się nową.
  -----------------------
  Jeżeli jednak implanty będziemy rozumieli jako sposób leczenia to zjawisko to ma swoje źródło w mechanizmach trwania gatunku, czy to w postaci samo leczenia czy innej pomocy rannym lub chorym członkom stada.
  Natura jednak nie stworzyła mechanizmu, który pozwalał by mordować własne dzieci przed ich narodzeniem, czy to narodzenie świadomie blokować.
  Natura wplotła konieczność pełnego zmierzenia się ze skutkami współżycia w postaci narodzin dziecka jako podstawowego mechanizmu, który wyklucza pasożytnicze wykorzystanie popędu seksualnego samców a jednocześnie gwarantuje symbiotyczne zacieśnianie wzajemnych więzi rodzinnych.

  Możliwość korzystania przez kobiety z całości potencjału życiowego mężczyzny za pośrednictwem jego popędu seksualnego bez konsekwencji jakie wiążą się macierzyństwem przekształciło kobietę w standardowego, wyrafinowanego pasożyta, co jest równoznaczne z systematyczna zniszczeniem psychicznych, moralnych, materialnych i biologicznych podstaw trwania gatunku i oznacza jego zagładę.

 • makaronnitki

  Oceniono 2 razy -2

  Istotne jest, że obecnie nawet narodziny dziecka nie daje szansy mężczyźnie na nawiązanie symbiotycznych relacji z kobietą, gdyż całkowite skażenie sądownictwa rodzinnego feminizmem przekształciło je w kolejny sposób na pasożytniczą eksploatacje mężczyzn.
  Narodziny dziecka zmienia więc tylko sposób pasożytnictwa.
  Tak więc obecnie zarówno dziecko jak i każde głębsze uczucie dla kobiety i mężczyzny oznacza poważne zagrożenie oboje więc wszytko to maksymalnie eliminują.
  Tak jak jest to w twoim wypadku - podejrzewam.

 • makaronnitki

  Oceniono 2 razy -2

  Kobieta która współżyje z mężczyzna bez żadnych zobowiązań z jej strony pozbawia go fundamentów psychicznego bytu jakim jest stabilizacja jej oddziaływań.
  Bo tylko w warunkach stabilizacji tych oddziaływań istnieje możliwość

  1 godnej wymiany
  2 maksymalizacji oddziaływań, doznań
  3 odnalezienie sensu życia i jego najwyższych wartości.
  ------------
  Nawet jeżeli początkowo tego rodzaju korzystanie odbywa się bez większych strat po stronie mężczyzny to przychodzi moment, kiedy trzeba płacić coraz więcej, jak nie materialnym potencjałem to jego potencjałem psychicznym ( w postaci psychicznej samokastracji)
  A wtedy, jest to już najbardziej ordynarne pasożytnictwo.
  A więc na początku jest to tylko pasożytnicza podpucha, za którą płacić trzeba później, całym swoim życiem i zdrowiem.

 • makaronnitki

  Oceniono 2 razy -2

  @wilcy
  Wisz co, może bym Ci uwierzył, gdybyś dał choć jeden przykład, braku konsekwencji, braku logiki, czy odejścia od meritum problemu.
  A tu nić. Zostanę więc przy swoim.

  Chociaż powtórzę to innymi słowami.
  Kobieta wobec zdrowego emocjonalnie mężczyzny dysponuje totalną władzą psychiczną, dlatego jeżeli owa totalna władza seksualności kobiety nie jest niczym równoważona to kobieta wykorzystuje ją do pasożytniczej eksploatacji życiowego potencjału mężczyzny, pozbawiając go najistotniejszych wartości życia.

  Pewną szansę zrównoważenia tej władzy daje narodzenie dziecka gdyż w warunkach naturalnych uzależnia to kobietę od zaangażowania mężczyzny. Kobieta jest wówczas zmuszona godnie odwzajemniać to do czego mężczyzna był zmuszony pod wpływem seksualności kobiety.
  W tych warunkach wzajemna relacja przestaje mieć charakter pasożytniczy i przekształca się w symbiozę.

  Głównym zadaniem antykoncepcji i aborcji jest więc zapewnienie kobiecie możliwości pasożytowania na potencjale życiowym mężczyzny za pośrednictwem jego popędu seksualnego.
  Podobnemu celowi służą działania pedoterroru polegające na zastępowaniu roli mężczyzny instytucjami państwa.

 • makaronnitki

  Oceniono 3 razy -3

  @czarna.beata

  Struktury pedoterroru zakorzeniły w społeczeństwach przeświadczenie, że najbardziej haniebne, plugawe, pasożytnicze a nawet zbrodnicze dążenia kobiet są ich nadrzędnym prawem.
  W tym tkwi istota ludobójczego mordu na narodach świata, istota światowego pedoterroru.

  Żadne naturalne zjawiskowo nie jest źródłem planowanej aborcji.
  Naturalnym prawem nienarodzonego dziecka jest więc, by zostało na świat powołane.
  W równie naturalny sposób prawo to zostało wplecione w mechanizm funkcjonowania gatunku. Jego podważenie może być źródłem unicestwienia gatunku i tak się właśnie stało.

  Haniebne manipulacje na narządach płciowych kobiety są wymysłem technicznych manipulacji

  Aborcja jest wymysłem technicznych manipulacji na narządach płciowych kobiety a więc nie ma nic wspólnego z prawem naturalnym, z naturalnymi mechanizmami rozwoju gatunku a więc jest z nimi całkowicie sprzeczna, czego dowodem jest systematyczny uwiąd tego gatunku.

  Aby dziecko było zawsze chciane i miało właściwe warunki rozwoju wystarczy zniszczyć zjawisko feminizmu i pasożytnicze tendencyjnie kobiet do wyzwalania się od elementarnych norm przyzwoitości, godnego i symbiotycznego współistnienia z mężczyzną.

  To Hitler jest autorem pomysłu, że aby uchronić człowieka od trudów i niewygód należy go po prostu zabić.
  Pani czarna.beata zdaje się ten pogląd podziela.

  Jest to standardowy efekt ludobójczej pedopropagandy, i zorganizowanego mordu na narodach świata, który jest cechą większości współczesnych elit rządzących.

 • makaronnitki

  Oceniono 3 razy -3

  @andy18m
  Charakterystyczną cechą czuba jest, brak elementarnych umiejętności logicznego myślenia, który zastępuje agresją.
  To jest faktycznie cecha całej współczesnej pedocywilizacji.

 • makaronnitki

  Oceniono 3 razy -3

  Jedynym sposobem na eliminację narodzin dzieci nieuleczalnie chorych jest:

  1- Wprowadzenie bezwzględnego, całkowitego zakazu przekształcania łona matki w toksyczną hormonalną bombę przez stosowanie środków antykoncepcyjnych, pod karą wielu lat ciężkich robót w kamieniołomach.

  2- Całkowity zakaz spożywania alkoholu, palenia papierosów spożywania innych toksycznych używek przez matki, gwarantowany wieloletnimi karami ciężkich robót w kamieniołomach.

  3- Wprowadzenie wieloletnich kary ciężkich robót w kamieniołomach za wspieranie czy propagowanie jakichkolwiek formy feminizmu, rozwiązłości, obscenizmu czy innego ku...twa.
  ------------------------
  Powyższe środki zagwarantują również niemal całkowitą eliminacje przypadków gwałtów.
  Karanie śmiercią dziecka za rozwiązłe, plugawe i prowokacyjne plugastwo matki jest zbrodnią.
  -----------------------
  Tak samo zbrodnia jest zabijanie dziecka ze względu na zagrożenie dla życia matki, bo takie zagrożenie zawsze istnieje.
  Jeżeli Bóg lub los wprowadził alternatywę między życiem matki i jej dziecka to również Bóg lub los powinien tę alternatywę do końca rozstrzygnąć zwłaszcza, że współczesna medycyna jest w stanie ją radykalnie zminimalizować.

  W obliczu istnienia wyżej wspomnianych możliwości każdy zamach przeciwko życiu nienarodzonego dziecka jest najohydniejszym rodzajem zbrodni.

  Międzynarodowe oligarchie ludobójczego pedoterroru sprowadziły dziecko do rangi śmiecia, które w imię wyzwolenia kobiety od elementarnych norm przyzwoitości, godnego i symbiotycznego współistnienia z mężczyzną należy wszelkimi metodami usunąć.

  Jest to niemająca precedensu w dziejach ludzkości najbardziej krwawa i zbrodnicza mafia, która swym zasięgiem ogarnęła już cała cywilizację euroatlantycką spychając ją w obszar biologicznej zagłady.

  Jedynym ratunkiem jet więc dla niej przyjęcie tych form kulturowych, które zdołały się oprzeć opisanej destrukcji.
  a więc wprowadzenie Islamu i najbardziej rygorystycznych form prawa Szariatu .

 • makaronnitki

  Oceniono 4 razy -4

  @marwara
  Bo kobieta i mężczyzna to jedno ciało.
  Dlatego oddanie prawa do manipulacji na macicy kobietom najmocniej odeża w mężczyznę.

 • makaronnitki

  Oceniono 4 razy -4

  @ mal 111
  Jest oczywiste, że w sytuacji gdy śmierć jest losem obojga należy ratować co się da.
  Nigdy jednak nie wiadomo ten los jest przewidziany.
  Człowiek nie ma prawa o tym decydować!!

 • makaronnitki

  Oceniono 5 razy -5

  @chri-s48
  Tylko Bóg wie kto jego imię szarga najbardziej.
  Od życia i losu moich współobywateli, zależy także i moje życie i mój los, dlatego nie będę patrzył obojętnie jak w swoim ogłupiałym zaślepieniu wciągają mnie do kibla

 • makaronnitki

  Oceniono 6 razy -6

  @Rbik53
  Specjalnością Boga jest posługiwanie się diabłem do czyszczenie świata ze zwyrodniałych elementów. Podobnie jak ty używasz detergentu do mycia naczyń.

  Ostaną się tylko ci którzy są krystalicznym szkłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX