"Którą mafię pan poparł?" Kempa i inni posłowie PiS przed Komisją Etyki

Beata Kempa stanie dzisiaj przed sejmową Komisją Etyki Poselskiej. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości ma się tłumaczyć ze swoich słów wypowiedzianych w trakcie sejmowej awantury o ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

- Panie ministrze nie odpowiedział pan na fundamentalne pytanie wszystkim Polakom: którą mafię pan dzisiaj poparł - grzmiała Beata Kempa z sejmowej mównicy. - Którą mafię pan poparł? Narkotykową czy dopalaczową - pytała posłanka ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego podczas debaty przed głosowaniem dot. złagodzenia przepisów o posiadaniu narkotyków.

Komisja zajmie się także sprawą posła PiS Ryszarda Terleckiego. W trakcie sejmowej projekcji filmu "Czarny czwartek" poseł powiedział, że posłowie PiS nie wezmą udziału w dyskusji, którą prowadzi poseł PO, skoro prezydent z tego ugrupowania Bronisław Komorowski "przyjmuje generała Wojciecha Jaruzelskiego, którego rola w tych wydarzeniach jest jasna". Po tych słowach Terleckiego politycy PiS opuścili salę. We wniosku do komisji etyki PO pisze m.in., że Terlecki obraził prezydenta Bronisława Komorowskiego "zarzucając mu zdradę narodową".

Komisja pochyli się również nad słowami Adama Hofmana o Stefanie Niesiołowskim. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości na antenie TVN24 komentując wykluczenie z PO posła Węgrzyna powiedział: "Niesiołowski w kolejce, trzeba go odstrzelić".

Początek posiedzenia Komisji Etyki Poselskiej o godzinie 12.30.

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (89)
"Którą mafię pan poparł?" Kempa i inni posłowie PiS przed Komisją Etyki
Zaloguj się
 • miguell

  Oceniono 25 razy 23

  Postacie takie jak posłanka Kempa sa tylko odbiciem elektoratu, który nie ma poszanowania dla niezawisłych instytucji wolnej Polski.

  Oni nie zdają sobie nawet sprawy z tego jak cenne jest dbanie o szacunek dla państwa prawa, na umocnienie demokracji, którą posiadamy dopiero od 20 lat.

  Obrzucając wszystkich wokół nienawistnymi obelgami nie zbudują szacunku dla własnych postaci i będą opluwać się w bagienku.

 • rosomak_1

  Oceniono 22 razy 20

  Tylko jaki sens jest analizowanie i pochylanie się nad treścią słów czubków?Mi wychodzi, ze to jest poniżej godności normalnego, zdrowego człowieka! Jeśli posłowie maja odpowiadać za swoje słowa to albo niech zajmie się tym prokurator, albo lekarz od głowy. W pierwszym przypadku potrzebny jest kodeks karny a nie pomachanie paluszkiem, w drugim przypadku potrzebna jest dobra diagnoza albo zamknięcie w szpitalu dla normalnych inaczej. Nawet byłbym za tym, aby w szpitalach psychiatrycznych uruchomiono oddziały specjalnie dla pisowskich VIP-ów z naszych podatków! Przeciez musimy mieć odruchy czysto ludzkie nad idiotami!

 • dragon52

  Oceniono 19 razy 19

  remekdabrowski.blox.pl/resource/kepa.jpg
  remekdabrowski.blox.pl/resource/pis_da.jpg
  remekdabrowski.blox.pl/resource/bukampa.jpg
  pu.i.wp.pl/k,MzM0OTEyODMsNDc4MDUxMjA=,f,634005454556498180__2_.jpg
  Dzisiaj TYLKO KILKA PYTAŃ.

  1.Kto awansował na stopień i funkcję gen.Błasika?
  2.Kto obronił go przed dymisją po katastrofie "CASY"?
  3.Kto raportował L.K. gotowość do lotu zamiast dowódcy pilota?
  4.Kto wykazywał wyjątkową zależność i poddańczą podległość wobec L.K.?
  5.Czy pani Klempa strzeliła sobie w łeb?

  Wykonała na sobie wyrok!!--i dobrze,nareszcie!!----spiepszaj kobito do warzywniaka,magla,do kumoszek,garów i daj odpocząć od swojego paskudnego towarzystwa!!!!

 • neumarkt

  Oceniono 20 razy 18

  O czym tu pisać? Pani Kempa, Słońce Sycowa, specjalistka od segregatorów, spinaczy i innych biurowych gadżetów, znana ze swoich straganiarskich nawyków i zachowań, reklamy nie potrzebuje! Kempa, jaka jest, KAŻDY WIDZI!!!

 • fly7181

  Oceniono 26 razy 18

  Kempa i etyka ? ha,ha,ha,ha ! ....Kempa, to tępy kołtun, bez żadnych zasad moralnych i etycznych...Tfu !

 • boshary

  Oceniono 18 razy 16

  ale czy ona coś zrozumie jest to wątpliwe

 • sid_6.8

  Oceniono 19 razy 15

  Jestem za tym by posła Hoffmana odstrzelić. Dwa razy. Dla pewności.

 • dolby2

  Oceniono 17 razy 15

  Klempa czy Sobecka: która piękniejsza?

 • 1szansa

  Oceniono 14 razy 14

  Komisja??? Prokuratura powinna tym się zająć i to z urzędu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX