Komentarze (43)
"Kowal to parawanowy prezes. W PJN rządzi Jakubiak"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jojo148

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Jakubiakowa wyspecjalizowała się w kampanii wyborczej Kaczyńskiegow otumanianiu Polaków. Była tak skuteczna, ze udało jej sie otumanić az 8 milionów naszych rodaków, co doprowadziło Polskę na krawędź KATASTROFY NARODOWEJ. Te umiejętność otumaniania
  wykorzystała teraz w otumanieniu Kluzik-Roskowskiej,udając jej przyjaciółkę po to, aby później wbić jej nóż w plecy. Widac wyraźnie,że to Jakubiakowa, byc może na zlecenie Kaczyńskiego, stoi za tym rozłamem w PJN-ie, Dziwić jedynie może naiwność polityczna Kluzik-Rostkowskiej,która nie potrafiła od samego początku poznać się na Jakubiakowej
  PJN-owi ptrzebny jest sprytny przewodniczący. Kowala w tej dziedzinie chyba nikt nie pobije. Telewizja TVN pokazała jakiś czas temu, jak sprytnie Kowal wykantował Unię Europejska na dietę za 303 euro,

 • grabarz_pis

  Oceniono 3 razy 3

  parawan pis sekta jedna czy druga to szambo

 • roztoka

  Oceniono 5 razy 3

  To mało istotne, kto rządzi w PJN.

  Jeśli szef jej klubu poselskiego jednocześnie stoi na czele ugrupowania formalnie opozycyjnego i w tym samym czasie prowadzi zakulisowe rozmowy z rządzącą partią o jak najlepsze miejsce na jej liście; jeśli takiego dwulicowego szefa klubu nie ma kim zastąpić, to partii faktycznie nie ma.

  PJN najbardziej zagraża Platformie. Nawet jeśli nie wejdzie do Sejmu, to jednak może odciągnąć od Platformy 2-3 % głosów, które w największym stopniu ewentualnie mogą zasilić PiS, jesli ono wygra wybory.

  Być może Platformie chodzi o to, żeby skutecznie rozwalić PJN jeszcze przed wyborami

 • cleryka

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli plan wielkiego wodza Jarosława powiódł się,chytry,ale skuteczny. Tylko Jakubiak nadawała sie do realizacji tego planu.

 • klarneta8

  Oceniono 2 razy 2

  PJN,to dziwny TWÓR, ktory wstydzi sie swojej prawdziwej nazwy, zarejestrowanej w sadzie=STRONNICTWO POLSKA JEST NAJWAZNIEJSZA= SPJN.

 • kwapek-3

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie narody generalnie nienawidzą zdrajców. Generalnie, gdyż część Polaków (szczególnie w Krakowie) uwielbia nijakiego Kuklińskiego, no ale wyjątki potwierdzają regułę. Właściwie co mnie obchodzi czy J. Kaczyński zdradził Kluzik i Jakubik czy też było odwrotnie. Wszyscy PiS-owcy dowodnie wykazują, że właściwie to nienawidzą tych rodaków, którzy nie są bezgranicznie (i ślepo) oddani J.K.
  U mnie rosną akcje J. Palikota, który wolał zrezygnować z mandatu posła, niż zostać w zakłamanej Platformie, lub przejść do innej partii.
  Moim zdaniem, warto się nad tym zastanowić.

 • grabarz_pis

  Oceniono 4 razy 2

  pjn pisbolszewicka sekta II zatonęła

 • ilpadrino666

  Oceniono 2 razy 2

  Po co zmienia się godzinę publikacji w artykule i puszcza to samo tylko bez "starych" komentarzy ?
  Po co tak?

 • marika-live

  Oceniono 1 raz 1

  Od momentu powstania PJN pisałam, że są przybodówką PiS-u, aby urwać PO parę punktów i wzmocnić przez to prezesa K. Przecież Jakubiak, Kowal, Kamiński nigdy ale to nigdy mentalnie z PiS-u nie wyszli, a Kowal swojemu dziecku nadał imie Lech, na cześć L. Kaczyńskiego, co dumnie podkreslał w mediach. Udają ugrupowanie liberalne, podczas gdy żadna z wymienionych osób nie jest liberalna ani gospodarczo ani ideowo. Chodzi o to żeby programem upodobnić się do PO i odebrac im wyborców a nie PiS-owi, zresztą Jakubiak niedawno w Polsat News (pewnie sie zapomniała) powiedział, "naszym rywalem jest PO". Wystarczy sprawdzić jak ów malowani liberałowi, a zdolność do zmieniania masek pokazali podczas ostatniej kampanii prezydenckiej głosowali dwukrotnie ws. ustawy emerytur pomostowych???? Dobrze byłoby gdyby ktoś w PO sprawdził stenogramy tych głosowań i pokazał ów przemalowanych liberałów...

 • najlepszy.formoza

  Oceniono 1 raz 1

  A ja pie... PJN

 • wiesscar

  Oceniono 1 raz 1

  Jan Filip Libicki to ten od tych Libickich z Poznania co jak jednego ponoc zlustrowali to sie obrazili?

 • plastelina2005

  Oceniono 5 razy 1

  Libicki. Mądry i odważny. Takich PiS nie potrzebuje. Tam liczą się miernoty o inteligencji imadła. Jakubiak wróci do PiS. Ona jest wzorcowym imadłem.

 • horrorobotnik

  Oceniono 1 raz 1

  @si-si2 a co to znaczy ze wizualnie nie pasuje?

 • tenare

  Oceniono 3 razy 1

  Niech się pożrą na wzajem.
  Awanse Poncyliusza i Kluzik do przyjęcia przez ich pod skrzydła PO są aż tak żenujące, że aż chce się rzygać.

 • marika-live

  0

  Ale pewnie pani Jakubiakowa może przekazać swoim dzieciom, że wujek Jarek juz ją lubi....

 • tepicpo

  0

  coż Libicki jest tak samo wiarygodny w krytyce pis, jak ślepy kontemplujący kolory... Nienawiść do PiS odbiera widać rozum nie tylko POpaprańcom :P

 • cop22

  Oceniono 2 razy 0

  Ten facet rozwala PJN od środka.

 • bokassa

  Oceniono 9 razy -1

  Załgany kulas,z nóg rzuciło mu się na głowę.kara słuszna.Tak bardzo żal straconej forsy w Europarlamencie przez tatusia.Za parę miesięcy spieprzaj kulasie-dziadu /do wyboru/ do zakładu pracy chronionej sklejać koperty za 500 zł.

 • fudalejw.1

  Oceniono 3 razy -3

  Poseł Jan a do tego Filip Libicki przecież to kaleka
  więc nie będę pastwił się nad nim chociaż ten
  ułomny facet na to sobie zasłużył.
  Dam panu Libickiemu tylko jedną radę
  na tym swoim wózku daleko pan nie zajedzie.

 • tenare

  Oceniono 7 razy -3

  Libicki ogol się, bo moim zdaniem wyglądasz jak nie przetrawiony alkohol kilkudniowy.

 • soldadura104

  Oceniono 5 razy -3

  Libicki się obraził ze go nie wybrały. Kobiety chca prawdziwego chłopa.

 • 2mimoza

  Oceniono 5 razy -3

  Libicki - odejdź z PIN , błagam ? Może Tusk Cię przygarnie , w co wątpię.....

 • cspostrzegawczy

  Oceniono 7 razy -3

  Libicki na szczaw - jego ustawa medialna "likwidacja Radio Maryja" jest bardzej lewacka od deklaracji Palikota i ustawiałaby PJN miedzy PO a Palikotem, lub nawet między Palikotem a SLD.
  Jest to sprzeczne z tozsamoscia PJNu i wcale sie nie dziwię, że PJN jako klub nie podpisze sie pod tym, bo nawet PO jest ustosunkowane sceptyczne.

 • 4krzych1

  Oceniono 5 razy -5

  żałosna kreatura ukrywająca się za statusem niepełnosprawnego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX