Komentarze (79)
Psychologowie odcięli się od prof. J. i jego metod. ''Destrukcja psychiki własnego dziecka''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tenbandyta

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Prof.dr hab.Boguslaw Borys ! W imieniu uczciwie myslacych internautow skladam serdeczne podziekowanie i wyrazy szacunkuTo .pan wlasciwie okreslil ten haniebny,nieprofesjonalny ,tak po ludzku,bandycki czyn.Pan wytlumaczyl nam internautom czym grozi dla dziecka takie nieludzkie porwanie dziecka od matki wsrod nocy /6,30 o dla dziecka noc/.Pan nam wyjasnil jak nic nieznaczy wiedza teoretyczna przy braku praktycznej w wychowaniu dziecka.Jaka straszna ,nieodwracalna krzywda dzieje sie dziecku.Martwi mnie tylko jedno,czy wszystcy psychologowie sa tego samego zdanie.Nawet w gronie Profesorskim P.Prof.Pastwa usilowala bronic p Jodzio.Nie mam sumienia postawic przed jego nazwiskiem tyt.Prof.,to bylaby obraza wszystkich Szanownych Profesorow.c.d.n.

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 11 razy 7

  xxx.ja trzeba czytać !!!!!!!!!!
  ale bredzisz , słuchałas opini proferorów psychologii co mysla o tatusiu ? facet jest skonczony w srodowisku
  porwał dziecko, omotał głupią babę sedzinę , omotał niedouczonych kuratorów
  aktualnie dziecko wg autorytetów psychologii jest przez ojca TORTUROWANE
  pan J zmasakrował zycie matki dziecka, dziecko a sam pogwałcił wszelkie etyczne zasady zawodu psychologa klinicznego

 • mimozaaaa

  Oceniono 10 razy 6

  jestem pewna, że profesorek i teraz nie zajmuje się synkiem tylko czyta komentarze,mam nadzieje, że i ten przeczyta,,prosze ,,,pana,,żeby jeszcze raz przeanalizował swoje zachowanie i odwiózł syna do matki,odwróciło się od ,,pana,,wiele ludzi nawet z ,,pana ,,środowiska i najbliższego otoczenia ,CZY CHCE pan ŻEBY W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI ZROBIŁ TO SAMO panu WŁASNY SYN,wszystko idzje jeszcze naprawić,kontakty z synkiem również,prosze zostawić złych doradców,chore ambicje i oddac dziecko do miejsca skąd zostało zabrane ,wbrew swojej woli bo nikt nawet jego o zdanie nie pytał,ale jak dorośnie to zapyta oto co zrobiliście z jego dziecinstwem oboje,na kontakt z dzieckiem nigdy nie jest zapuzno,lepiej czasami poczekać ażpodrośnie i zrozumie więcej niż rozumie teraz,nawet jak będzie go ,,pan ,,faszerował dla wyciszenia,lub uspokoienja prochami ,to nic dobrego ,,pan,,nie zrobi ,dla własnigo synka,już dośc napsocono w jego życiu,proszę pozwolić dziecku odzyskać równowage psychiczną u boku matki ,samemu zaś poczekać na właściwy moment i starać się nawiązać po jakimś czasie kontakt z synem,należy również podziękować za gościne osobom które dały ,,panu,, schronienie nie mając na względzie dobra dziecka,tylko własne interesy,bo naprawde, to niezle zarobili na tej sprawie,,pan,,jednak traci więcej,,,,,myśle ,że słowo ,,pan,, napisze dużą literą ,ale tylko wtedy ,kiedy dorośnie ,,pan,, do tego ,żeby dobro i uczucie ,jakim każdy ojcjec obdażać powinnien własne dziecko będzie w ,,panu,, większe niż nienawiść,

 • agalt

  Oceniono 12 razy 6

  aldisek napisał/a:
  Pana proferesora powinni wywalić na zbity pysk, a panią sędzię pozbawić immunitetu i wysłać na szkolenie z egzaminem końcowym.

  Szkolenie z egzaminem czy bez nie zrobi czlowieka z kogos, kto człowiekiem nie jest. Mozna nauczyć procedur, ale empatii i zwykłego ludzkiego rozsądku nie da się nauczyć dorosłej osoby, która powierza opiekę nad maluchem człowiekowi wobec którego toczy sie postępowanie o przemoc.
  Poza tym, pani sędzia albo przyjęła łapówkę (co ponoć jest w naszym kraju karalne) albo była pod tak wielkim wrażeniem (psychopaci bywają charyzmatyczni), że nie potrafiła być bezsttronna (co powinno ją dyskwalifikować jako sędziego).

 • ewa9823

  Oceniono 8 razy 6

  ma rację obywatelka_demokratka:

  nie ma znaczenia jaki to adwokat
  ze zmową oprawców Piotrusia anioł by nie dał rady

  to była zmowa
  i infamia matki

 • tenbandyta

  Oceniono 8 razy 6

  c.d. Mam kilka pytan::
  1.Jak przywrocic dobre imie psychologom zwlaszcza akademickim ,bo tam powstalo cale zlo
  2 Czy i czego moze uczyc studentow taki czlowiek jak K.Jodzio.....Badyckich porwan dzieci ?
  3I najwazniejsze:czy wladzom Uniwersytetu i gronu Profesorskiemu wystarczy odwagi i honoru
  aby sie pozbyc takiej czarnej owcy.?

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 8 razy 6

  polskitata
  nie przepisuj ksiązek łatwiej bedzie jak podasz źródło
  i nie podniecaj sie krzywdą matki i dziecka

 • 123jna

  Oceniono 11 razy 5

  Z roznych znanych nam z filmow czy literatury scenariuszy "pachnie to" pedofilia. Ojciec, do tego psycholog, zachowuje sie tak irracjonalnie, ze jego "pociag" do syna i strach dziecka wskazuja na niezdrowe zainteresowanie ojca chlopcem. Czy ktos go na te okolicznosc przebadal? To nowe w Polsce - na Zachodzie juz dawno podejrzewano by ojca o to dziwne zachowanie - niezdrowa "milosc" i nienawisc do zony. Czy to takie trudne dla Polakow?

 • nederlanderek

  Oceniono 9 razy 5

  Ojca wywalić z uczelni z wilczym biletem, no, chyba, że Uniwersytet Gdański chce się jeszcze bardziej skompromitować. Już teraz cała Polska mówi, że uczą tam na psychologii psychopaci, zwyrodnialcy i sadyści. Chcirć zabrać chore dziecko mamie i przekazać rodzinie zastępczej - co za potwór!!! Sędzię i kuratorów też odsunąć od spraw mających jakikolwiek związek z losem ludzi, a nawet zwierząt. Kretyni nie powinni się tym zajmować. Takiego skandalu jeszcze dawno nie było.

 • agaador

  Oceniono 9 razy 5

  Dzisiaj zdecydowanie mniej jodzioobrońców, kolegów po fachu tatuśka, którzy przez ostatnie dwa dni wmawiali nam wszystkim przejętych losem bezbronnego dziecka , że rozwiazanie siłowe jest super , matkę łączy z dzieckiem jakaś" symbiotyczna" więź a kobiety nie potrafią przekazać swoim dzieciom umiejętności analitycznego myślenia. Wszystkie poglądy krewnych i znajomych królika - jodzio zaprawione były jakimś niestrawnym pseudonaukowym sosem.Ohyda ! czasami rzygać się chciało przy lekturze, tym bardziej podziwiam "obywatelkę demokratke", ",jawłaśnieja","tenbandyta" i wielu ,wielu innych . Bez waszego zaangażowania historia Piotrusia byłaby jedną z wielu , które dzieją się w naszym kraju każdego dnia i dzieci w majestacie prawa jak meble są zabierane rodzicom a ich dramat jest bezimienny

 • degeneratka

  Oceniono 13 razy 5

  @ta_facetka
  Dobrze się czujesz? Przecież nie musisz tego czytać. Artykułów na interesujące cie tematy masz pod dostatkiem.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 10 razy 4

  @123jna

  Też sobie o tym pomyślałam. Od razu przypomniał mi się pewien pan psycholog, który w dosyć osobliwy sposób leczył autystyczne dzieci. Trafił później do więzienia.

 • ewa9823

  Oceniono 6 razy 4

  Pastwa wie jak załatwiać ludzi

 • tegie4

  Oceniono 8 razy 4

  Gwoli ścisłości, ten facet jest prof. UG, a jego tytuł naukowy to tylko dr hab., zatem używanie w mediach określenia prof. jest nadużuciem. Behawioralnie zaś jest on neandertalem. Nikt normalny, z choćby odrobiną empatii, nie funduje własnemu dziecku takiego piekła. Nękanie dziecka dwa razy w tygodniu przez dwa lata, za każdym razem z tym samym skutkiem świadczy o głębokim problemie psychicznym pana J, zaś postawa kuratorów sądowych i sędziny dyskwalifikuje ich na całej linii, takie kumoterstwo i brak poszanowania sądu dla prawa i obowiązujacych procedur woła o pomstę do nieba. Dobrze się stało, że zostało to nagłośnione w mediach, zajmie się tym sędzia bez powiązań towarzyskich z tzw. ojcem, zostaną mu odebrane prawa rodzicielskie i może uda się jeszcze chłopcu pomóc. Po takich akcjach jakie przeprowadzał dawno powinno się to stać, pod warunkiem obiektywnego i zgodnego z obowiązującymi procedurami zachowania sędziny, a mamy porwanie dziecka w majestacie prawa.

 • zomozadwa

  Oceniono 10 razy 4

  trzeba by jeszcze zająć się tą blondyną, przechadzAJĄcą się krokiem qrwy z pigalaka, przy wtórze rozpaczliwych krzyków dzieciaka...

 • czarna.beata

  Oceniono 8 razy 4

  przerażam nie fakt że tak strasznie przejeliscie sie rolą i bronicie obu stron zapominajac o jednym i głuwnym aspekcie sprawy... dziecko!!! wystarczy posłuchac dziecka,jest przerazone,płacze wręcz histeria na widok ojca...cos to oznacz,druga sprawa gto jak zostało przekazanie zorganizowane ,to jest skandal i niedopuszczalne zachowanie po obu stronach sporu.

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 5 razy 3

  ...,.,zdajemy sobie sprawę nie tylko z traumy, jaką przeżyło i nadal przeżywa to dziecko, lecz jak poważne konsekwencje może mieć to zdarzenie dla niego w przyszłości. Koncepcje teoretyczne sformułowane już w XX wieku, dramatyczne doświadczenia z praktyki i badania naukowe dotyczące "teorii przywiązania", "zerwania więzi", "choroby sierocej", "hospitalizmu" wystarczająco dobrze tłumaczą katastrofalne skutki takich wydarzeń dla zdrowia psychicznego dziecka oraz dla rozwoju osobowości. Aktualne badania psychologiczne przynoszą dalsze dowody potwierdzające odległe konsekwencje tego rodzaju traumy.

 • libe-rte55

  Oceniono 9 razy 3

  Dziękujemy Państwu za odważną postawę wobec kolegi, którego zachowanie jest naganne. Rodzi się jednocześnie obawa, że decyzje profesora jako biegłego sądowego, a pewnie nim był, mogły doprowadzać do podobnej traumy inne dzieci. Należałoby więc wybierać na to stanowisko nie tylko ze względu na tytuł zawodowy, ale doświadczenia rodzinne! Może wtedy nie dochodziłoby do takich tragedii. Skoro profesor nie sprawdzał się jako ojciec, to ....? Baczniejszą uwagę należaloby tez zwrócić przy mianowaiu na kuratora sądowego, bo notatka służbowa, którą sporządzila pani kurator wskazuje na bezduszność i wypełnianie tylko procedur, a nie dbanie o dobro dziecka. Nagrany film tylko te spostrzeżenia potwierdza.

 • ac.id

  Oceniono 9 razy 3

  Państwo profesorowie! W końcu psychologowie stanęli po stronie Piotrusia, zauważyli jego krzywdę jaką otrzymuje od ojca notabene Waszego kolegi Jodzia. Wasza postawa tym bardziej utwierdza nas o krzywdzie Piotrusia i sadyzmie jego biologicznego ojca, który nie kieruje sie ojcowską miłoscią a chęcią zemsty na matce chłopca i całej jej rodzinie.
  Ufam ze ta sprawa tak się nie skończy na Uniwersytecie Gdańskim.
  Po porwaniu Piotrusia przez ojca psychologa, psychologowie długo będa musieli odbudowywać swoje poważanie w społeczeństwie, a ci którzy odmówili pomocy Piotrusiowi i jego mamie straca zaufanie na zawsze!!!
  Piotrusiu nie trać nadziej, jesteś dzielnym chłopczykiem mamunia czeka i my wszyscy!

 • polskitata

  Oceniono 9 razy 3

  Nie znam sprawy ani tego ojca ale może być to klasyczna alienacja która jest przestępstwem nawet w takich krajach jak Brazylia. W 2010r. Brazylia wprowadziła nowe prawo opiekuńcze "
  Art. 3 Praktykowanie czynów alienacji rodzinnej narusza fundamentalne prawo dziecka lub nastolatka do zdrowego współżycia rodzinnego, szkodzi relacjom z rodzicem i jego rodziną, stanowi także nadużycie moralne wobec dziecka lub nastolatka, a także wpływa negatywnie na obowiązki wynikające z władzy rodzicielskiej, opieki lub nadzoru nad dzieckiem lub nastolatkiem.
  Art. 2 Za alienację rodzicielską uznaje się czyn polegający na wywieraniu lub inspirowaniu presji emocjonalnej na dziecko lub nastolatka w okresie kształtowania się psychologicznego ich osobowości przez jednego z rodziców bądź dziadków lub osób, pod których władzą, opieką, bądź nadzorem dziecko lub młodzieniec się znajduje, w celu odrzucenia drugiego rodzica lub spowodowania szkody w ustanowieniu lub utrzymania z nim więzi. Oprócz czynów orzeczonych przez sędziego lub wskazanych przez
  biegłych, do przykładowych form alienacji rodzicielskiej praktykowanych bezpośrednio przez rodzica lub przy pomocy osób trzecich, należą także :
  I – prowadzenie działań zmierzających do dyskwalifikacji rodzica w zakresie wykonywania
  obowiązków ojcowskich lub macierzyńskich;
  II – utrudnianie wykonywanie władzy rodzicielskiej;
  III – utrudnianie kontaktu dziecka lub nastolatka z rodzicem;
  IV – utrudnianie wykonywania prawa do współżycia rodzinnego;
  V – rozmyślne ukrywanie ważnych informacji dotyczących dziecka lub nastolatka w zakresie
  jego spraw szkolnych, zdrowotnych, a także miejsca zamieszkania.
  VI – wysuwanie fałszywych oskarżeń przeciwko rodzicowi, jego rodzinie lub dziadkom w
  celu utrudnienia ich kontaktu z dzieckiem lub nastolatkiem
  VII – nieuzasadnione przenoszenie miejsca zamieszkania do odległych miejscowości w celu utrudnienia kontaktu dziecka lub nastolatka z rodzicem, jego rodziną lub z dziadkami. OPIEKAROWNOWAZNA.PL, OPIEKANAPRZEMIENNA.PL

 • haj-5

  Oceniono 4 razy 2

  dupek

 • el44emi

  Oceniono 10 razy 2

  Porąbany psycholog. Może chce dziecko do molestowania. Widać, że ma kasę w kieszeni i współpracowników Temidy też. Kasa to cholernie silny narkotyk. Co tam dziecko. Wierzę, że min. Kwiatkowski sprowadzi tych ludzi do parteru. Psycholog od siedmiu boleści. Nie zdaje sobie sprawy jak bardzo skrzywdził syna. Wyselekcjonował sobie wśród studentek dobry materiał genetyczny, omotał, zapłodnił. Ciekawe jak zachowywali się jego rodzice gdy był dzieckiem. Czy tam była obecna miłość?

 • 6parasol

  Oceniono 8 razy 2

  @123jna Masz rację o innych upodobaniech tego pana głośno w srodowisku.

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 4 razy 2

  tylko czekaćna list gończy
  taki bedzie finał

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 4 razy 2

  bezpocztyonline
  miałeś czytając zrozumieć ze :
  maltretuje dziecko swoją obecnością - (tą) torturą
  zrozumiałeś :)

 • farg_amak

  Oceniono 1 raz 1

  Dziś mija 46 dzień jak pięcioletnie dziecko nie widziało ani nie słyszało swojej mamy, która była jego podstawowym i praktycznie jedynym opiekunem przez ostatnie pięć lat. Z anonimowych relacji sąsiadów wynika, że od przeszło miesiąca dziecko płacze nocami i woła mamuniu. Wiadomo również, że przez pierwsze kilka dni u ojca nie mówiło w ogóle.

  Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pomóc w tej sprawie, mają pomysły jak to zrobić zapraszamy na stronę .
  www.facebook.com/pages/Mamuniuratuj/253722684643420

  W szczególności proszę o pomoc sąsiadów ojca dziecka: przecież możecie anonimowo zadzwonić na telefon 112 i zgłosić, że dziecko płacze. Nikt Was nie będzie pytał o wasze dane osobowe. Bardzo prosimy o pomoc. Jeden telefon nie kosztuje tak wiele.

  A dzieckiem się jest tylko raz. Nie będzie drugiego razu.

  Pomóżmy Kubusiowi Piotrusiowi przeżyć dzieciństwo beztrosko i spokojnie

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 5 razy 1

  bezpocztyonline
  przestań mnie tortutowac , to nie forum ortograficzne i zobacz opinie biegłych jak uzywają
  słowo torturą
  miało być ze : obecność ojca to maltretowanie i obecność jest torturą
  stawiasz mi wymagania takiej prostej babie nawet bez matury

 • moovie

  Oceniono 5 razy 1

  tenbandyta_ Pan pozwoli że dokończę:

  ...skoro już wszystko "ładnie" zostało nazwane to może byśmy NIEPOPOLSKU rozwiązali tę sprawę Panowie Profesorowie ;>
  ps. moze pani profesorowa P. pozwala sobie robić dobrze panowi (masz racje prof. nie pasuje) J. -oj, napisałam to? he he;P

 • tegie4

  Oceniono 3 razy 1

  @drugi.rkrkrk
  nawet nie wiesz jakie brednie wypisujesz.

 • frankap

  0

  Petycja w sprawie Piotrusia z Gdańska.

  www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7796

 • frankap

  0

  W dniu wczorajszym minęło 4 miesiące odkąd dziecko nie widziało ani nie słyszało mamy, nikt kto wcześniej znał Piotrusia nie wie co się z dzieckiem dzieje,profesor skutecznie izoluje i nikogo do dziecka nie dopuszcza.

 • wiesia.0

  0

  Cześć , podsyłam takiego Linka, jest możliwe , aby coś w tej sprawie zrobić
  www.facebook.com/pages/STOP-Przemocy-i-%C5%81amania-Praw-Dzieci-i-ich-Rodzic%C3%B3w-w-Polskich-S%C4%85dach/126084740813180

 • bezpocztyonline

  Oceniono 4 razy 0

  @obywatelka_demokratka: "maltretuje swoje dziecko, poddaje je TORTURĄ" "Maltretuje torturą" masło maślane, ale OK. Ale skoro "poddaje je", to celownik komu? czemu? torturze (jeśli liczba pojedyncza), torturom (jeśli liczba mnoga).

  Napisałaś "poddaje je torturą", tak, jak na innych forach np. ktoś pisze "on opowiada to swoim kolegą".

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 4 razy 0

  bezpocztyonline
  użyty wyraz torturą w liczbie pojedyńczej pisze się : tą torturą
  sprawdź sobie w słowniku
  sprawdź tez jakie ty masz wykształcenie trzeba czytac ze zrozumieniem

  .

 • czarna.beata

  0

  głównym-sorki

 • obywatelka_demokratka

  Oceniono 10 razy 0

  xxx.ja daj już spokój niemasz nic do powiedzenia
  przestań onanizowac się krzywda matki i dziecka
  idź do kościoła i pomódl się za tatusia
  .

 • von_seydlitz

  Oceniono 7 razy -1

  Psychologowie, a idźcie wszyscy do psychiatry......

  Może w przyszłości obywatel nie będzie mógł pójść do wychodka bez pomocy psychologa, póki co jeszcze można kierować się zdrowym rozsądkiem.....

  Jest to obok dziennikarzy najbardziej zaborcza i totalitarna ideologicznie grupa zawodowa....

 • art598

  Oceniono 7 razy -1

  Powiem dalej na podstawie tylko artykułów ( z resztą cała reszta komentatorów też to robi ) uważam : PIĄTKA Z PLUSEM DLA SĄDU, DWÓJA dla normy zawartej w art.598 kpc.

 • jacek.filipek

  Oceniono 7 razy -1

  Cyt: "Zadaiem psychologa klinicznego jest - mówiąc najogólniej - diagnoza i terapia zaburzeń i problemów natury psychicznej. Mówiąc najkrócej pomóc człowiekowi."

  Pan Dr hab. Bogusław Borys, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej postawił przed sobą bardzo trudne zadanie. Ciesze się, że wysiłkiem jego - jestem przekonany, że też jego kolegów po fachu - w niedługim czasie poznamy receptę/sposób działania w przypadkach gdy dziecko reaguje płaczem, lękiem na najbliższego mu człowieka jakim jest również ojciec. Natomiast Barbarze L. pomogą w uspokojeniu i odprowadzeniu dziecka poza bramkę tak aby bez przeszkód mógł pobyć z Tatą.

 • art598

  Oceniono 8 razy -2

  Powiem jeszcze dalej : Sąd Rejonowy w Gdańsku postąpił wbrew prikazom i przyznał po rozwodzie opiekę nad dzieckiem ojcu. W związku z tym stał się obiektem ataków Gazety Wyborczej i innych "mędrców"
  tvg9.nowyekran.pl/post/20062,tvg-9-sprawa-piotrusia-a-sady-rodzinne

 • gosc9876

  Oceniono 5 razy -3

  Cyniczna nagonka GW i Tok na ojca. Jeszcze tego nie było, aby zaangażować takie środki, by zaszczuć ojca. Zaszczuć człowieka. Dlaczego tak myślę:

  Dziecko boi się ojca, mimo że nie może się z nim spotykać. Dlaczego? Bo ma wredną atkę, która nastawia dziecko źle do ojca. Ojciec jasno mówi, że matka jest patologiczna, przywiązuje do siebie dziecko, manipuluje nim. Dziecko jest rozchwiane emocjonalnie i leczy się u neurologa. Kto jest za to odpowiedzialny, skoro matka sprawuje od lat całkowitą kontrolę na dzieckiem i nie dopuszcza ojca?

  Sąd, która prowadzi proces od dawna, wziął stronę ojca. Czy nie dlatego, że przyjrzał się matce i uznał racje ojca?

  Jeśli matka jest toksyczna, wyjście jest jedno - zabronić matce kontaktów z dzieckiem. I to właśnie robi ojciec. Dziecko płacze, bo jest pod wpływem matki, jak się od niej "odpępni", to znormalnienie.

 • willemberg

  Oceniono 5 razy -3

  A ilu jest tych psychologów? I ilu odcięło się od profesora Zło? Psychologowie transportu tez się odcięli?

 • karolinavat

  Oceniono 9 razy -3

  Dotyczy Komentarza 123/na . Taki jak twój hory umysł podpowiada ci takie podejrzenia.
  Wyglada na to iz każdy ojciec kochajacy syna może byc pedofilem a ci z budki pod piwem sa normalni , bo olewają dzieci . O Zgrozo ,strach było mieć za partnera takiego jak ty.

 • unfallenangel

  Oceniono 6 razy -4

  może wyżej wymienieni wypowiedzą się na temat zachowania matki (też psychologa, też zobowiązanej, jak piszą, do przestrzegania wyższych standardów moralnych)???

  przy okazji, nie wszyscy psycholodzy potępiają postawę ojca Piotrusia...

 • gosc9876

  Oceniono 6 razy -4

  E tam. Jakie podstawy ma dziecko, by bać się ojca, z ktorym nie ma kontaktu? A może takie, że MATKA CAŁY CZAS W DOMU STRASZY JE OJCEM? A mozę to matka jest psychologicznym potworem, cały czas pielęgnuje w dziecku paniczny lek przede ojcem. Ojciec jest wobec tego BEZRADNY. Aby coś naprawić, musi odebrać dziecko matce i przerwać jej toksyczną indoktrynację.

  Dziwi mnie bezkrytyczna stronniczośc GW? Czy ta matka ma dobre znajomości z redakacji, że GW zaangażowała się, aby wbrew sądowi pozbawić ojca praw i oddać dziecko matce, być może cynicznej intrygantce?

 • art598

  Oceniono 8 razy -4

  Prosze zwrócić uwagę moi drodzy na nastepujące stwierdzenie w artykule " przez dwa lata takie działania pojawiały się według takiego samego scenaruisza " czyli przez dwa lata matka szantażowała emocjoanlenie ? To jest zbrodnia moi drodzy. A teraz proszę sobie wyobrazić : czy wy mając prawomocne postanowienie i nie możecie go zrealizować przez dwa lata co zrobicie ? To pytanie szczególnie do kobiet mających dzieci. Ojciec ma dziecko i mimo prawomocnych postanowień przez dwa lata ich nie wykonuje . Co zrobicie wtedy wy ? Naślecie Rutkowskiego i zrobicie jeszcze gorzej ? Czy wtedy będziecie zadowoleni jak inni będą pisać , że chodzi wam o molestowanie zapewne ( obrzydliwe i prostackie ). Powiem dalej Panstwo psychologowie odcinają się od takich działań kolegi po fachu gdyż dokładnie wiedzą ( jako psychologowie) , że temat jest medialny a pośrednio niszczy ich wizerunek a tym samym zabiera kasę. To jest czystej wody hipokryzja z ich strony. A wy dajecie się nabrać na takie metody.

 • bezpocztyonline

  Oceniono 10 razy -6

  @obywatelka_demokratka: na razie poddajesz "TORTURĄ" język polski.
  Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej masz?

 • a1953

  Oceniono 14 razy -6

  Uważam ze powinno się odebrać tytuły zarówno matce jak i ojcu bo żadne nie nadaje sie na psychologa

 • polskitata

  Oceniono 12 razy -6

  Polecam film który pokazuje jak powinno być Polakom jeszcze daleko do cywilizacji nawet wśród tych tzw. biegłych szczególne pokłony dla psychologów z RODK ów.Ilu dzieciom jeszcze odbierzecie ojców zanim to się skończy.
  www.youtube.com/watch?v=jzRukGrYWrM&feature=player_embedded

 • xxx.ja

  Oceniono 18 razy -6

  Sąd stwierdza też, że więź uczuciowa między ojcem a dzieckiem ustała z winy matki i jej rodziców. Zleca matce psychoterapię, by zaakceptowała udział ojca w życiu dziecka, a obojgu rodzicom - terapię, by wypracowali właściwe relacje rodzicielskie.

  www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9907577,Jak_Barbara_L__i_prof__J__walczyli_o_Piotrusia__AKTA_.html?as=3&startsz=x&startsz=x

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX