Giertych: Kaczyński bohaterem końca kampanii. Komorowski będzie mógł z Dudy zrobić siekaną kapustę

Wybory prezydenckie 2015. "Dobry, stary, poczciwy Kaczyński wrócił" - pisze Roman Giertych na Facebooku. "Ogłosił, że Komorowski znał pytania do debaty, bo miał kartki w ręku. Brawo Panie Prezesie! Teraz już nie musi się Pan obawiać, że Duda wygryzie Pana z lidera prawicy" - dodał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Jest! Dobry, stary, poczciwy Kaczyński wrócił. Już wszyscy martwiliśmy się, czy on rzeczywiście przypadkiem nie chce, aby Duda wygrał wybory. Schował się przecież jak mysz pod miotłą. Ale wrócił!" - pisze Roman Giertch na Facebooku, komentując audycję "Rozmowy niedokończone" w Radio Maryja z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

"Ogłosił [Kaczyński - red.], że Komorowski znał pytania do debaty bo miał kartki w ręku. Brawo Panie Prezesie! Teraz już nie musi się Pan obawiać, że Duda wygryzie Pana z lidera prawicy" - dodał Giertych.

Kaczyński bohaterem końca kampanii. Jest! Dobry, stary, poczciwy Kaczyński wrócił. Już wszyscy martwiliśmy się, czy on...

Posted by Roman Giertych - strona oficjalna on 20 maja 2015


Giertych: "Jutro Komorowski będzie mógł z Dudy zrobić siekaną kapustę"

Były przywódca Ligi Polskich Rodzin stwierdził też, że oskarżenia Kaczyńskiego "wobec dziennikarzy TVP i Polsatu i rzucenie podejrzenia o sfałszowanie równych szans w debacie to rzecz na którą wszyscy czekaliśmy". "Panie Prezesie kochany! Na miłość boską, w tych wyborach to Pan nas wytrzymał. Zawsze Pan szybciej coś wymyślił (pigułki, fałszowanie przez Merkel etc.) Już nikt chyba w Pana nie wierzył (poza mną - Pana wiernym fanem). A tutaj wszystkim tym, którzy uważali, że postradał Pan zmysły i na serio nam chce Dudę prezydentem zrobić, wyciął Pan taki numer. Jeszcze raz brawo!" - ironizuje Giertych.

"I co za wyczucie czasu! Zrobić to w środę wieczorem, przed debatą. Jutro Komorowski będzie mógł z Dudy zrobić siekaną kapustę. I to tylko dzięki Panu. W imieniu Wolnej Polski Panu dziękuję!" - zakończył.

Przypomnijmy, że jutro o 19.35 odbędzie się druga debata prezydencka zorganizowana przez stację TVN.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM