Kukiz pozuje ze strzelbą, pisząc o Lisie. "Do jakiego punktu doszliśmy, że pozwala sobie na takie groźby?"

"Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP" - taki komentarz na swoim profilu na Facebooku umieścił Paweł Kukiz. Problem w tym, że opatrzył je zdjęciem siebie pozującego ze strzelbą. "Mam najgorsze obawy przed zbliżającą się kampanią wyborczą" - komentowała w TOK FM Dominika Wielowieyska.

Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP...:-)

Posted by Paweł Kukiz on 8 czerwca 2015


Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w najbliższą niedzielę, 33 proc. wyborców poparłoby PiS, a 31 proc. - PO - wynika z najnowszego badania CBOS. Do Sejmu weszłaby także partia Pawła Kukiza z poparciem 14-procentowym. Pozostałe partie znalazłyby się poza Sejmem.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (304)
Kukiz pozuje ze strzelbą, pisząc o Lisie. "Do jakiego punktu doszliśmy, że pozwala sobie na takie groźby?"
Zaloguj się
 • raab2

  Oceniono 857 razy 467

  .."Kukiz pozuje ze strzelbą, pisząc o Lisie. "Do jakiego punktu doszliśmy, że pozwala sobie na takie groźby?""..
  Powinien w drugiej ręce trzymać krucyfiks, było by to bardziej po naszemu,katolicku...

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 562 razy 338

  Patrzę na to zdjęcie Kukiza w tej żenujacej czapce i tym czymś co założył oraz na te flinte i zastanawiam sie jak ńisko intelektualnie trzeba upaść aby głosować na tego gościa i uznawać ze tego typu postać moze zrobić cos pozytywnego. To co zaprezentował ten gość pokazuje jednoznaczńie ze norlmalnej i stabilny to on nie jest.

 • kurtho

  Oceniono 471 razy 311

  popularność pana Kukiza w roli "polityka" to wymowny, acz straszliwy dowód na katastrofalny stan polskiego szkolnictwa.

 • peter-321

  Oceniono 724 razy 306

  Jakie to ma konsekwencje. A no jest to konsekwencja wszystkich nieobliczalnych wystapien tego cpuna i Alkoholika z przeszlosci. Wystep w Lubinie z krzykami idziemy po nich itd. winny byc nie napietnowane . ale prawnie scigane. Ot maciwoda.

 • maura4

  Oceniono 438 razy 284

  Czarno to wszystko widzę, ale Kukiz w sejmie i koalicji daje nadzieję na krótkie jej trwanie i nowe wybory. Może wtedy, kiedy wszyscy odczują to na własnej skórze, zagłosują na nowe ugrupowania.

 • pietrek1960

  Oceniono 462 razy 258

  Jeżeli gimbaza głosuje na niestabilnego psychicznie alkoholika , który jest kiepskim spiewakiem, to frustracja gimbusów sięgnęła dna, kretyni wybierają idiotę ,biada temu krajowi. Kukiz nie jest wcale „antysystemowy”, jego sztab wyborczy to paru renegatów z PO i osoby które Dutkiewicz usunął ze swojego otoczenia i oni chcą po prostu powrotu do tego systemu i zrobili z Kukiza marionetkę , Kukiz jest zbyt tępym góralem aby to zrozumieć, on nie ma pojęcia o polityce, chce po prostu "rozpierdółki", jemu się wydaje że został "trybunem ludowym", a on i jego wyborcy są już dymani przez ludzi z „systemu” którzy korzystają z jego sztandarów.Oni już układają się z PiS-em.Gimbaza to pokolenie młodych analfabetów.Kukiz zieje nienawiścią i agresją, ale to wina głodu alkoholowego.Cały jego elektorat jest teraz DYMANY. To już nie Kukiz to KuPiS.

 • pietrek1960

  Oceniono 244 razy 198

  „ANTYSYSTEMOWY” KUKIZ” 2
  Po konflikcie z Piotrem Dudą, Kukiz rzuca wszystkie majdany i wiece związkowe, by związać się z dolnośląskimi baronami samorządowymi, wiecznymi działaczami „bezpartyjnymi”, którzy od 15 lat zaliczają kolejne komitety.
  Od tego miejsca zaczyna się kariera jeszcze nie istniejącego Ruchu Kukiza i samego marionetkowego przywódcy starej kliki.
  Rzutem na taśmie pod koniec sierpnia 2014 roku, na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi, powstaje KW Bezpartyjni Samorządowcy.
  Bezpartyjność i „ruchowość społeczna” to są znaki firmowe tego towarzystwa, które od zawsze posiadało legitymacje kilku partii, a spora część od lat 90-tych żyje z kasy podatnika.
  Bezpartyjni Samorządowcy wywodzą się z byłego Komitetu Rafała Dutkiewicza, który opuścili po tym jak Dutkiewicz postanowił pójść na wybory razem z PO.
  Członkowie założyciele KW Bezpartyjni Samorządowcy to:
  - Robert Raczyński, prezydent Lubina,
  - Piotr Roman, prezydent Bolesławca
  - Patryk Wild, dolnośląski radny wojewódzki.
  Paweł Kukiz, jak na lokalnego działacza JOW przystało, rezygnuje z zameldowania na Opolszczyźnie, gdzie mieszka od 52 lat i zostaje Wrocławianinem.
  Trafia na 14 miejsce listy KW Bezpartyjni Samorządowcy i zostaje radnym.
  Proszę zapamiętać ten model JOW w pigułce, bo to jest właśnie projekt macherów stojących za Kukizem.
  Za kasę lokalnych klik urządzonych w miejskich spółkach wystawia się artystę spadochroniarza, którego gawiedź zna z TV, potem melduje w wybranym mieście i tak się „walczy z systemem” przejmując okręg po okręgu.
  Z całego KW Bezpartyjni Samorządowcy do dolnośląskiego sejmiku wojewódzkiego trafia 4 radnych:-
  - Patryk Wild,
  - Aldona Wiktorska-Święcka,
  - Paweł Kukiz,
  - Tymoteusz Myrda.
  - Dodatkowo ponownie prezydentami zostają Robert Raczyński w Lubinie i
  - Piotr Roman w Bolesławcu.
  Czas przedstawić całe towarzystwo, które ponoć nie ma nic wspólnego z 25 latami przy korycie, te „nowe twarze”, tę młodość nie uwikłaną w partyjniactwo i przede wszystkim tych samodzielnych, co to ich wódz nie wybiera

 • slask383

  Oceniono 282 razy 168

  Duda jeszcze nie prezydent a juz zaprasza szejkow za Nasze Pieniadze,kukiz straszy strzelba i chce zabijac dziennikarzy,kaczynski narazie schowany,ale jak wyjdzie to bedziemy mieli cyrk nad cyrkami!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX