Parafianowicz: Kopacz zamiast nowego otwarcia zaoferowała Platformie zamknięcie. Tak się nie da wygrywać

W Poranku Radia TOK FM publicyści ostro sprzeczali się, która z polityczek jest lepsza: Ewa Kopacz czy Beata Szydło. - Jest w polityce czas kobiet, ale to nie czas Ewy Kopacz - mówił Zbigniew Parafianowicz z ?Dziennika Gazety Prawnej?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Kopacz zamiast nowego otwarcia zaoferowała Platformie zamknięcie - mówił Parafianowicz. - Prezentuje się słabo. Czyta z kartek, co chwila za coś przeprasza. Tak się nie da wygrywać. Ludzi, którzy ubolewają, nikt w polityce nie żałuje. Szydło w porównaniu do Kopacz wypada o kilka lig lepiej - wskazywał publicysta.

- Nie porównujmy kobiety, która od ośmiu miesięcy jest szefem dużego środkowoeuropejskiego państwa, i polityczki, której największym osiągnięciem organizacyjnym było do tej pory kierowanie małopolskimi strukturami PiS i przeprowadzenie udanej kampanii - obruszyła się Renata Kim z "Newsweeka". - Kopacz jest słabym premierem dużego środkowoeuropejskiego państwa - odparował Parafianowicz.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (128)
Parafianowicz: Kopacz zamiast nowego otwarcia zaoferowała Platformie zamknięcie. Tak się nie da wygrywać
Zaloguj się
 • pimpao

  Oceniono 213 razy 81

  Kopacz to tuman, którego cwaniak Tusk posadził na swoim miejscu i uciekł. Udowodniła to przez 4 bezproduktywne lata w Ministerstwie zdrowia i później w Sejmie jako marszałek. Ta kobieta nie ma do zaoferowania Polakom nic i nigdy nie miała. Szydło to taki sam tuman tylko, że Kaczyńskiego.

 • marudna.maruda

  Oceniono 115 razy 63

  O wielkości Szydło pogadamy, jak trochę porządzi. Teraz to po prostu wylansowana przez prezesa i ciągnięta przez Dudę kobieta. Kampania wyborcza to nie codzienne rządzenie. Żadna z pań wymienionych się to tego nie nadaje.

 • peter-321

  Oceniono 70 razy 56

  Ten styl dziennikarskich wywodow cz Kopacz lepsza od Szydlo i odwrotnie swiadcze o infantylnosci , uproszczonym i prymitywnym dziennikarstwie. NP. w Niemczech nidy by takiej dyskusji nie bylo , bo dziennikarze i narod ma inna klase moralna i zasady dobrego wychowanie.

 • mer-llink

  Oceniono 62 razy 36

  Która jest "lepsza" - zobaczymy.

  Na razie p. Szydło pokazała, ze jest bardziej pracowita. Odrobiła nieźle kampanię p. Dudy, a teraz wytrwale wędruje po kraju ze swoją i PiS-owską.

  A Platformiana kampania śpi.
  Bo tam pracowitych i innowacyjnych ludzi w loży "strategów" jak na lekarstwo.
  Od 1 1/2 miesiąc przegrane wyboiry prezycdenckie (przez nieróbstwo nieutalentowanych "sztabowców" Paltformy, którzy nawet po klęsce żadnego follow-up nie zaproponowali).
  Od miesiąca wiadomo,że będzie referendum - ale "sztabowcy" dotąd nie wyduakli ani linijki na temat kampanii Platformy.
  Od dawna wiadomo, że na jesieni - a to juz zaraz!!!! - wybory parlamentarne. Czy ktoś zgłosił jakis koherentny projekt "strategiczny" Platformy o co się bedzie bić? Ani dudu...
  Tak więc ci leniwi, nietwórczy, prowincjonalni gadułkowie Platformy znów wykonują nicnierobienie.
  To, ze p. Kopacz pojękuje przepraszająco, zamiast dźgać swych "strategów", aby pracowali, nie jest dobre.
  Ale katastrofalne lenistwo tychże "sztabowców" chyba i szpikulcem nie dałoby się nakłuć....
  Ich bezmyślnośc i nieróbstwo przechodza już do legendy..
  Tylko tak dalej.

 • 39marpik

  Oceniono 98 razy 16

  Zarówno Duda jak i Szydło to odpady z PIS - czołówki, wypromowane przez J.K. tylko dlatego że nie są zagrożeniem dla samowładztwa prezesa.

 • uzdek98

  Oceniono 60 razy 12

  niech kopara kwiczy i przeprasza...nie uchroni jej to przed oderwaniem od koryta...

 • damtek

  Oceniono 17 razy 11

  Czy p.Parafianowicz i jego koledzy z PIS-u zechcą się wypowiedzieć na temat afer związanych z tą partią ? Dziwnie milczą nt. SKOKÓW. Pani Szydło, podobno zna się na finansach,ale też ani słowem nie przeprosiła swoich wyborców za pieniądze wyprowadzone do Luksemburga i na Cypr. Nie ma też się czym chwalić masowym poparciem kk w wyborach prezydenckich. Taka sprawność, że księża nie uszanowali ciszy wyborczej. Atakowanie premier Kopacz praktycznie za wszystko wydaje się być jedynym planem PIS-u. Nie spodziewam się po p.Kopacz stosowania takich samych metod. W porównaniu z p.Szydło wypada ona o wiele lepiej. PIS jest tak demagogiczny i populistyczny w swoich obietnicach,że tylko nie mający pojęcia o sprawach gospodarki wyborcy mogą tę partię obdarzyć zaufaniem. Osobiście w 8-letnich rządach PO widzę więcej plusów, niż minusów. PIS jako opozycja umiał tylko opuszczać salę sejmową, sprowadzać na pogadanki ks.Rydzyka i ks.Oko , modlić się o deszcz, ustami pp.Kempy, Pawłowicz, Wróbel obrażać i skłócać. Ani w sejmie, ani w Parlamencie Europejskim ta formacja nie zrobiła nic dla Polaków. Za to jest mistrzem pomówień, hipokryzji i insynuacji.

 • peter-321

  Oceniono 31 razy 11

  Jak ma sie doradce PISowskiego odpadu , oredownika Pinocheta, padajacego przed papiezem by lizac go po rece jak prosiak, nakazujacego tego samego Premier Polski, w osobie Michala Kaminskiego, to nie moze byc dobrego doradztwa tylko przezyta pisuarowa sztampa i okrzyczenie go za cos, co nie byl, nie jest , i nie nigdy bedzie. Kopacz jest malo samodzielna. Jeden z bledow Kopacz, to wywindowanie go na stanowisko w PO po przegranych wyborach do PE, ktora jest przycznkiem problemow PO , by nie powiedziec kleski. Ratowanie kampani Komorowskiego w drugiej turze przez Kaminskiego bylo dowodem jego deficytow menedzerskich, wybitnej bezradnosci , i tylko steku slow i intrygi , klotni w szatabie wyborczym Prezydenta. Pozbycie sie tego oblesnergo typa to nie tylko pozadane , ale zyciowa koniecznosc dla PO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX