Wielowieyska: Szydło robi z ludzi idiotów. Program PiS to porażka demokracji, porażka wolnej Polski

- To jedna z wielkich porażek naszej wolnej Polski, naszej demokracji, że kandydat na premiera z najważniejszej partii opozycyjnej opowiada rzeczy tak kompletnie oderwane od rzeczywistości i robi z ludzi idiotów - mówiła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska o konwencji programowej PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dominika Wielowieyska mówiła w Poranku Radia TOK FM, że wzburzyła ją weekendowa konwencja programowa PiS. - To jedna z wielkich porażek naszej wolnej Polski, naszej demokracji, że kandydat na premiera z najważniejszej partii opozycyjnej opowiada rzeczy tak kompletnie oderwane od rzeczywistości i robi z ludzi idiotów - mówiła publicystka. - Przerażające, że taki polityk nie wstydzi się opowiadania zwyczajnych bredni - stwierdziła.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (711)
Wielowieyska: Szydło robi z ludzi idiotów. Program PiS to porażka demokracji, porażka wolnej Polski
Zaloguj się
 • lica79

  Oceniono 1610 razy 890

  To ze Duda Wydmuszka i Bredzaca Szydło obiecują bzdury to jedno ale to ze mamy tylu prostaczkow którzy kupują piramidalne brednie jest koszmarem

 • marudna.maruda

  Oceniono 1042 razy 680

  Polityk proszę pani powie wszystko, co da mu popularność. Wrzuci w elektorat każdy idiotyzm, jeżeli wie, że przynajmniej kilku wyborców zyska. Politycy PiS mają łatwiej, bo na ich spotkania stawiają się karnie oddelegowani przez kk, zdyscyplinowani, zrobią, co ksiądz nakaże. Mają już niemal świętego Dudę, więc idą za ciosem.

 • kabza1605

  Oceniono 913 razy 529

  Ale Szydło ma już niezłą konkurencję w robieniu z wyborców idiotów. Jest przecież Kościół i Kukiz. Coraz większa konkurencja:)

 • widziane_z_ryczki

  Oceniono 788 razy 456

  Wreszcie! Skończcie z tą źle pojętą poprawnością polityczną i piszcie jak jest. Żarty się skończyły. Jeżeli media nie zaczną piętnować oszustów i dyletantów z PiSyrizy, to skończy się scenariuszem greckim. Szopkarka Szydło była, jest i będzie totalną dyletantką. Jedyny program PiSyrizy dla Polaków, to oszukać ich jak największą ilość. Dzięki bierności mediów wmówili części ludzi zamach w Smoleńsku, wmówili Polskę w ruinie, a teraz wmawiają, że 2+2=9

 • hektor7-1

  Oceniono 635 razy 331

  No, nareszcie mądry głos dziennikarza! Trzeba wskazywać i napiętnować kłamstwa, póki jeszcze nie jest za późno! Nie można za okłamywanie nagradzać, oferując najwyższe stanowiska w kraju!

 • fedor21

  Oceniono 514 razy 314

  Pani Dominiko, uważam że bardzo delikatnie Pani o Szydło powiedziała, bo jak można z wirtualnych pieniędzy realizować jakikolwiek program. Jak można ludziom mówić, że jak ściągniemy pieniądze z nierzetelnych podatników to obniżymy wiek emerytalny, damy na 2 i następne dziecko 500 zł i podwyższymy kwotę wolną od podatków. To tak jakbym obiecała swoim dzieciom, że kupię im po samochodzie jak wygram w totolotka

 • y.woodoo

  Oceniono 419 razy 285

  Becia robi idiotow z kretynow. Normalni nie daja sie na to nabrac. Problem w tym ze krzywa Gaussa jest w Polsce wypaczona i kretynow jest 10 razy wiecej niz w innych krajach. Pytanko: kto wyprodukowal/wychowal/wyksztalcil tylu kretynow w jednym miejscu?

 • szcz9

  Oceniono 381 razy 277

  PiS opowiada się za kształtem państwa, w którym władza ma wpływ na znacznie więcej dziedzin życia obywateli niż obecnie. Nazywa to "silnym państwem", ale przede wszystkim jest to państwo ręcznie starowane. Sąd pomysły zastąpienia NFZ przez komórki w Urzędach Wojewódzkich, podporządkowanie prokuratury ministerstwu sprawiedliwości, ograniczenia uprawnień samorządów. W efekcie prowadzi to do centralizacji władzy - owszem, wówczas łatwiej podejmować niektóre decyzje, bo zależą głównie np. od woli premiera, ale groz też powrotem do stanu z czasów PRL, gdy minister gospodarki lub spraw wewnętrznych decydował np. w jakich godzinach mają się świecić latarnie na rynku w Jarosławiu, co czyniło takie zarządzanie niewydolnym i antyobywatelskim. Będzie to prowadziło do odwrócenia kierunku dotychczasowych 25 lat przemian w Polsce, które delegują uprawnienia poza rząd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX