Paradowska: PiS wyznaczył Dudzie szefa kancelarii. To pierwszy raz, gdy zrobiła to partia, nie on sam

- Pierwszy raz będziemy mieli prezydenta, który nie wyznaczył sobie sam szefa kancelarii. Pierwszy raz to partia mu go wyznaczyła - mówiła w "Poranku Radia TOK FM" Janina Paradowska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Janina Paradowska dziwiła się zapowiedzi powołania Małgorzaty Sadurskiej na szefową Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy. Wcześniej mowa była o bliskich współpracownikach Dudy: Adamie Kwiatkowskim lub Wojciechu Kolarskim. - Pierwszy raz to partia wyznacza prezydentowi szefa kancelarii - mówiła Paradowska.

- Wałęsa miał Kaczyńskiego i bezwzględnie go wyrzucił. Kwaśniewskiemu nikt by się nie ośmielił narzucić szefa kancelarii, Komorowski wziął od razu Jacka Michałowskiego. A tu mieliśmy wielotygodniowe rozważania, kto będzie szefem kancelarii. I stanęło, że nie kandydat prezydenta elekta, tylko kandydat partii - mówiła publicystka.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (81)
Paradowska: PiS wyznaczył Dudzie szefa kancelarii. To pierwszy raz, gdy zrobiła to partia, nie on sam
Zaloguj się
 • margo_lyson1963

  Oceniono 233 razy 205

  mysle ze partia nie tylko szefa kancelarii bedzie mu wyznaczac , a przekonany sie o tym juz wkrotce

 • zorn.gottes

  Oceniono 207 razy 179

  jeszcze elekt du*a nie został zaprzysiężony a już pokazał, że jest zdalnie sterowany.
  a przez trzy miesiące zarzekał się, że niby nie.
  już sadurska się o to postara, aby elekt ne zapomniał o aportowaniu i składaniu raportu w episkopacie i u prezesa.

 • wkaspr

  Oceniono 171 razy 151

  Zatem wybraliśmy pacynkę nie Prezydenta RP. Sznurki ,za którą będzie wprawiana w życie, już są zainstalowane, a ich koniec jest na Nowogrodzkiej w Warszawie. Następna pacynka jest gotowa do zainstalowania w URM-e, no chyba że Polacy przejrzą na oczy . Oby !

 • artu30

  Oceniono 155 razy 135

  Pisiory to byla i nadal jest kloaka. Nic sie nie zmienilo.

 • 1theguru1

  Oceniono 151 razy 129

  ale dla mnie to SKANDALEM jest to, że szefa kancelarii wyznaczył PiS a nie EPIDIASKOP !!!

 • fortuna1972

  Oceniono 122 razy 104

  Miło popatrzeć, jak trafieni "w punkt" PiS-dzielcy miotają się, drąc ryje nie na temat i zionąc "chrześcijańską miłością bliźniego". Maseczki opadają i spod błazeńskich czapeczek coraz wyraźniej wyłaniają się wykrzywione nienawiścią kaczystowskie mordy. Za szybko, bo do wyborów jeszcze parę miesięcy zostało... ;->

 • he219uhu

  Oceniono 100 razy 90

  Czy tak jak Lech Kaczyński, Du*a też będzie się otaczał swarliwymi kobietami? Przecież to co one wyprawiały tam za prezydentury LK to była jedna jazda, niektóre mało się za włosy nie szarpały.

 • Grzes wojcik

  Oceniono 97 razy 83

  Czy choć raz w naszym narodzie zostanie wyłoniony prawdziwy "dowódca"? Jeżeli rzeczywiście Partia mu cokolwiek narzuca to żenada. Niech choć jeden z tych błaznów ma swoje zdanie i twardo powie NIE!!! Co mu zrobią? Wyrzucą go? Czy już zaczyna się myślenie o drugiej kampanii? Żenada. Co oni robią z tym krajem to tragi - komedia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX