Komentarze (77)
Szacki: Macierewicz do spółki z Rydzykiem nie ułożyliby Platformie tak koszmarnych list jak zrobili to sami platformersi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leszekwarszawa

  Oceniono 5 razy 3

  dawny przywódca skinheadów, faszyzujący Roman Giertych startuje z listy PO?
  dziękuję, do widzenia. a raczej - żegnam.

 • zorro318

  Oceniono 5 razy 3

  Ludzie, przeciez tu chodzi o imunitety, z jedynki moze sie udac, a za cztery lata
  zobaczymy, co dalej.

 • bogdankra

  Oceniono 2 razy 2

  Patałachy, a nie "baronowie"

 • cinkibolek

  Oceniono 1 raz 1

  Skończyły się pomysły na rządzenie, więc czas się zahibernować w 4 letniej kapsule czasu, albo cytują klasyka "wycofać się na z góry upatrzone pozycje"

 • belzebub1001

  Oceniono 3 razy 1

  Do wyborow jeszcze prawie trzy miesiace i te 15 milionow co "olalo" tych szub..ow z PiS i PO zabierze glos! Oby obylo sie bez totalnego mordobicia! Rasputin z Torunia zostanie wywieziony na wschod, tak jak zrobili to Niemcy!

 • cracovia.figiel

  Oceniono 1 raz 1

  Platforma Obywatelska -
  Zawsze zwycięska................ jak mówi Roman.

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 1

  No tak,....
  W PLAtoifrmie - jak na każdym tonącym statku - trwa zaiwerucha.
  Nikt tam nie rzadzi, nie steruje, nie prowadzi ani polityki, ani kampanii.
  Trwa kopanie sie pod dywanem o synekury sejmowe i senackie.
  Tylko tego sięgają dzisiejsze "zasoby" intelektualne ludzi Plaltformy.

  Tam obecnie nie ma zbyt wielu osobistoisci zdolnych, pracowitych i myslących o czyms więcej niż swe koszule bliskie ciału...
  A wczesniej, w czasie wyborów prezydenckich pokazali - rekami swych nic nie robiących "sztabowców" - ze sa leniwi i bezmyślni. To teraz zbiorowisko leniwych, nieźle spanikowanych, beztalenci.... Zepsuć kandydaturę prez. Komorowskiego bowiem tylko beztalenicia (albo szkodnicy) potrafiły...
  I dalej szkodzą - jak choćby z tymi lsitami. Z p. Biernatem, p. Grabarczykiem i całą pana-Grupińska pożelsięboże "Strategią". Z panem Tyszkiewiczem.. Z panem Halickim. Z panem Misiem Kamińskim. Z panią Muchą... etc..
  Tak - to droga do samounicestwienia PO.
  A także droga do wydania za darmo Polski na łup p.p. Dudów, KAczynskich i MAcierewiczów.

  A pani Kopacz, zamiast od razu po wyrzuceniu "tasmowych ministrów" wziąc wszystko w garść, i odsunąć gamoniowatych "strategÓw" oraz ubrudzonych "baronów", postanowiła jeździć pociągami w towarzystiw pana Miśka Kamińskiego... No - to jej kolezkowie wypichcili listy: wsytd! Czy sobie z tym p. Kopacz poradzi? Ani trochę - ona najwyraxniej nie umie wyprzedzac faktów i stawać do walki... Jak nie potrzsnęła swym pocztem przed wyborami prezydenckimi (krach!), tak nie potrząsneła przy p[rzygotowaniach do referendum (katastrofa!!!), tak i nie potrząśnie przy układaniu taktyki oraz list do parlamentu, więc znowu co zobaczymy??? Ano: łubudu.....

 • cli-ff

  Oceniono 7 razy 1

  Listy wyborcze powinien zatwierdzać NadRed Ga ga ga ze zety, jak czynił to do tej pory. I trwałoby to dalej gdyby nie podstępny Duda, który pomieszał szyki. Teraz pozostała tylko panika, a ta odbiera rozum.

 • kopernik_byl_akobieta

  0

  Wiecie co? Moze i ta PO się zmatowiła, przetarła i wynędzniała. Sam sie ostatnio złapałem, że chyba zagłosuję na PiS. Ale jak słucham tej Pawłowicz to się naprawde boję. Macierewicz ukryty ostrzy noże, Kamiński wróci i będzie się mścił. Wyobrażacie sobie państwo, gdzie tacy ludzie stanowią prawo? Przecież to czysty ISIS, bolszewia i wczesna Liberia razem wzięte....

 • rpal

  0

  Pęd do władzy wszelkiej maści miernot jest zwyczajnie żałosny i wzbudzający zażenowanie. To jest ta rzadka chwila bo występuje raz na 4 lata kiedy pani poseł albo pan poseł, minister czy też inna partyjna biurwa ma lęk w oczach. Czy starczy na kredyt albo czy w ogóle starczy, a jaką można potem mieć robotę kiedy się nie uda, co robić jak się ma koło 50tki i żadnej perspektywy zawodowej bo przecież niż poza posłowaniem się nie umie ? Czyli raz na 4 lata jest się naprawdę bliżej ludu.

 • smurfmadrala

  0

  Partia wodzowska leży i kwiczy,
  wódz uchachrany w Komitecie Centralnym brukselkę liczy,
  dziś brukselka lepszy geszeft niż zielono-wyspiarskie kręcenie lodów.

 • y.woodoo

  0

  Kretynka narodu dalej dzieli i rzadzi. Taka wierzaca a nie wierzy ze dostanie kopa w doope w wyborach. Glupota jest jednak wielka, tak wielka ze siega nieba.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 2 razy 0

  Och, jak ja się cieszę, Platformo, że zdychasz.
  Szkoda tylko, że o 4 lata później niż myślałem

 • zerozer52

  Oceniono 6 razy 0

  Nasr... w ryj Rydzyka. Bezcenne.

 • mo60

  Oceniono 2 razy 0

  Diabelskim pomysłem Tuska było rekomendowanie p. Kopacz na premiera i liderkę PO. Nie rozumiem jego decyzji, przecież wiedział, z kim ma do czynienia. Kopaczka wnet zatopi cały rząd i Platformę. Ale może przynajmniej nauczy się kierować ruchem drogowym, bo z państwem jej to wyraźnie nie wychodzi.

 • tadjan

  Oceniono 6 razy 0

  platforma zdycha i nie ma czego żałować....... czekamy na małego kretyna ze wspólnikami -złodziejami z ePiSkopatu. Mały kretyn zabił brata, to i Polskę zniszczy z przyjemnością.....

 • supermarjan

  Oceniono 26 razy 0

  już w listopadzie:
  "oooojczyzne wolną racz nam zwrócic Panie"

 • cracovia.figiel

  Oceniono 14 razy 0

  Myślę, że jak by tylko ta laska zrezygnowała- to PO by zaraz poszybowała w górę.

 • tadjan

  Oceniono 3 razy -1

  z tych platfusów to i tak Sikorski był najbystrzejszy.....

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 3 razy -1

  PO publicznie układa listy na wybory? Śmiech na sali! Usłużni dziennikarze z TVN 24 kibicują,wyciągają do mikrofonów "sponiewieranych przez liderów PO.Żal na to wszystko patrzeć.Premierka nie umie tego opanować?

 • patriot.wr

  Oceniono 34 razy -2

  Panie Szacki, redaktorze, u o.Rydzyka mógłby pan być najwyżej stajennym, o ile za stajennego można uznać osobę wynoszącą to, co narobił koń!

 • cichwoda

  Oceniono 3 razy -3

  dlaczego nie mozna komentowac "Odnalazł ją po 65 latach", Gosciu opowiada o tym jak polska rodzina wydala jego mame I tate I ciocie, babcie tez nazistom a po wojnie pewna Niemka chronila go przed polska dzicza...

 • belzebub1001

  Oceniono 21 razy -9

  Taki sam "bardak" urzadzil dawno temu w carskiej Rosji mnich Rasputin, musieli sku..na zatluc, ale bylo juz za pozno, cara z rodzina rozwalili bolszewicy a Rosja zamienila sie w pieklo! My mamy powtorke historii, tez mamy mnicha z Torunia, robi to samo! Na co czekamy?

 • ladychapel

  Oceniono 15 razy -9

  90% wyborców ma BARDZO krótką pamięć. Ja staram się pamiętać wszystkie przekręty i z konsekwencją p.....dolę wybory i wszystkich kandydujących. HWWD! NIE GŁOSUJĘ!!!!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 20 razy -10

  Listy powinny być tak ułożone aby mikrofony, hejterka i burdy..."Prawych i Sprawiedliwych"...DAŁY OCZEKIWANY PRZEZ NICH REZULTAT... Ku chwale Boga, Ojczyzny i Prezesa . Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX