Wróbel: Giertych startując z PO zrobił się dobry. A jakby startował z PiS, byłby zły

Roman Giertych chce startować do Senatu. Będzie mu o tyle łatwo, że w okręgu podwarszawskim, który upatrzył sobie były wicepremier, PO wycofała swojego kandydata. - Nie rozumiem tego ruchu - mówiła w Poranku Radia TOK FM Renata Kim.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Nie wydaje mi się żeby on stanowił jakiekolwiek wzmocnienie dla PO. Raczej konfuzję - wskazywała Renata Kim z "Newsweeka", mówiąc o starcie Giertycha w wyborach z cichym poparciem PO. - Irracjonalne. Nie wierzę w duchową przemianę Giertycha - dodała.

- Giertych jak startuje z PO, to się zrobił dobry. A jakby startował z PiS, byłby zły - skwitował Jan Wróbel, prowadzący Poranek Radia TOK FM.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (100)
Wróbel: Giertych startując z PO zrobił się dobry. A jakby startował z PiS, byłby zły
Zaloguj się
 • kowalska-kowalska

  Oceniono 161 razy 131

  Dla kogo Giertych zrobił się dobry? No, na pewno dla TVN24, w której to stacji Pan Wróbel ma krotochwilny programik. Może by zasięgnął języka w sprawie wartości tego obwiesia u kolegów TVN-owskich, dla których Giertych jest nieustannym komentatorem wszechrzeczy.

  Dla wszystkich, którzy nie akceptowali upiornego ministra edukacji narodowej ,Giertycha, za jego obsukarantyzm, zidiociałą walkę z Gombrowiczem, za jego nawoływanie do zabijania kobiet w ciąży, które nie są w stanie równoczesnie donosić ciąży i zachować własne życie i za całe jego całe obrzydliwe prawactwo, i zademenstrowany brak elementarnej etyki adwokackiej - nigdy nie był dobry, nie jest i nie będzie.

  Takie typy, jak Giertych czy Zembala mogą tak się przysłużyć PO, jak Ogórek przysłużyła się SLD.

 • azteci

  Oceniono 103 razy 81

  Zastanawiam się dlaczego PO tak bardzo chce żeby PiS wygrało w jesiennych wyborach. Żeby Kaczyński rządził samodzielnie. Albo w PO jest totalna rozpier...., albo...? Gdzie jest haczyk?

 • rafix135

  Oceniono 70 razy 62

  Wzór węgorza z Sevres pod Paryżem. Dzięki takim jak on człowiek nie traci czasu by zastanowić się nad oddaniem głosu na PO. Giertych to taki czasooszczędzacz. Choć nie wiem, czy Miś-Pyś Kamiński nie jest skuteczniejszy.

 • krzysio333

  Oceniono 69 razy 51

  PO to jednak bagno.

 • krowiak_podwiniety

  Oceniono 60 razy 42

  HAHAHA Giertych to bardzo zacny człowiek i wzięty prawnik. Liga Polskich Rodzin!!!

 • kikut5

  Oceniono 48 razy 30

  Giertych straci pieniądze, zbłaźni się i do Senatu oczywiście się nie dostanie! Będzie niezły kabaret w październiku! Hahaha!

 • aniapuszek

  Oceniono 36 razy 28

  Giertych to kanalia, człowiek pozbawiony zasad, skrupułów, karierowicz, całkowicie niewiarygodny.
  Ostatnio razem z Marcinkiewiczem kolejnym ekspertem chodzą po reżimowych mediach i szkalują ludzi tylko. Szumowiny zwykłe i obciach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX