"Pendolino, efekt kondominium, to teraz superpociąg. Złe autostrady są teraz dobre". Gugała o pozytywach wygranej Dudy

- Do tej pory prawie połowa Polski czuła się wyobcowana, nie traktowała kraju jako swojego. Uważała, że to kraj zarządzany przez innych - mówił w Poranku Radia TOK FM Jarosław Gugała z Polsatu. - Odkąd Andrzej Duda został wybrany na prezydenta, całe środowisko PiS zaczęło uważać, że to ich Polska - podkreślił.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdaniem Gugały będzie to główny pozytywny aspekt zwycięstwa kandydata PiS w wyborach. - Złe autostrady teraz już są dobre. Pendolino, efektem działań w ramach kondominium, teraz jest superpociągiem. To pozytywna zmiana nastawienia do Polski - wskazywał.

Zdaniem Gugały otwartym pozostaje pytanie, czy ten efekt jako wspólnota utrzymamy. Czy też jesienią, kiedy władzę weźmie PiS, pozostali Polacy zostaną "zepchnięci na drugą stronę" i Polska stanie się obcym krajem dla tych, którzy nie głosowali na PiS.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (48)
"Pendolino, efekt kondominium, to teraz superpociąg. Złe autostrady są teraz dobre". Gugała o pozytywach wygranej Dudy
Zaloguj się
 • jasna0

  Oceniono 124 razy 96

  łatwo podpisuje się pod czyimiś osiągnięciami, a potem się głośno mówi, to nasza zasługa Typowe dla Pisu

 • precz_z_komunia

  Oceniono 98 razy 70

  W 1933 roku w Niemczech, wyborcy pewnej zbliżonej ideowo partii zachowywali się podobnie.

 • artau

  Oceniono 78 razy 64

  absolutnie nie zgadzam się z tezą, że jesienne wybory wygra piss. oczywiście, że nie wygra.

 • arvelli_net

  Oceniono 50 razy 42

  ... za rok pisowcy powiedzą że autostrady, lotniska, boiska i inne budowle to ICH zasługa, to oni na styropianach spali, komunię obalali, z putinem się bili! Cóż, prezesik kaczyński po raz kolejny ze swoimi sfrustrowanymi kolesiami, zmieni nam historię!

 • szymko123

  Oceniono 46 razy 36

  Poseł Kowal wraca do demagogicznej retoryki z czasu, kiedy był posłem PiS-u. Jestem zawiedziony.

 • 1theguru1

  Oceniono 46 razy 34

  przez najbliższe 2-3 lata PiSuary będą latać na otwieranie autostrad, dróg i innych inwestycji mówiąc "zrobili my to" .. a posucha inwestycyjna zacznie się za 4 lata ... BO TAK JUŻ BYŁO !!!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 41 razy 29

  Typowo PIS-owskie odwracanie kota ogonem... Czyli próba odwracania na niekorzyść PO spraw które udało im się w miarę dobrze zrobić. Takie jak EURO 2012, niespotykana dotąd długość zbudowanych autostrad i dróg, konieczna dla bezpieczeństwa emerytów reforma emerytalna, zalążek w Polsce szybkiej kolei, oraz modelowe w Europie wykorzystanie środków unijnych, co wręcz zmieniło infrastrukturę w naszych miastach... Były też różne przy tym wpadki, ale tylko wpadki, które PIS również miewał. ... ALE JEŻELI SĄ POZYTYWNE FAKTY TO TYM GORZEJ DLA FAKTÓW... Bo wizerunek PO mają tworzyć Jarusiowe podsłuchy, internetowe hejty i burdy kiboli na mityngach "pełowców"

 • marek-wait

  Oceniono 14 razy -10

  Panie LIS! PRZESTAŃ BREDZIĆ

 • astrolog-2

  Oceniono 20 razy -12

  W durny, stary łeb tylko walnąć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX