Tusk nie przyjechał na zaprzysiężenie Dudy. Publicyści bezlitośnie: Dziwaczne, obraził się jak Kaczyński

Donald Tusk nie pojawił się w Sejmie na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. - Dziwaczne. Obraził się w stylu PiS-owskim - przyznała w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska. - Mści się, że Tusk trzyma ze sobą Grasia, który jest prymitywny i mściwy - grzmiał Piotr Semka z ?Rzeczpospolitej?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Donald Tusk, mimo początkowych zapowiedzi, nie pojawił się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Paweł Graś, doradca szefa Rady Europejskiej, stwierdził wczoraj, że Tusk nie otrzymał zaproszenia od Dudy "jako szef RE". Otoczenie nowego prezydenta wskazywało natomiast, że Tusk jako były premier został zaproszony przez marszałek Sejmu.

- Zachował się w stylu PiS-owskim. Obraził się - dziwiła się Dominika Wielowieyska. - Tusk zachowuje się zaskakująco krótkowzrocznie. Pozwala rozpętywać Grasiowi historię, która go skompromituje - mówił Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej". Zauważył, że przez takie incydenty Tusk może mieć problemy z poparciem ew. rządu PiS na następną kadencję w Radzie Europejskiej.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (403)
Tusk nie przyjechał na zaprzysiężenie Dudy. Publicyści bezlitośnie: Dziwaczne, obraził się jak Kaczyński
Zaloguj się
 • 1theguru1

  Oceniono 551 razy 303

  a jak Kaczyński nie przyszedł na zaprzysiężenie Pana Prezydenta Komorowskiego to 'niepokorni' bełkotali coś o sfałszowanych wyborach i wyższości moralnej Kaczyńskiego !!!

 • ze_swiata

  Oceniono 588 razy 216

  "...na czele tego rządu stoi facet, który jest wyjątkowo mściwy. Jest rudy i mściwy..."
  Kwasniewski o Tusku

 • marudna.maruda

  Oceniono 335 razy 161

  "przez takie incydenty Tusk może mieć problemy z poparciem ew. rządu PiS na następną kadencję w Radzie Europejskiej"- tak czy inaczej PiS go nie wesprze, więc po co miał przyjeżdżać i udawać, że cieszy się w tego wyboru?

 • gustdelf4

  Oceniono 320 razy 140

  Jendego nie mozna Kwasniewskiemu po wódzie odmowic.....szczerosci. Bedac pod wplywem u Sowy Kwasniewski szczerze wyznal kim jest Tusk.

 • xvq111

  Oceniono 233 razy 133

  Czy nikt z obserwatorów nie zauważył , że różnica pomiędzy liderami partii w Polsce jest żadna , Wszyscy z nich reprezentują charakter władzy i postawę I Sekretarza rodem z PRL. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci .

 • gul_skacze

  Oceniono 372 razy 130

  Porypało was? Tusk nie został zaproszony przez elekta, ale MIMO TO miał przyjechać i mu się podlizywać, żeby PiS łaskawie poparł jego kandydaturę na szefa RE za półtora roku? Ludzie, trzeba mieć dla siebie trochę szacunku. Dlaczego nie pisaliście o Kaczyńskim, jaki jest mściwy, kiedy nie przychodził na kolejne BBN-y?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 229 razy 129

  Obraził się?
  A może on po prostu tylko ma w dÓpie tych, którzy od dawna nie szczędzą mu żadnego możliwego świństwa, żadnej podłości?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 276 razy 126

  choć raz Tusk zachował się jak Kaczyński, pisiory powinny mu przyklasnąć :-)

 • ktos2014

  Oceniono 219 razy 103

  Niech publicyści pocałują się gdzieś.
  Moim zdaniem bardzo dobrze że nie przyjechał trzeba było wystosować właściwe zaproszenie. A że w stylu PIS i co z tego oni mogą inni nie? oni mogą lżyć i obrażać inni nie ? a dlaczego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX