Sierakowski: Komorowski mógł być nudny i nijaki. Ale nie był cyniczny jak Duda

- To jest prezydent może nie wybrany przez pomyłkę, ale z przypadku. Ze zrządzenia losu - mówił o Andrzeju Dudzie w Poranku Radia TOK FM Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej. - Jego niespójny wizerunek nie licuje z powagą urzędu - dodał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Sierakowski przekonywał w Poranku Radia TOK FM, że nazwanie Andrzeja Dudy prezydentem z przypadku niczego mu nie ujmuje. - Zrządzenia losu są częścią polityki. Ale efekt jest taki, że mamy początkującego polityka na bardzo ważnym stanowisku - zauważył.

"Od prezydenta powinniśmy wymagać więcej"

Piotr Kraśko, prowadzący Poranek Radia TOK FM, wskazywał że Andrzej Duda w kampanii ciężko pracował na sukces wyborczy. - Fantastycznie! Miliony Polaków też ciężko pracują. Od prezydenta powinniśmy wymagać więcej - stwierdził.

Wawrzyniec Smoczyński z "Polityki" przekonywał natomiast, że nie należy być zbyt krytycznym w stosunku do Dudy, który wciąż próbuje się odnaleźć w nowej roli. I zauważył, że niektóre decyzje czy wystąpienia Bronisława Komorowskiego też pozostawiały wiele do życzenia. - Komorowski mógł być nijaki, nudny. Ale nie był cyniczny - odparł Sierakowski. - Duda obiecywał 250 mld zł do ostatniego dnia kampanii, by po zaprzysiężeniu oczekiwać realizacji tych obietnic od rządu. Nie ma bardziej cynicznej zagrywki! - wskazywał publicysta.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (177)
Sierakowski: Komorowski mógł być nudny i nijaki. Ale nie był cyniczny jak Duda
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 496 razy 368

  Duda cyniczny ? Cyniczny jest Kaczyński, który TAKIEGO PREZYDENTA nam "ustanowił" za pomocą kelnerów, sterowanej hejterki oraz ambonowej propagandy Kościoła.

 • dio62

  Oceniono 226 razy 192

  ledwie Duda został prezydentem a już mamy suszę tysiąclecia a co będzie dalej

 • darek7262

  Oceniono 171 razy 111

  Prez. Duda ma spojrzenie nie budzące zaufania, uśmieszki kabaretowe. Niestety nie będzie mężem stanu, ponieważ nie ma do tego predyspozycji, ale mu dobrze życzę. .

 • xandx

  Oceniono 114 razy 82

  mało że cyniczny, nazwijmy rzecz po imieniu..... to zwykły oszust i kłamca.........

 • cookies9

  Oceniono 96 razy 68

  Niestety,Sierakowski ma rację - Duda jest cynicznym graczem w pisowskiej drużynie...

 • drugiepietro

  Oceniono 75 razy 61

  O ile wiem urząd prezydenta RP to nie jest instytucja zobowiązana do dostarczania obywatelom rozrywki. Dlaczego więc osoba wybrana do pełnienia tego urzędu miałaby być zabawna czy interesująca? Przede wszystkim powinna być kompetentna, odpowiedzialna i bezstronna. Można byłoby się zastanawiać, czy obecny prezydent spełnia te wymogi.

 • xouveyer11

  Oceniono 60 razy 48

  To, że Duda jest cyniczny, doskonale było już widać w czasie kampanii wyborczej. Przybierał maski, zmieniał się w zależności od tego z kim rozmawiał. Komorowski jaki był, taki był, ale wciąż był taki sam.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 102 razy 48

  no, wlasnie gdzie jest PO aby zajela sie Skokami?
  babrze sie tylko w podsluchach, bo to lud kupuje najlatwiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX