Lis: Duda jest członkiem sztabu wyborczego PiS. I zrobi wszystko, żeby jego partia wygrała

Andrzej Duda zapowiedział drugie referendum w październiku. - Prezydent zrobił to, co wszyscy wiedzieli, że zrobi. Chyba że ktoś doznał pomroczności jasnej i uznał, że prezydent będzie jednoczył i będzie prezydentem wszystkich Polaków - komentował w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Prezydent w telewizyjnym orędziu zapowiedział kolejne referendum w październiku. - Duda jest członkiem sztabu wyborczego PiS. I zrobi wszystko, żeby jego partia wygrała - stwierdził w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka".

- Jedno różniło początek tej prezydentury od prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Nie musiał meldować prezesowi wykonanie zadania. Choć to zadanie wykonał - powiedział Tomasz Wołek.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (452)
Lis: Duda jest członkiem sztabu wyborczego PiS. I zrobi wszystko, żeby jego partia wygrała
Zaloguj się
 • szaja25

  Oceniono 458 razy 202

  No i co ,to za wielka tajemnica, Duda jest , tylko pacynką, ma tylko meldować wykonanie poleceń swojego szefa.

 • bbarab

  Oceniono 496 razy 160

  Ostro ruszył tutaj etatowy hejt PiSu. Strach się bać jak ci ludzie dorwią sie do władzy! Czy czarne koszule już sobie poszyliście.

 • antykaczysta40

  Oceniono 201 razy 79

  Pisiory myślą , że mają 60% poparcia ? Czujecie to ? Dajcie im weto !

 • jem_arbuza

  Oceniono 143 razy 71

  Pis zawsze bawił się Polską dla osiągnięcia własnych interesów. Tak było z IPNem, tak jest ze Smoleńskiem. Naobiecują wszystko, żeby dorwać się do władzy, a potem zrzucają odpowiedzialność na obywateli. Co PiS zrobił jak rządził? Same afery: seksafera, gruntowa - układ znaleźli we własnym rządzie. Nie wybudowano wtedy nawet kilometra autostrady. Co z 3 milionami nowych mieszkań. Dlaczego ludzie nabierają się na ich tanie, populistyczne zagrywki?

 • bzzbzzbzz

  Oceniono 107 razy 69

  Wypuścić Macierewicza! Wypuścić Macierewicza! Wypuścić Macierewicza!
  Porwali tego starszego chorego Pana - o okup nie wołają - to chyba porwanie na tle seksualnym bądź politycznym!

 • jem_arbuza

  Oceniono 94 razy 60

  W programie wyborczym PiS z 2005 roku był wpisany obowiązek szkolny dla dzieci od 6 lat. Znowu zmienili zdanie?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 125 razy 55

  Ciekawe jak Du.a na tak krótkiej smyczy PISIS będzie łapał te wafelki od KC KEP?

 • lica79

  Oceniono 179 razy 55

  Uwielbiam skowyt najemnych pisowskich trolli kiedy Lis obnaża prawdę o ich sekcie i jej liderach.

 • honkers

  Oceniono 73 razy 47

  Pierwsze sześciolatki, które poszły do szkoły sześć lat temu właśnie skończyły podstawówkę. PiS był zresztą za wprowadzeniem obowiązku szkolnego od 6 lat.
  Lasy państwowe miały być objęte zakazaem sprzedaży zapisanym w Konstytucji - czemu sprzeciwił sie PiS...
  PiS był również za podniesieniem wieku emerytalnego więc ten taniec wokół tego tematu zawdzięczamy jedynie temu, że są wybory. Jak już dojdzie do władzy nic w tek kwestii nie zrobi bo nigdy nie miał takiego zamiaru. Duda mówił, że zaraz, jak tylko obejmie urząd złoży w tej kwestii projekt ustawy i co ? Minął prawie miesiąc a on ogłasza w tej kwestii referendum - czyli obarcza decyzją społeczeństwo, które i tak nie wypowie się w tek kwestii bo nie zagłosuje więcej niż 50% - frekwencja będzie zapewne niższa. Gdyby zamiary prezydenta były szczere to przede wszystkim zmienił by zasady ogłaszania i przeprowadzania referendów - na taki gdy każdy wynik jest wiążący - nieobecni na głosowaniu nie mają racji - tak jak jest w Szwajcarii. Wygląda na to że urząd sprawuje wybitny i cyniczny wielbiciel Jarka i PiS'u i do tego prawnik jak z koziej dudy trąba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX