Jarosław Kuźniar pożegnał się z porannym programem w TVN 24. Ale nie odchodzi z telewizji

Zamiast poranków w TVN 24 Jarosław Kuźniar wybrał ?Dzień dobry TVN? i rozwój prywatnego biznesu. - Będę tęsknił, ale mam nadzieję, że jeszcze w telewizji się zobaczymy - powiedział na koniec swojego ostatniego programu w stacji informacyjnej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jarosław Kuźniar prowadził "Wstajesz i wiesz" TVN 24 od dziewięciu lat. Na jego miejsce przechodzi z TVN Robert Kantereit, który do tej pory prowadził... "Dzień dobry TVN".

Według informacji Wirtualnych Mediów początkowo Kuźniar chciał w ogóle zrezygnować z pracy w stacji, bo chciał skupić się na prowadzeniu własnego biura i serwisów podróżniczych. Ale skończyło się na zmianie anteny, dzięki której dziennikarz zyskał więcej czasu na prywatne projekty.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
Jarosław Kuźniar pożegnał się z porannym programem w TVN 24. Ale nie odchodzi z telewizji
Zaloguj się
 • surf-rider

  Oceniono 3 razy 3

  News dnia.

 • mariohudds

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo miło wspominam pana Kuźniara, bo dzięki niemu zacząłem oglądać TVP Info.

 • jasna0

  Oceniono 1 raz 1

  żal, ale pewnie jeszcze kiedyś wróci, gdy Polska znormalnieje

 • flat-ower1

  0

  Facet zagadała na smierć własną publikę. To było show a nie informacje z poważnej stacji. Model był taki: rozkręcony monolog Kużniara (sam sobie zadawał pytanie, sam sobie odpowiadał, sam dorzucał komentarz + jakiś cherlawy materialik filmowy lub kolega z mikrofonem), po tym, zaraz szybko reklama ze sponsorem i następny niby materiał. Nie do oglądania ! Brakowało tylko konkursu telefonicznego jak w radiu zet by wygrac jakis samochód.

 • zdzisek1949

  0

  Jarosław Kuźniar to żul i karzeł medialny powinien
  pracować w radiu tok FM razem z Piotrem Kraśko.

 • szpung

  Oceniono 2 razy 0

  Tak po takiej wiadomosci wgniatajacej w siedzenie niejednego, moze cos dla odprezenia czyli nasi dzielni rowniez wgniatajacy w siedzenia eksperci.
  www.youtube.com/watch?v=rmUxOu5Xem8&sns=fb
  czyli
  Plis send sum kaind of kłesztien to proper body and łi priper ansuer for ju, łi hef no tajm łi are lejt terty minyts, sory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX